Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על העמדת רכב בצד

שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי כמעט 3 חודשים קיבלתי קנס על העמדת רכב בצד הכביש בחיפה ברחוב הרצל בשביל למשוך כסף מהבנק למשך של חצי דקה, זה קרה בתאריך ה3.8 וקיבלתי את הדוח רק ב23.10 (דוח על סך 250ש''ח!)

איך זה הגיוני שאני מקבל דוח על זה? לא הפרעתי בכלל לתנועה והעמדתי אותו קרוב למדרכה בלי להפריע לאיש!

מה אפשר לעשות בנידון? אשמח לעצה שלכם.

HU - Pioneer DEHP 5050UB , Front - Morel Tempo 6 , Back - JBL GTO 938 , Amp - JBL GTO 1004 , Sub - Crunch GPV 12D2 , Mono - Crunch p1000.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתייחס לשאלותיך לפי הסדר:

ש. "איך זה הגיוני שאני מקבל דוח על זה?"

ת. כפי הנראה חסמת נתיב בכביש.

ש. "מה אפשר לעשות בנידון?"

ת. לשלם את הקנס.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה השטויות האלוו הרחוב עצמו כולו הרוס הוא בשיפוצים עכשיו אז אין לך איפה לשים את הרכב, וכולה הלכתי שניה למשוך כסף וגם בן דוד שלי היה ברכב עם הייתי מפריע למישהו הוא היה מזיז את האוטו.

HU - Pioneer DEHP 5050UB , Front - Morel Tempo 6 , Back - JBL GTO 938 , Amp - JBL GTO 1004 , Sub - Crunch GPV 12D2 , Mono - Crunch p1000.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמעט 3 חודשים קיבלתי קנס על העמדת רכב בצד הכביש בחיפה ברחוב הרצל בשביל למשוך כסף מהבנק למשך של חצי דקה, זה קרה בתאריך ה3.8 וקיבלתי את הדוח רק ב23.10 (דוח על סך 250ש''ח!)

איך זה הגיוני שאני מקבל דוח על זה? לא הפרעתי בכלל לתנועה והעמדתי אותו קרוב למדרכה בלי להפריע לאיש!

מה אפשר לעשות בנידון? אשמח לעצה שלכם.

דוד שלך היה ברכב?

איך לא ראה שרשמו לך דוח?

זה דוח משטרתי או עירייה?

שי.

קיבלתי את הדוח מהעירייה ונראלי זה ממצלמה כי לא היה פקח שם וקיבלתי אותו רק עכשיו בדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהמקום הוא מקום בעייתי,

והרבה אנשים (נהגים) עוצרים במקום,

"רק" כדי למשוך כסף, "רק" כדי לרכוש סיגריות,

ולכן הגיע הקנס.

אם אתה מאמין בחפותך וחושב שלא נעשה כאן צדק תערער.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחוב בעייתי מאוד - גם מבחינת תנועה, גם מבחינת חניה. הרבה המאד אנשים שיורדים לצורך משיכת כסף\קניית סיגריות\העלאת והורדת נוסעים, וכך רחוב תלת נתיבי הופך, מעשית, לחד נתיבי - וכיון שמדובר בעורק מרכזי בעיר הפקקים קשים.

כעת קטעים נרחבים מצויים בשיפוץ (בנית המטרונית), והעבירות עוד יותר ירודה.

ד"א - לפני כ-5 שנים היה לי סיפור דומה, אלא שאת הדו"ח אשתי קיבלה על השמשה. צילמתי את המקום והוכחתי שהסימון האדום-לבן על המדרכה דהוי לחלוטין, ושתמרור איסור חניה קודם מוסתר על ידי עץ - והדו"ח בוטל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה השטויות האלוו הרחוב עצמו כולו הרוס הוא בשיפוצים עכשיו אז אין לך איפה לשים את הרכב,
.

תשים ברחוב ליד. לא בכל רחוב העירייה חייבת לארגן מקומות חניה.

בן דוד שלי היה ברכב עם הייתי מפריע למישהו הוא היה מזיז את האוטו.

בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מספיק 'אמיץ' בשביל לבצע עבירה? (גם אם היא לדעתך קטנה וחסרת חשיבות)

תהיה מספיק גבר לשלם את הקנס.

לא מכיר את האיזור המדובר, אבל בתור תל אביבי אני יכול להגיד שאין דבר שאני יותר מתעב מהאנשים שעוצרים 'רק לדקה' לקנות קפה / להוציא כסף / שקר כלשהו, באמצע הכביש וחוסמים נתיב נסיעה וגורמים לפקקים.

אם אני הצלחתי ב-11 שנות רשיון לא לעצור במקום שחוסם את התנועה, אני בטוח שכולם יכולים.

הלוואי שהמשטרה או העירייה תזמבר את כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

תשים ברחוב ליד. לא בכל רחוב העירייה חייבת לארגן מקומות חניה.

בטוח.

באיזור מחסור חמור בחניה. הרחוב המקביל מצד אחד (החלוץ) נמצא גם הוא בשיפוצים, מהצד האחר (נורדאו) - מדרחוב, ובשאר הרחובות הסמוכים יש ביקוש ניכר למקומות חניה מועטים - גם הם בכחול-לבן ועם הרבה פקחים. אין ברירה אלא לחנות יותר רחוק.

חוץ מזה - בחיפה יש מספיק כספומטים וקיוסקים. לא חייבים לעצור בהרצל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה השטויות האלה, מעכשיו אני צריך להסתיר את מספר הרכב כל פעם שאני נכנס לערים הגדולות. מצלמה שדרכה נותנים דו״ח שטויות.

יותר פשוט לנהוג לפי החוק, לא?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...