Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה סינית לאוקטביה - התקנה, התרשמות וTweaks

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טרם חיברתי, אני מחכה שתגיע מצלמת הרברס ואז אעשה הכל במכה.

בינתיים גישרתי את החוט של חישת בלם היד (יש סכמה ברורה במדריך וגם עם היחידה עצמה) בלי שום בעיה לGROUND (מינוס) וניתן לראות וידאו בנסיעה לשמחת שוכני המושב האחורי.

המקלט DVB-T מגיע כקופסה נפרדת מתכתית בערך בגודל 10X20 ס"מ עם 2 אנטנות שאמורים להדביק מבפנים לחלון ויש להן הזנת חשמל. בנוף כל הכבלים הדרושים לשלט IR, וידאו, מולקס לחשמל וכו'.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצלמת הרברס הגיעה, התקנתי אותה וזה עובד מצויין! קניתי מצלמה מותאמת לסקודה עם חיישן CCD מaliexpress מתוצרת i-saddle, את זו : http://www.aliexpress.com/product-fm/492610161-Skoda-Octavia-Car-Rear-View-Camera-Octavia-Car-RearView-Camera-with-WaterProof-IP67-Wide-Angle-170-wholesalers.html

לקחים :

1. לא לנתק את תאורת לוחית הרישוי המקורית (זרקתי אותה בתוך דלת תא המטען מאחורי הדיפון), אחרת מתקבלת התרעה על נורית שרופה בלוח השעונים.

2. יש פלוס נפרד לתאורה (זו מצלמה שבאה במקום אחת מנורות לוחית הרישוי) ופלוס נפרד למצלמה עצמה. את הפלוס של התאורה מחברים מן הסתם לפלוס של התאורה, את הפלוס של המצלמה - לפלוס של אורות הרברס, כך שהיא מופעלת רק כשיש רברס.

3.רואים מצוין גם בלילה וגם ביום תמונה צבעונית וחדה, מאוד נוח.

4. חיבור הוידאו של המצלמה מתבצע לכניסת CCD IN ביחידת המולטימדיה. הכבל המסופק מספיק ארוך להתקנה נוחה וסמויה לחלוטין.

מעבר לזה עד כה היחידה מתפקדת מצוין פרט ל 2 דברים : הווינדוז הוא סיני עם Timezone של סין, אבל ה IGO דווקא בשעון ישראל, אז אחד מהם מראה זמן לא נכון לבחירתכם, העדפתי שהאייגו יהיה נכון בגלל סכמות יום/לילה ואז השעון ביחידה מראה זמן סין. הדבר השני הוא שהווליום של אייגו לא קונסיסטנטי עם ניגון המולימדיה ולפעמים יוצא שהוא חזק ביחס למוזיקה או חלש מדי, לא הבנתי עדיין את הגיון הפעולה שם. חוץ מזה הכל פרפקט.

פרויקטון הבא - התקנת ה DVB-t.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם להתקין את הGPS במערכת מולטימדיה שהבאתי מחו"ל..

המערכת סינית ללא זיהוי שום זיהוי אבל דיי דומה למערכת שפה בתמונות..

אני לא מוצא מפות של ישראל ולא מצליח להחליף תוכנה..

אשמח לכל מידע שיעזור לי עם זה..

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה אני מעדכן.

היא מצויינת.

שום תקלה, הכל עובד כמו ביום הראשון וכל הפיצ׳רים עובדים מעולה, אני מרוצה מהקניה מאד.

נקודות שיפור - השעון בזמן סין, אם מכוונים לזמן ישראל זה משבש משום מה את השעה בג׳יפיאס, אי אפשר לשנות ווליום בזמן רברס וזהו...

לגבי שינוי תוכנת הג׳יפיאס זה מאד קל , תוריד תוכנה אחרת ל pna, אני למשל משתמש בפרימו, שים אותה עם מפות על הכרטיס ושנה את הנתיב ל exe המתאים. האפשרות הזו קיימת בתפריטים, וגם אם לא - פשוט תיצור אותו מבנה תיקיות וקבצים כמו שהגיע במקור.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי , המצלמה מתחברת לרוורס ? , האם המעבר בין המוסיקה או ה GPS למצלמת הרוורס הוא חלק ומהיר?

והאם המצלמה מתאימה רק לאוקטביה? (אני מאמין שלא אבל למען הסר ספק)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחברת לרוורס דרך הפלאג שלה. דהיינו לא צריך למשוך חוטים מנורת רברס וכו׳.

את המצלמה קניתי בנפרד, משהו כמו 20 דולר, בחרתי בסוג שמותאם לואג ונכנס במקום אחת מתאורות לוחית הרישוי כדי לא לקדוח בפגוש.

המעבר לתצוגת מצלמת רברס אוטומטי וקורה אפילו אם היחידה כבויה תוך כשניה וחצי.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nadinad, לא אמורה להיות בעיה עם אייגו8 או אייגו פרימו.

תחפש טוב, זה לפעמים קצת קשה להגיע לזה, אבל יש הגדרות

בתוכנת הניווט, להפוך אותה לעברית. אם לא, פשוט תתקין אחרת.

אם יש לך בעיות, שלח ה"פ, אנסה לעזור לך.

וד"א, לי יש ברכב גם מולטימדיה סינית. המע' עובדת כמו שצריך, אבל הסאונד לא יותר מסביר.

לי אישית זה מספיק, אבל אני מניח שלאחרים יכולות להיות דרישות אחרות.

השבוע עברתי מאייגו8 לאייגו פרימו. הפרימו יותר מפורטת ועם יותר פיצ'רים, אבל פחות יציבה

לדעתי. בינתיים אני משאיר אותה, ועוד מספר שבועות אחליט אם להשאר איתה או לחזור לאייגו 8.

מבחינת תקלות, החיבור למסכים האחוריים לא עובד טוב, והתמונה במסכים האחוריים קופצת.

זו כנראה תקלת ייצור, ובגלל שזה לא קריטי עבורי, כי יש למסכים האחוריים DVD מובנה, אז ויתרתי על החיבור הזה.

אני יכול לשלוח את זה לתיקון בסין, אבל זו התעסקות גדולה מידי, וגם המשלוח מאוד יקר(סביבות 100$),

ואין לי כוח להתעסק שוב עם המכס.

בעקבות המעבר לפרימו, הייתי צריך "לאפס" את המערכת, מה שחייב ניתוק של המתח אליה.

חוץ מזה לא נצפו תקלות או בעיות, והכל עובד כמו שצריך.

ואם מתחשבים בעלות של כ 2000 שקל(כולל מיסים, התקנה בארץ, וכד'), אז התמורה גבוהה מאוד.

שהתחלתי לברר על מערכות אחרות לרכב, ממותגים ידועים, הגעתי למחירים של 5 ספרות, מה גם שב-X5

זה נראה דיי עלוב, בגלל הפאנל הענק שיש בו למערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאונד באמת לא יותר מסביר..

זה מורגש במיוחד בקבצים לא איכותיים שהם MP3 או קבצים שעוברים דרך הבלוטות'..

ברגע שיש דיסק נורמלי אז הסאונד בסדר גמור..

ובדיוק כמו שאמרת, יחסית למחיר ששילמנו התמורה הגיונית.

בקשר למסכים - אין לי מושג.. לא חיברתי.

ואושרי- אני מת לשלוח לך הודעה פרטית.. אני פשוט צעיר מידי לפי חוקי הפורום.

אז זה מה שרציתי לכתוב פחות כמה מחיקות שנראה לי שהיה צריך למחוק.

האמת שאני לא מצליח להוריד אף תוכנה או מפות של הארץ.. אני אחרי שעות של חיפושים, עד שכבר מצאתי משהו של *** אני לא מבין אם הוא פרוץ או איך מתקינים אותו.

וגם קצת מבאס שהתוכנה עצמה כזו ישנה.. בטוח שאפשר לשנות את זה .. אבל כמו שאמרתי, אני אחרי שעות של חיפושים ברשת ולא מצאתי כלום על הנושא הזה .

שיהיה חג שמח ..

ושוב, תודה בכל מקרה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון - היום סוף חיברתי את מקלט ה DVB-T, רואים פשוט מעולה, ברמה של DVD.

דווקא הרדיו הלוויני מאכזב וברמת שמע נמוכה, לכולם זה ככה ?

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...