Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החל מיום ראשון, חרם צרכנים על החברות המזון הגדולות.

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 4147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קישור לוואלה עסקים.

http://finance.walla.co.il/?w=/3/2573598

לא לקנות מוצרי אסם.

"במבה" "ביסלי" "קטשופ" ועוד מוצרים מובלים של החברה.

אני פונה לכולם. בשבילי. בשבילכם. ובשביל העתיד של כולנו!

אנחנו צריכים להתחיל להתאחד. לכוח צרכני אחד! שכאשר מבקשים ממנו לא לקנות מוצר / או חברה מסויימת.

כולם נרתמים למען המטרה. ורק כך נצליח לגרום לשינוי אמיתי. ולהורדת מחירים של מוצרים.

ולא נגיד לעצמנו. אני יקנה רק לילדים שלי. אחרים עושים את החרם בשבילי. פשוט לא קונים!.

שהמוצרים ישארו ברשתות. ויתקלקלו. והחברות יתחילו להוריד מחירים. אחרת השמים הם הגבול למחירים של המוצרים בארץ.

לא הגיוני שמוצר בישראל שמיוצר בישראל עולה כפול! ממוצר שמיוצר בישראל. ונמכר בארצות אחרות.

או מוצרים שמגיעים מארצות אחרות ונמכרים בארץ ובארצות אחרות וההפרשים הם עשרות אחוזים!.

אני פותח את השרשור. שלנו. בקארזפורום. ומבקש מכולם.

לא להיות פאסיבים! גם עם אתם יושבים בבית. תכניסו בפייסבוק קישור לכאן. בטיווטר / בפורומים אחרים.

בכל מקום. שיהיה לנו כמה שיותר קישורים לאנשים שיראו את השרשור הזה ואת מטרות המאבק.

להוריד לנו את המחירים המטורפים שגוזלים מאיתנו החברות הגדולות.

ובברכת הצלחה לכולנו. אלי

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לזכור שהגם שזה נכון לבקש מאסם להכנס מתחת לאלונקה ולהשתתף בנטל כמו כולנו

מי שהביא את הנטל הבלתי נסבל הזה זה אדון נתניהו

לא רק אני משלם יותר חשמל ודלק ומיסים, גם אסם

אז נכון שהם יכולים לחתוך ברווחים כמו שאני חותך בהוצאות

כי גם הם וגם אני מרוויחים פחות וזה לא פייר שלי לא העלו שכר כבר יותר מ 4 שנים אבל הם מריצים מחירים.

אבל כגוף עסקי הם פשוט רוצים לשמור על אותה רמת ריווחיות וכשלהם יקר הם מעלים מחירים

אני מזכיר את זה כי צריך לזכור שגם לאסם וגם לנו יש אוייב משותף והוא נקרא בנימין נתניהו!

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאראה דוחות כספיים אחליט אם הם צודקים בהעלאה או לא.

כיצרן אני יודע מה קורה במשק מבחינת עלויות. הכל מתייקר (כולל ארנונה, חשמל, מים, שכר עבודה וחומרי גלם) והתחרות בשוק גוברת. אני לא זוכר מתי היתה ההעלאה הקודמת של אוסם אבל אם עברו מאז שנתיים או יותר אז היא הגיונית.

מי שצריך לתת את הפיתרון זו הממשלה (או ע"י הפחתת עלויות, או הגדלת שכר שבעייתית בפני עצמה או ע"י פתיחת יבוא ישיחריך את היצרנים המקומיים להתייעל). לבעלים של אוסם מותר להרויח ולקבל תשואה סבירה על שווי הנכס שלו. הוא לא צריך לממן אף אחד.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי איתך

מעבר לזה, תתחילו לראות מוצרים שנמצאים גם במדפים התחתונים והעליונים יותר.

החברות קונות שטח מדף, כן, בדיוק כמו נדלן.

למי שיש יותר כסף יקנה שטח מדף במקום יותר אסטרטגי. כלומר, גובה העניים שלנו.

ניתן למצוא מוצרים לא פחות טובים, וכאלו שאפילו מיוצרים באותו מפעל, תתחילו לבדוק במדפים.

אפשר לחסוך כך לא מעט כסף.

בחצי חינם הוד השרון היתה תקופה של סיכסוך בניהם לבין אוסם, פשוט לא היו מוצרים של אוסם במדפים (שום דבר, אפילו לא במבה)

לא קרה כלום לאף אחד.

ואז גם נוכחתי לגלות שיש לא מעט מוצרים טובים שלא ממתוגים במחיר נמוך בכ-10-20 אחוזים.

סתם דוגמא: במבה אוסם 3 ב-10.

במבה בולי (ואני לא צוחק, היא טעימה לא פחות, בעיקר בגלל שהם לא מצליחים לחלק את הבוטנים שווה אז יש לך גושים טובים כאלו) 6 ב-10.

הכי קל זה להאשים את הממשלה, לא שאין לה חלק.

אבל המושג צרכנות נבונה לא קיים אצלנו בחברה.

זה שהם מעלים מחירים בגלל שעכשיו יש להם תירוץ טוב לזה שזה בגלל מחירי הדלק, הארנונה המים והרוב (הרוב לא שואלים)

ואם לא בעוד שנה הם יציגו "הפסדים", למה זה במרכאות, כי אלו אפסדים ביחס לשנה שעברה.

אדם שעבד במשך 10 שנים עם משכורת של 10 אלף ש"ח בחודש, פוטר מעבודתו ועובד היום בשכר של 9 אלף ש"ח בחודש.

הוא בהפסד של 1000 ש"ח בחודש?

שהיה לנו בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעד מבורך.

סתם סקרנות מבחינה משפטית.

״לא לקנות מאסם״. האם אסם יכולים לתבוע את פותח השרשור או מארגני החרם.

זה לא מפר את חוקי ״החרם״ החדשים?

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל השוואת מחירים אני תמיד עושה וזה לא קרשור לחרם כזה או אחר אלא לזה שאני עובד קשה מאוד בשביל הכסף שלי ואני זה שאחליט למי אני רוצה לתת אותו מתנה.

יש מוצרים שאקנה תוצרת מסויימת בגלל טעם/איכו עדיפים בעיניי ויש מוצרים שלא.

לגבי ה 40% במגזר הערבי אני לא יודע אם זה נכון ומאיפה בא הפער הזה. אם אני לא טועה בחלק מהמוצרים אוסם מונופול והיא לא יכולה להעדיף לקוח אחד על פני לקוח אחר.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלואי וזה יצליח, אבל כמו שאני מכיר את עם ישראל, אל תצפו לגדולות.

אני לפחות מצטרף בחום לחרם הזה. כולל סלטי צבר ששייכים לאוסם,

ולדעתי זו הפגיעה הכי גדולה בהם, כי בניגוד לבמבה, זה מתקלקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מצד אחד זה טוב, כי חרם יכול בנחלט להביא לירידת המחירים. מצד שני ירידת מחירים יכולה לגרום לפיטורים.

בדרך כלל אלה שמפוטרים הם עובדי הייצור הקטנים ולא "אוכלי החינם" של התאגיד.

לדעתי הסיבה שהם מוכרים כ"כ זול בחו"ל זה כי במחירים של הארץ לא יהיה להם סיכוי מול המתחרים שם, לעומת זאת הצרכן הישראלי יעדיף תוצרת הארץ, וזה היתרון הגדול שיש להם כאן על המוצרים שמיובאים מחו"ל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"It's really expensive"

עכשיו חזרתי מהסופר וזה המשפט ששמעתי מתיירת, וזה אומר הכל

קודם כל השוואת מחירים אני תמיד עושה וזה לא קרשור לחרם כזה או אחר אלא לזה שאני עובד קשה מאוד בשביל הכסף שלי ואני זה שאחליט למי אני רוצה לתת אותו מתנה.

יש מוצרים שאקנה תוצרת מסויימת בגלל טעם/איכו עדיפים בעיניי ויש מוצרים שלא.

לגבי ה 40% במגזר הערבי אני לא יודע אם זה נכון ומאיפה בא הפער הזה. אם אני לא טועה בחלק מהמוצרים אוסם מונופול והיא לא יכולה להעדיף לקוח אחד על פני לקוח אחר.

במגזר הערבי יותר זול, במגזר החרדי יותר זול, בחו"ל הבמבה שמיוצרת בארץ יותר זולה.

איך זה שרק ליהודים החילונים בארץ ישראל זה יותר יקר?

אתה בתור יצרן אמור לדעת שייצור בארץ ושליחה שלו לחו"ל תעלה לך יותר מאשר לשלוח אותו לחנות באילת, אז למה באילת הוא יותר יקר? כי רוצים לגזור פה קופון

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד נותן דוגמא של חברים טובים שלנו, שחיים בלונדון. לא עיר ממש זולה בקנה מידה עולמי :-)

בעבר הם היו מגיעים לכאן ומבזבזים כמו משוגעים, כי המחירים ביחס ללונדון היו זולים. מדובר על שנים

2002-2005. היום שהם מגיעים, הם המומים בכל פעם מחדש מיוקר המוצרים כאן, בייחוד מהמזון,

וגם מהטואליטיקה ומוצרים לילדים.

שאשתו נכנסה לסופר-פארם לקנות מטרנה לילדה הקטנה שלהם, היא היתה בשוק שזה עולה 70 שקל.

אצלם בעיר הזולה לונדון, מוכרים תחליפי חלב ב 3-4 פאונד(20-30 שקל), ויש גם זולים יותר, שאותם היא לא קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"It's really expensive"

עכשיו חזרתי מהסופר וזה המשפט ששמעתי מתיירת, וזה אומר הכל

במגזר הערבי יותר זול, במגזר החרדי יותר זול, בחו"ל הבמבה שמיוצרת בארץ יותר זולה.

איך זה שרק ליהודים החילונים בארץ ישראל זה יותר יקר?

אתה בתור יצרן אמור לדעת שייצור בארץ ושליחה שלו לחו"ל תעלה לך יותר מאשר לשלוח אותו לחנות באילת, אז למה באילת הוא יותר יקר? כי רוצים לגזור פה קופון

לא תמיד. כאן היצרן צריך לשלם לסופר על המדף, להחזיק אצלו סדרנים, לתת אשראי, לשלם לכל מיני גופים קיקיוניים (מכון תקנים, משרד הבריאות, רבנות וכו'), לפזר את הסחורה בעשרות סניפים ועוד כשלחו"ל הוא אורז מכולה ושלום על ישראל.

אני לא נמצא בתחום המזון אבל שכנים שלי כן (שתי חברות משקאות גדולות) והם בוכים מהצרות שעושים להם כאן הן הסופםרים והן הרשויות. אחד מהם מייצא את רוב התוצרת שלו ואומר שזה פשוט שמים וארץ מבחינת עלויות.

אני לא יודע איך המערך הקימעונאי עובד בחו"ל אז קשה לי להשוות אבל שוב, ללא קריאת הדוחות הכספיים קשה לדעת מה המקור לפערים.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מה קשה לי להאמין שסחורה שיוצאת לחו"ל לא עוברת משרד הבריאות וכ"ו.

הרי אין להם קו ייצור נפרד לחו"ל ששם אין בדיקות משרד הבריאות או הכשר, מה שאומר שעלות הייצור זהה בין אם זה חו"ל ובין אם זה בארץ.

קל ליצרן לבוא ולבכות כמה קשה לו פה, הרי רק ככה הוא יכול לגלגל את האשמה לגורמים אחרים ולהגיד שהוא בסדר בתמחור שלו.

שוב מה ההבדל בין מגה וסופר-סל, לבין הרשתות של החרדים? הרי כולם יושבים בארץ ישראל, אצל כולם אתה נדרש לכשרות (אצל החרדים גם יותר מחמירה שעולה יותר), אצל כולם תצטרך אישורי משרד הבריאות ואצל כולם אתה תשלם על המדף.

תשאל את השכן שלך למה אצל החרדים זה נמכר יותר זול, מעניין אותי על מי הוא יגלגל הפעם את האשמה. ואל תגיד לי כמויות, סופר-סל קונים כמויות מטורפות יותר מכל סופר של חרדים.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת מה שהתיירת אמרה צריך לזכור טוב טוב

ולזכור שלא אסם בלבד אשמה, אלה יש פה ממשלה שדואגת למרר ולאמלל את חיי אזרחיה יום יום

ולא יתכן שהממשלמה תעלה את ה-חשמל, מים, ארנונה, מעמ, בלו ועוד ועוד ונבוא בטענות ר-ק לאסם, אפשר לבוא לאסם בטענות

חופשי

אבל עוד מעט בחירות, ולבוא לאסם בטענות אבל להשאיר את אותו ראש ממשלה שדואג לטחון אותנו ככה זה מגוכך

הפגנת המיליון לא היתה בגלל המחירים של אסם, היא היתה בגלל עלות בלתי נסבלת של החיים פה בגלל הממשלה שדואגת לזה

ולצאת נגד אסם שלא יעלו מחירים, גם אם יצליח, אסור שיסיט את הראיה מהדבר האמיתי שצריך להוריד פה, וזה את בניימין נתניהו מכסא ראש הממשלה.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...