Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעצר ע"י שוטר על אי עצירה בעצור, כאשר בתוך הרכב ישנה מצלמה שמוכיחה את ההפך

iwalup
שימו לב! השרשור הזה בן 3901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפצתי,אני מאמין שתוך יומיים שלשה זה יגיע לכל חור אפשרי,השוטר הזה בוודאות יסבול בצורה כזאת או אחרת,

אני מקווה שהוא יסבול כמה שיותר!!

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 430
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רעיון מעולה להתחיל להסתובב עם מצלמה.

אני בעניין אם יש רכישה מרוכזת.

+1. גם אני בפנים. כרגע יש לי אחת שקניתי מדיל-אקסטרים לפני שנה, אבל האיכות שלה לא WOW והיא די גדולה.

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לבית משפט, צריך ללכת עם זה למח"ש. השוטר הזה צריך לאבד את העבודה שלו, חד וחלק. מבחינתי גם שהייה קצרה בכלא לא תזיק - זו הונאה פלילית לכל דבר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אני הייתי מחכה לאחרי המשפט ואז מפרסם את זה.

אבל החבר שלך פשוט גאון, תמסור לו ד"ש חם ממני ובהצלחה! להראות כך את אוזלת ידה של המשטרה בקטע של הדוחות. הייתי מעלה את זה לאתר של המשטרה בפייסבוק (אחרי המשפט....)!

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוק בצד-אני חושב לקנות מצלמה שכזו. בחו"ל היא עולה 84 דולר כאן. מעניין כמה היא תעלה בארץ. בכל מקרה-שווה את הכסף בבית משפט :-P

הנה עוד מצלמה דומה שמצאתי

http://www.gadgnet.co.il/night-car-dvr.html

הצילום שהועלה כאן הוא באיכות טובה. מעניין מה משך ההקלטה באיכות דומה על כרטיס של 32G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוק בצד-אני חושב לקנות מצלמה שכזו. בחו"ל היא עולה 84 דולר כאן. מעניין כמה היא תעלה בארץ. בכל מקרה-שווה את הכסף בבית משפט :-P

קח תתענג פראיר יקר שלי

http://www.ebay.com/itm/HD720P-4-LED-IR-Night-Vision-Mini-Car-Vehicle-DVR-007-/300587283201?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item45fc65f301

140 שקל כולל משלוח וללא מכס כי זה מתחת ל50 דולר..

אחלה דיל, אני מזמין כנראה מחר או מחרותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפצתי את זה ופירסמתי גם בעמוד הפייסבוק של משטרת ישראל אגף התנועה,

מעניין מה תהיה תגובתם לפוסט, אם בכלל, או שבטח יצנזרו וימחקו אותו.:roll:

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איוון, היכן המקרה הזה התרחש?

בנוסף, אודה לך את תעדכן אותנו כאן מתי עתיד להתקיים המשפט והיכן. זה מסוג האירועים שלא הייתי רוצה להחמיץ.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצלמה יש חסרון , במצב שהמדיה מלאה יש לה פער של 3 שניות שהיא לא מצלמת , קצת בעייתי לעסק שלנו

בלי קשר לבית משפט, צריך ללכת עם זה למח"ש. השוטר הזה צריך לאבד את העבודה שלו, חד וחלק. מבחינתי גם שהייה קצרה בכלא לא תזיק - זו הונאה פלילית לכל דבר.

חד וחלק . מחזק , ולא רק השוטר שכתב את הדו"ח , אלא שהחבר שלו לתא יהיה מי שהיה איתו במשמרת ושטוען גם שהבחור החכם שלנו לא עצר .

אולי זה יגרום לשוטרים ולמתנדבים לחשוב פעמיים לפני שהם עוצרים אותך .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ מתנדבים בפוקוס, לדעתי זה מתנדב.

תכנס בו, תגיע איתו למשפט ואחר כך תתבע אותו בבית משפט, גועל נפש,

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...