Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעצר ע"י שוטר על אי עצירה בעצור, כאשר בתוך הרכב ישנה מצלמה שמוכיחה את ההפך

iwalup
שימו לב! השרשור הזה בן 3901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גועל נפש, אפילו אין שדה ראייה מהיכן שהשוטר עומד.

מעניין מה השופט יחליט לעשות עם הסרטון הזה.

הוא יכול לבחור לזכות את הנהג ובזה יגמר הסיפור.

והוא יכול להיות קצת עם דם חם ולהחליט שהמקרה הזה לא יכול לעבור על סדר היום.

זה מזכיר לי את המקרים ששומעים שעו"ד הצליח להוכיח שנהג שצולם במצלמת מהירות זכאי עקב כך שכל התמונות במצלמה לא תקינות. האבסורד זה שרק שהנהג שבאמת בדק והלך למשפט יצא זכאי, בעוד שכל יתר הנהגים שצולמו באותו היום ובאותה המצלמה שילמו את הדו"ח למרות שידוע וברור למשטרה ולבית המשפט שהדוח אינו קביל.

אגב, למה הנהג מצלם מתוך רכבו?

יכול להיות שהנהג או מכר שלו נעצר כבר בצומת הזו לאחר שעצר עצירה אמיתית ולכן הוא רצה להראות את הבעייתיות שבמקום והבעייתיות של השוטר? אם כן - שאפו.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 430
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים, תודה רבה על התגובות.

שכחתי לציין רק, הוידאו לא שלי, אלה של חבר.

לגבי סוג המצלמה - אני אבדוק זאת מולו ואחזיר תשובה.

בברכה, איוון.

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיעורי הנהיגה אני זוכר שצריך להגיע למצב של עצירה מוחלטת, אבל לא לימדו כמה זמן היא צריכה להימשך.

אני לא מכיר שום חובה כזאת. אתה יכול לגבות את זה בסעיף הרלבנטי?

לא, אני לא מוצא לזה סימוכין. כנראה שזה משהו שנשאר מתקופת לימודי הנהיגה שלי לפני 25 שנה כ"חוק".

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים.

התביעה המשטרתית תבטל את הדו"ח או התביעה באם יחליט להישפט, אם יציג בפניהם את הסרטון לפני המשפט.

אם יציג אותו רק בזמן המשפט, אז יכול להיות מעניין...

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד ששמרת על קור רוח. אני הייתי ממש מתעצבן. מקווה שהשוטר רשם את הפרטים שלו בדו"ח כמו שצריך, ואז צריך רק להשיג את הפרטים של הממונה עליו ולשלוח לו לינק לסרטון :lol:

בעצם, תיקון. כמו שהציעו פה - הכי טוב (בהנחה ויש לך זמן) זה להגיע עד למשפט מבלי לגלות לתביעה שיש לך את הסרטון, ואז להציג אותו בבית המשפט. זה יתן את האפקט הכי טוב כנגד המשטרה. מומלץ להביא איתך מצלמה נסתרת בשביל להקליט את השופט קוטל את השוטר :-D:lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מפרסם עכשיו בפייסבוק, אני לא מבין איך חבר שלך הגאון שם מצלמה באוטו? קרה לו כבר מקרים דומים אז הוא שם מצלמה ??

אני רואה כבר עד סוף השבוע נמכרות כל המצלמות חחח אולי נעשה קניה קבוצתית של הפורום :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפצתי לכל מכריי באמצעות הדוא"ל וביקשתי מהם להמשיך ולהפיץ את זה הלאה. אסור לתת לזה לשקוע!

התיק הזה חייב להגיע למשפט! לא להיפגש עם התובע לפני כן ולא שום דבר אחר! רק להציג את הסרט בפני ביהמ"ש ולתת לשופט לעשות עבורך את העבודה.

אני מאוד מקווה שגם התקשורת הכתובה (רוני, אתה בהאזנה?) תתן לסיפור המכוער הזה את הבמה לה הוא ראוי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למתנ"א שום דבר כבר לא מפתיע אותי. תגיד לחבר שלך שיבקש להישפט במיידי, לא להראות לאף אחד את הסרטון ולהראות אותו רק בבית המשפט.

ייתכן שמתנ"א עקב הפרסום פה ומקומות אחרים תיצור קשר עם בעל הרכב עצמאית ותבטל את הדו"ח. בכל מקרה לא להסתפק בדיון בביהמ"ש לתעבורה ולתבוע את השוטר ומתנ"א כולה בביהמ"ש אזרחי על עגמת נפש, הפסד ימי עבודה ושאר סעיפים רלוונטים אחרים.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה כבר עד סוף השבוע נמכרות כל המצלמות חחח אולי נעשה קניה קבוצתית של הפורום :-P

צחוק בצד-אני חושב לקנות מצלמה שכזו. בחו"ל היא עולה 84 דולר כאן. מעניין כמה היא תעלה בארץ. בכל מקרה-שווה את הכסף בבית משפט :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בתקופה האחרונה יש מצלמה תמיד על השמשה.

הבעיה היא שהיא מקליטה כל פעם מקסימום 25 דקות ונכבית, אז צריך לעצור בצד ולהדליק שוב.

המצלמה החדשה בדרך. היא אמורה להגיע מיפן בימים הקרובים, והיא עשויה במיוחד לוידאו, לא כמו הנוכחית, אז זה לא יהיה מוגבל.

היא גם נטענת מהמצית, אז בכלל טוב :)

כשתהיה לי כמות נכבדת של דברים מעניינים, אני אעלה אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מעולה להתחיל להסתובב עם מצלמה.

אני בעניין אם יש רכישה מרוכזת.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...