Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי תחושה שעבדו עלי במוסך-משאבת דלק לפוקוס

Thebig
שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

בחשבונית שצירפת כנראה נפלה טעות. חוייבת על חריטת צלחות קידמיות וגם על החלפה של צלחות קידמיות בחדשות.

לא קיים רמז לצלחות אחוריות.

בדוק את העניין מול איש השירות.

פגשתי אדם עם דולר, החלפנו דולרים ועדיין לכל אחד מאיתנו יש דולר אחד. פגשתי אדם עם רעיון, החלפנו רעיונות ועכשיו לכל אחד מאיתנו יש 2 רעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי דעתי האישית הלא מחייבת:

תסלח לי ותסלחו לי כולם, 2 דברים אני לא מבין פה, 1 . טיפול 80 אלף עולה 6000 שקל(נניח ולא היה סיפור המשאבה), איך ייתכן שטיפול 80 אלף עולה כ"כ הרבה, או שאני חי בפלנטה אחרת,......

אכן אתה חי בפלנטה אחרת, פלנטה בה נוהגים להגיב לשרשור מבלי לקרוא את מלואו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בס"ד

בחשבונית שצירפת כנראה נפלה טעות. חוייבת על חריטת צלחות קידמיות וגם על החלפה של צלחות קידמיות בחדשות.

לא קיים רמז לצלחות אחוריות.

בדוק את העניין מול איש השירות.

אין טעות,חייבו אותו על פירוק והרכבת צלחות קדמיות לצורך חריטה,לא חייבו אותו על צלחות חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית הלא מחייבת:

תסלח לי ותסלחו לי כולם, 2 דברים אני לא מבין פה, 1 . טיפול 80 אלף עולה 6000 שקל(נניח ולא היה סיפור המשאבה), איך ייתכן שטיפול 80 אלף עולה כ"כ הרבה, או שאני חי בפלנטה אחרת, בטויוטה של אשתי מ 2003 יש לי כל החשבוניות אם תחבר את כל הטיפולים בייחד עד היום 9 שנים , לא תגיע לסכום של הטיפול המסכן הזה!, ואני מדבר הכל במורשה בלי לחסוך אגורה!, ושדבר שני שאני לא מבין . מה זה הדבר הזה הוראות יצרן כל 130 אלף להחליף משאבה, גם בטיוטה אין פילטר שמחליפים והפילטר הוא חלק אינטגרלי מהמשאבה, בחיים לא שמעתי על טויוטה שהחילפו לה משאבת דלק. גם בדייהו רייסר לא מחליפים משאבה לפי הוראות יצרן,נראה לי גם בדלתא אין הוראת יצרן שכזאת.

זה הזוי הרכב הזה! .

לא מספיק עגלה,גם בלועה באחזקה,ככה זה כשקונים זול.

טוב יאללה הלאה.הבא בתור לשחיטה!

חומרי עזר א-ל-ק.

וואלה יופי, תתעוררו כבר אנשים!

אולי יש מצב שהחשבוונית עברה פוטופופ ובכלל הכל פיקציה......

הוו הווו אני חושב שכולנו חייבים לעבור לטויוטה כי לפי הבחור הנחמד פה,

המוסכים המורשים שלהם מפסידים כסף, ושם לא צריך להחליף כלום עד שהרכב מת!

תאמין לי חבל לא שמרתי את החשבוניות של הטויוטה קאמרי ואז באמת הייתי מראה לך

שמוסכי טויוטה יודעים לשחוט כמו כולם בדיוק!!

יוגב

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה לא לטפל במוסך יבואן ,לטפל בחלקים מקוריים .וזה הכל .לרוב גם רכבים חדשים לא נוטים לעשות בעיות ב3 שנות אחריות.

מעבר לזה אני לא מבין מי מטפל מעבר ל3 שנים אצל הגנבים האלו פשוט אין מילה אחרת.כל הצעת מחיר שלהם שחיטה לאור יום.

די נמאס.צריכה להיות דרך לשנות את השוק הזה הוא פשוט מעוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

לכל המגיבים-תגידו אתם חדשים בפורום?

מה לא ברור לכם מה המוסכים המורשים עושים?

מי ממן להם את השיפוצים במוסך שהם צריכים לבצע?

מי מממן להם את פינות ההמתנה המפוארות כולל הקפה המשובח?

מי משלם ליבואן "דמי תיווך על חלקים מקוריים?

מי משלם על הריבית של המשכנתא של הבית המפואר של בעל המוסך?:evil:

חברים -באמת הגיע הזמן שתתעוררו כבר.

אם חשבון הבנק שלכם יקר לכם -אל תתנו אותו לבעל המוסך המורשה!

יש מספיק מוסכים לא מורשים מקצועיים,יש מספיק חנויות חלפים ברחוב המסגר שמוכרים חלקים מקוריים.

9000 ש"ח זה סכום שלא שילמתי לכל הטיפולים /תיקונים שהיו לי בלאנטיס 1800 שהחזקתי 8.5 שנים.

תתרחקו מהמוסך המורשה!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לי מושג הייתי עושה זאת באותו רגע , ולא הייתי פותח את כל הדיון לציבור.

מחפש מישהו שפשוט מבין ויכול לעזור לי.

אם כל מה שאתה רוצה זה לדעת האם החליפו לך משאבה, גש לאותו מוסך שעשית אצלו טיפול או למוסך אחר שאתה מכיר ובקש לראות את המשאבה החדשה כפי שהיא מותקנת על הרכב. יראו בבירור כי הפלסטיק שלה (בסיס המשאבה העליון) חדש לגמרי במידה ואכן הוחלפה ואני מאמין שהיא תהיה חדשה.

פעם הבאה כדי שלא יהיו הפתעות, בקש הצעת מחיר מודפסת בטרם תחילת העבודה וכל חלק חדש שרוצים להחליף בקש לדעת למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שפתח את האשכול לא ציין איזה שנה הרכב נניח שהוא משנת 07-08

ברכב הזה אין כיסוי שאפשר לשלוף את המשאבה מהמיכל מתחת לכסא אחורי אלא רק מלמטה ואם אני לא טועה

מורידים מיכל דלק על מנת להחליף אותה.

בפוקוס במונדאו וגם ב S-MAX יש מחלה מוכרת של תקלה במשאבות דלק קורה ויצא לי ללכת להרבה אנשים בגלל תקלה כזו

שפשוט יש סטרטר הרכב לא מניע לעיתים דפיקות קלות עם מיכל הדלק מעוררים אותה לחיים אך למספר ימים ואז התקלה חוזרת.

פותח האשכול יכול לגשת למוסך אחר אשר יש לו ניסיון ברכב הנ"ל ולבדוק האם אכן והוחלפה משאבת דלק או לחילופין

לחזור למוסך לבקש מהם להוציא את המשאבה יש כאלה שמטביעים עליה תאריך יצור או מספר סידורי שיכול לאשר את תאריך היצור.

לא בטוח שהם ישמחו לעשות זאת אך שיחה עם מנהל המוסך והסבר על הרגשה "שדפקו אותך" אולי תעזור.

אני לא מבין בקבלה מה זה חומרי עזר ונדמה לי שימון למיסבים יש שם כמה דברים קטנים אך לדעתי מעצבנים

פקק לגל ארכובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון BAF323 היקר אם היית מסתכל על החשבונית היית רואה שהרכב משנת 2005.

ולך אדון YRV, אתה מדבר כאילו בעלי המוסכים הכלליים רעבים ללחם וכנ"ל בעלי חנויות החלפים מקוששים שקל לשקל

כדי לגמור את החודש.

ישנם יתרונות רבים למוסכים המורשים ולחלפים מקוריים.

לדעתי כל הסיפור פה הוא סיפור של התנהגות צרכנית לקויה ובעל מקצוע רעב מידי, שלא דואג לחזרה של הלקוח אליו חזרה

ולא מבין מהו שירות לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון BAF323 היקר אם היית מסתכל על החשבונית היית רואה שהרכב משנת 2005.

ולך אדון YRV, אתה מדבר כאילו בעלי המוסכים הכלליים רעבים ללחם וכנ"ל בעלי חנויות החלפים מקוששים שקל לשקל

כדי לגמור את החודש.

ישנם יתרונות רבים למוסכים המורשים ולחלפים מקוריים.

לדעתי כל הסיפור פה הוא סיפור של התנהגות צרכנית לקויה ובעל מקצוע רעב מידי, שלא דואג לחזרה של הלקוח אליו חזרה

אדון BAF323 נקרא בעברית שחר!

הסתכלתי על הקבלה ולא שמתי לב שהרכב משנת 2005!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך, כפי שאני רואה את הדברים הייתה פה התנהגות מקצועית מאוד של מוסך מורשה, שביצע טיפול לרכב לפי הספר ולא חיפף בכלום אלא להפך, מצא ריג'קטים, דווח עליה ללקוח וקיבל אישור על כל מה שהיה אקטרא מהטיפול.

הרכב הזה ישרוד יותר ויהיה אמין יותר בפני תקלות בהמשך וההשקעה, לטווח הרחוק תשתלם.

לדעתי, בעל הרכב לא עשה חשבון בראש לעלות התיקון, לא ביקש הצעות מחיר בכתב ואישר כל דבר מבלי לברר מה עומד מאחורי זה ולכן הופתע במעמד התשלום. עכשיו כמו כל ישראלי בר דעת מרגיש פרייר גדול, משוכנע שגנבו אותו ומחפש דרכי פעולה להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין המאבה תקין לחלוטין התוספות הקטנות האלו זה מה שמטריד פירוק בטנה חייבו אותו בסכום לא זול דחפו לו בצורה יפה תוספים לשמן ודלק בכתיבה יפה בחשבונית ועוד תומך מקרן וכונס? הרכב נכנס לטיפול או תאונה?

גם עניין ה"החלפה" של נוזל בלמים במוסכים צריך להטריד אחרי הכל השאיבה הקטנה מהמיכל זאת נוכלות שאין לשלם עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל,

הקטע הוא שאם הרכב היה יוצא מהטיפול בלי להחליף משאבה והיא הייתה מתקלקלת אחרי יום/שבוע/חודשיים אז היה נפתח פה שרשור "חרא מוסך, למה הם לא עוקבים אחרי הוראות יצרן ומחליפים מה שצריך להחליף, עכשיו נתקעתי בגללם באמצע הלילה בכביש הערבה עם החותנת, חיכינו כל הלילה לגרר, לא הגעתי לעבודה והכל באשמתם!" :?

ROEIW,

שים לב שהוא מעיד בעצמו שגם המגן התחתון גם תושבת המקרן וגם המשאבה, בכל שלושת המקרים התקשרו, יידעו והוא אישר.

נכון, הרכב יצא עם חשבונית ממש לא זולה אבל בהתיחס לזה שמדובר במוסך מורשה ובהתיחס לזה שהרכב עבר יישור קו די מקיף, הבעיה היחידה בכל השרשור הזה שאני רואה היא צרכנות לא נבונה.

כרגיל, למדנו כבר מזמן שהאוניברסיטה של החיים היא אחת היקרות שיש ואחרי שרכב נכנס לטיפול ויוצא עם שכר לימוד שנתי באוניברסיטה, אני בטוח שפותח השרשור לא יאשר יותר כלום בלי לדעת בדיוק על האגורה, מה המשמעות של האישור.

כל מה שנשאר זה רק לבדוק שהמשאבה אכן הוחלפה.

אני לא רואה סיבה שלא אבל אם זה יתן שקט לפותח השרשור, אז בכיף, כל מכונאי מתחיל/ חובב יבדוק לו את זה בשניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה מהמוסך את הכסף ששילמתי עבור המשאבה הדימיונית.(זה הכל ,לא טענתי בשום מקום שכלום לא הוחלף ואין לי מושג איך

אפשר לאמת שהמשאבה הוחלפה או לא)

השארת את הרכב במוסך המורשה לצורך טיפול, במודע מוסך מורשה מטעם היבואן יקר ממוסך מורשה כללי משרד התחבורה.

מהמוסך התקשרו אליך תוך כדי הטיפול ברכב ופנו אליך בשאלה אם אתה מעוניין להחליף את משאבת הדלק במסגרת הטיפול ואתה הסכמת, אחרי הטיפול אתה ראוצה לבוא בטענות למוסך כי הוא לא החליף משאבה וסתם חייב אותך.

איפה הצד שלך בעניין הזה? אתה מאשים את המוסך כי יכול להיות והוא לא החליף משאבה, יכלת לענות להם שאתה כן מעוניין להחליף אותה אבל שימתינו כי אתה רוצה להגיע למוסך כדי להסתכל.

את הכסף עבור המשאבה תשכח ממנו, המוסך התקשר אליך כדי לקבל אישור להחלפת המשאבה ואתה אישרת, ואם ידוע כי בדגם של הרכב שלך קיים כשל במשאבת הדלק בק"מ מסויים אז המוסך לא יקח סיכון וסתם יחייב אותך במשאבת דלק, כי מה יקרה אם ובעוד כשבוע ימים תהיה לך תקלה במשאבת הדלק? ניראה לך שהמוסך יקח את הסיכון הזה?

למה לא ביקשת ליראות/לקחת את המשאבה הישנה שלך בזמן שהוצאת את הרכב מהמוסך?

מצד המוסך הכל היה בסדר הם עדכנו אותך אתה אישרת הכל, עכשיו אין לך למי לבוא בטענות תלונות שאין לך על מה.

לגבי מחיר הטיפול אני לא מופתע, כל מי שמטפל במוסכי היבואן מודע למחירים הגבוהים, ויודע שהוא יכול לפנות למוסך שלא מטעם היבואן ובכך לחסוך עלויות באופן משמעותי ואפילו עם חלקים מקוריים.

כדי לפתוח את משאבת הדלק ברכב שלך צריך כלי ייעודי ספציפי שמתאים לרכב שלך, הכלי הזה קיים במוסכים המורשים ולכן לא בכל מוסך יש את הכלי הזה ואם ינסו לפתוח את המשאבה עם אילתור כלשהו הסגירה של המשאבה לא תהיה טובה ולא תתבצע אטימה טובה ולכן אני מציע שצבדוק את עניין המשאבה במורשה שבו הרכב טופל ובקש שיראו לך שהחליפו משאבה.

ובסבירות גבוהה שכן החליפו לך משאבה והמוסך לא יסתכן בזה שתיתקע בדרך בגלל משאבת דלק, ורק אז תגלה כי רימו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, את הכסף ששילמת לא תקבל, תוכל רק ללמוד להבא.

עפ"י עיון בחשבונית, מדובר במוסך שהוא מאוד מוכוון רווחים אבל לא ברמאי:

1.המוסך יקר יחסית - 450 ש"ח לרצועת מזגן? :shock:

2. אני לא מומחה לפוקוס אבל מכונאי לשעבר אני כן ולכן יש שם כמה סעיפים שלי גורמים לי לתהות.

אם אתה משלם על על העבודה בטיפול 238 ש"ח, למה אתה משלם 77 ש"ח על החלפת נוזל בלמים ועל החלפת מסנן אבקות? זה הרי חלק מפרוטוקול הטיפול.

אם אתה משלם 477 שקל (על העבודה) על החלפת טיימינג, למה עוד 71 ש"ח על פ"ה מותחן? זה הרי חלק מעבודת הטיימינג.

מה קרה לבורג של המותחן שהחליטו להחליף אותו (בעלות של 77 ש"ח לפאקינג בורג)?

סה"כ נראה שמדובר במוסך מקצועי, יקר, שמקפיד לעבוד בחלקים מקוריים בלבד (רצועת המזגן למשל) ואפילו איכותי אבל שנועד לאנשים עם כיסים עמוקים :wink:

ועל כן המלצתי, מצא לך מוסך אחר, בהמלצה למוסך לא מורשה יבואן אבל שמכיר היטב את הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...