Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(קניית רכב) חדש ידני: סיאט איביזה מול יונדאי I20 מול פורד פיאסטה

kubic
שימו לב! השרשור הזה בן 3849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האשכול פה שנפתח הוא בדיוק השיקולים שלי.

אבל מכל מה שנאמר על הפיאסטה(שילוב רוורס,אמינות בסקר וכו'.) I20 לא נוחה לנהיגה וכו'..

ועוד תגובות על שאר המכוניות,קורסה,ריו וכו'.

דבר אחד גם שפותח האשכול שאל וגם אני שואל שוב.

למה אתם ממליצים לא לקנות איביזה.

זה שירידת ערך שלה גבוהה זה יכול להיות.

אבל השאלה שלי היא לגבי הרכב עצמו.

אמינות,נוחות,איכות פלסטיקה וכו'.

מדוע לא כדאי לקנות את הרכב ?

תודה על העזרה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז אחרי שבחנתי היום גם את הפיאסטה, אפשר לאמר שסה"כ מדובר ברכב מרווח עם אבזור יחסית מושקע(AUX+USB) וגם אפשר לקבל מתנה מצלמת רוורס אוGPS או כל מיני דברים אחרים שווי ערך.

לא ברורה לי הטענה שהמנוע חלש, שכן לא ראיתי הבדל משמעותי בינו לבין שאר הרכבים בקטגוריה, לפחות עבור הידני אני יכול להעיד שהאצתי ל-120 בלי יותר מידי בעיות(2 אנשים ברכב, כביש מישורי).

בסופו של דבר תמורת 75K הוא מהווה תמורה טובה, החיסרון העיקרי שאני הרגשתי בו הוא מזגן חלש מאוד...במיוחד למי שנמצא בדרום כמוני זה עניין קריטי, האוטו היה לוהט ולקח לו המון זמן להתקרר להגיע לטמפרטורה סבירה.

חוץ מהנושא הזה מדובר ברכב לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי שבחנתי היום גם את הפיאסטה, אפשר לאמר שסה"כ מדובר ברכב מרווח עם אבזור יחסית מושקע(AUX+USB) וגם אפשר לקבל מתנה מצלמת רוורס אוGPS או כל מיני דברים אחרים שווי ערך.

לא ברורה לי הטענה שהמנוע חלש, שכן לא ראיתי הבדל משמעותי בינו לבין שאר הרכבים בקטגוריה, לפחות עבור הידני אני יכול להעיד שהאצתי ל-120 בלי יותר מידי בעיות(2 אנשים ברכב, כביש מישורי).

בסופו של דבר תמורת 75K הוא מהווה תמורה טובה, החיסרון העיקרי שאני הרגשתי בו הוא מזגן חלש מאוד...במיוחד למי שנמצא בדרום כמוני זה עניין קריטי, האוטו היה לוהט ולקח לו המון זמן להתקרר להגיע לטמפרטורה סבירה.

איך הוא היה בהשוואה לI20 בנסיעת מבחן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האשכול פה שנפתח הוא בדיוק השיקולים שלי.

אבל מכל מה שנאמר על הפיאסטה(שילוב רוורס,אמינות בסקר וכו'.) I20 לא נוחה לנהיגה וכו'..

ועוד תגובות על שאר המכוניות,קורסה,ריו וכו'.

דבר אחד גם שפותח האשכול שאל וגם אני שואל שוב.

למה אתם ממליצים לא לקנות איביזה.

זה שירידת ערך שלה גבוהה זה יכול להיות.

אבל השאלה שלי היא לגבי הרכב עצמו.

אמינות,נוחות,איכות פלסטיקה וכו'.

מדוע לא כדאי לקנות את הרכב ?

תודה על העזרה!!

עזרה אנשים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לטעמי, המנוע מרגיש אנמי (אני מדבר על האצות ולא על שיוט). ההרגשה הזאת אולי היא חזקה אצלי כי אני קודם נסעתי רק על רכבים 1600+. אם נוסעים במהירות שיוט בכביש 1 אז הכל בסדר -- רכב נוסע חלק ובלי מאמץ. אבל כשאני עולה ל-443 לכיוון ירושליים -- בעלייה המנוע מתחיל להראות את החולשות שלו (ואני עוד נוסע לבד!). קשה לו, קשה. אם אני עובר להילוך נמוך יותר (4 או 3), אני מקבל הרבה רעש ומעט האצה. אבל שוב פעם, למי שלא איכפת מביצועים וזמינות כוח, המנוע יספיק בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די אוהב איך שסיאט נראת. לדעתי, היא מציע הרבה אוטו במחיר נמוך. מה שהרתיע אותי היה האבזור: רדיו דיסק בלי כניסת USB ובטיחות לא להיט (4 כ"א בדגם הקודם - לא יודע כמה ישי עכשיו). אם לא 2 הדברים האלה -- הייתי מזמין סיאט בלי לחשוב פעמיים. לגבי השוק - לדעתי אם אתה שומר על הרכב, אין סיבה שלא תוכל למכור אותו.

עזרה אנשים!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי ביקורות מאנשים שכן יש להם סיאט איביזה.

יכול להיות שהם יתנו חוות דעת יותר אמינה.

ואם כבר אתה לא יכול לבצע נסיעת מבחן.אתה תמיד יכול ללכת להשכרת רכב.

אחרי הכל אולי זה יהיה האוטו הבא שלך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן לגבי פיאסטה המסכנה שלי: אחרי שהודעה על תקלת מנוע ובעיות בהאצה כבר נמאסו עליי, הבאתי את הרכב היום למוסך. אחרי בדיקה חוזרת (פעם שעברה מצאו בעיה במגעים בדוושת גז), התברר שבית מצערת תקול ויש צורך להחליפו. החלק הוזמן והרכב נשאר במוסך (קיבלתי רכב חליפי).

נראה איך יתנהג הרכב אחרי התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן לגבי פיאסטה המסכנה שלי: אחרי שהודעה על תקלת מנוע ובעיות בהאצה כבר נמאסו עליי, הבאתי את הרכב היום למוסך. אחרי בדיקה חוזרת (פעם שעברה מצאו בעיה במגעים בדוושת גז), התברר שבית מצערת תקול ויש צורך להחליפו. החלק הוזמן והרכב נשאר במוסך (קיבלתי רכב חליפי).

נראה איך יתנהג הרכב אחרי התיקון.

נקווה שיסתדר, תעדכן בהתפתחויות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

KAMRADKIN, בעיית הרוורס קרתה לי בעבר לא רק בעליות אלה גם במישור. ברכב הזה לא צריך לחכות כדי לשלב להילוך אחורי מפני שגם ההילוך האחורי מסונכרן. ברכב השני שלנו, סיאט מיי כן צריך או פשוט לשלב להילוך אחר ואחר כף לאחורי ואז לא ישמע כלום. זה כבר כמה חודשים טובים שהבעיה לא חזרה יותר. בקשר לנוזל הבלמים אין לי שום נזילה. ברכב יש 2 מיכלים, עליון ותחתון.

יש צינור שמחבר בינהם. איזה מהם נוזל אצלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שכולנו נשים לב שעלות ביטוח מקיף עבור סיאט איביזה גבוהה בכ 2000 שקלים מאשר בפורד פיאסטה.

גם המיגון שהם דורשים שם הוא יחסית מטורף. 2000 שקל? במקרה הטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...