Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן טידה-אין תקלות?

manor
שימו לב! השרשור הזה בן 4548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(הי, אני חדש כאן)

אני היכרתי את הטידה במסגרת עבודתי - כששכרתי רכבים לתקופות ארוכות (כ6 חודשים בשנה בממוצע)

יצא לי לנהוג לא מעט על רכבים שונים בקבוצה, והתאהבתי בטידה.

לא שהיא יפה מאד (אגב, לטעמי היא בהחלט יפה מאחור ומהצד, יש לי בעיה רק עם החזית)

אבל יש בה כ"כ הרבה יתרונות שלא מצאתי ברכב אחר.

חסכונית - בנהיגה רגועה 1/14 בנהיגה אגרסיבית 1/10

נוחה ומרווחת - יש הרבה מרחב לראש גם מאחור, למעט רוחב המושב האחורי שקצת צפוף לשלושה מבוגרים (בפועל אני מכניס כסא תינוק גדול + 2 מבוגרים ללא בעיה)

אני מכניס 2 סולמות יחד במושב הקדמי..

הגה מדויק וקל (אם כי לא 'מתקשר' אבל זה מה יש בקבוצה, פחות או יותר)

תא מטען ע-נ-ק - 500 ליטר, אתה לא יכול לעבור לרכב אחר אחרי שאתה מתרגל לגודל הזה.

צבע בהיר בתוך הרכב (איכות ההרכבה קצת פחות טובה, לא פעם 'נשלפה' לי מערכת הכפתורים של חלונות החשמל.. אבל זה בעיקר ברכבים לא שמורים)

מנוע חזק וגיר מעולה

על האמינות רק שמעתי וקראתי, לא אישית. כשהרכב שכור זה לא ממש מעניין אותך..

לפני כמה ימים קניתי רכב סוף סוף.. טידה כמובן.

2008 שמורה מיד ראשונה, 26000 ק"מ כמו חדשה. הדגם המאובזר, כולל מערכת שמע מקורית, בלוטוס, שליטה מההגה ובקרת יציבות.

לדעתי עושים קצת עוול לטידה בגלל העיצוב החיצוני שלה.. תכלס - זה רכב פשוט מעולה (יחסית)

וללכת רק על הדגם המאובזר. בבסיסי אין בקרת יציבות וזה לפעמים מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...