Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבד סאונד החדש שלי: כרטיס קול לCARPC או מעבד חיצוני

שימו לב! השרשור הזה בן 4541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינת איכות, אין ספק בכלל שניתן להגיע עם CARPC לאיכות ברמה של פרוססורים ייעודיים כדוגמת H800/H900, עם זאת, במחשבי הרכב נושא הכיוון האוטומטי בסביבת 3WAY נמצא עוד בחיתוליו ועל זה בדיוק עובדים המפתחים איתם אני נמצא בקשר.

יתרה מכך, אם אתה רוצה לנסות צעצוע חדש - תבדוק את ה LOGITECH SQUEEZBOX TOUCH - יכול להיות זול ומעניין (הוא מנגן FLAC ויש לו יציאות דיגיטליות).

אני עדיין מאמין שתוכל להגיע לתוצאה מדהימה עם הרוקפורד החדש. הוא יפתיע.. באחריות !

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני דווקא לא אהיה מופתע בכלל מזה שה3SIXTY החדש יהיה מעולה - אין לי ספק בזה למען האמת.

רוקפורד עשו כאן עבודה נהדרת על כל הליין של המוצר הזה.

את הגרסא הראשונה אני מאוד אהבתי רק גלל יכולת השליטה בהנחתה נפרדת לכל ערוץ + איקולציה ביחד עם מנחת וליין דרייבר שעושים עבודה של בקרת קליפינג וRTA פנימי באמת מעולים.

הפרוססור השלישי בהחלט מדגדג לי בתודעה - הבעיה היא שאני למשל, מחפש כרגע ללכת חזק לכוון הקרוס הפסיבי על הגברה אקטיבית (מידים וטוויטרים מוגברים בנפרד מהוופרים - אלא אם כן אני אשיג מגבר שני ערוצים ממש מפלצת וזה כבר לא ממש ישים מבחינת גודל פיסי אלא אם כן אני קונה DREADNAUGHT של זד אודיו וזה יקר מידי) כאשר הפרוססור רק יבצע TC ואיקולציה - שום דבר מעבר לכך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איכות, אין ספק בכלל שניתן להגיע עם CARPC לאיכות ברמה של פרוססורים ייעודיים כדוגמת H800/H900, עם זאת, במחשבי הרכב נושא הכיוון האוטומטי בסביבת 3WAY נמצא עוד בחיתוליו ועל זה בדיוק עובדים המפתחים איתם אני נמצא בקשר.

יתרה מכך, אם אתה רוצה לנסות צעצוע חדש - תבדוק את ה LOGITECH SQUEEZBOX TOUCH - יכול להיות זול ומעניין (הוא מנגן FLAC ויש לו יציאות דיגיטליות).

אני עדיין מאמין שתוכל להגיע לתוצאה מדהימה עם הרוקפורד החדש. הוא יפתיע.. באחריות !

לא תודה, יש לי מחשב של הרכב (נראה לי פעם חמישית), ואני לא רוצה לרדת מהמחשב.

איזה כרטיס קול לדעתך עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תודה, יש לי מחשב של הרכב (נראה לי פעם חמישית), ואני לא רוצה לרדת מהמחשב.

איזה כרטיס קול לדעתך עדיף?

My personal favorite - EMU 1820M.

אפשר גם איזה RME עם כרטיס הרחבה

בשביל תוצאות טובות והימנעות מפתרונות תוכנה בביצוע LOOPS, אין מנוס מכרטיסי קול מקצועיים.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOOPS משמע, יצירת לולאה דיגיטלית בין היציאה לכניסה חזרה לכרטיס - כרטיסי קול אולפניים מגיעים עם הפיצ'ר הזה מובנה בחומרה.

אני חושב שקצת הגזמת עם החזרה לקרוסים פאסיביים. חיתוך אקטיבי זה אמנם כאב ראש לא קטן אבל הגמישות שזה נותן, במיוחד בסביבת הרכב הבעייתית ומיקומי האלמנטים.., מאפשרת להגיע לתוצאות טובות בהרבה מאלו של קרוסים פאסיביים (בכל קונפיגורציה שלא תבחר) - ולראיה, ראה את הנפלאות שמחולל ה MS-8 ברכב.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדגר אני מבין שאתה מחפש קופר SIX עם 3 גישורים - שמאל, ימין, סאב

:twisted::twisted::twisted:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדגר - חיצוני :) כמובן.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון חזר לCARPC... אני חושב שאחד מהם חזר לעבר - בערך

יש הפתעות אצל לאון - אוהו יש הפתעות.

אדגר - אולי אתה צריך לדבר עם לאון... :wink::wink::wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אז אולי הוא יכול להגיב כאן? אני אשמח מאוד :-P

LOOPS משמע, יצירת לולאה דיגיטלית בין היציאה לכניסה חזרה לכרטיס - כרטיסי קול אולפניים מגיעים עם הפיצ'ר הזה מובנה בחומרה.

אני חושב שקצת הגזמת עם החזרה לקרוסים פאסיביים. חיתוך אקטיבי זה אמנם כאב ראש לא קטן אבל הגמישות שזה נותן, במיוחד בסביבת הרכב הבעייתית ומיקומי האלמנטים.., מאפשרת להגיע לתוצאות טובות בהרבה מאלו של קרוסים פאסיביים (בכל קונפיגורציה שלא תבחר) - ולראיה, ראה את הנפלאות שמחולל ה MS-8 ברכב.

הבנתי אותך, תוכנה שיודעת לחשב EQ, TC ... למערת, כמו בבית ובMS8.

אדגר אני מבין שאתה מחפש קופר SIX עם 3 גישורים - שמאל, ימין, סאב

:twisted::twisted::twisted:

דווקא אני מאוד מפסוט מבילייטים, עושים עבודה יותר ממעולה. איזה שליטה יש להם על אלמנטים, פשוט מטורף...

אדגר - חיצוני :) כמובן.

אני יודע למה אתה מתכוון :-D

אתה רוצה להיות לא יחיד בארץ עם יצירת אומנות...

תאמין לי שאני גם רוצה רק 1234... וגם אין אותו כבר למכירה...:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי ולאון עבדו לפני כמה זמן עם הרולנד של אדירול.

יצי

הרולנד של אדירול (ובפירוט ה - 66) הוא הדבר הכי טיפשי שאפשר לעשות, לא צריך כרטיס קול אולפני חיצוני בשביל יציאה אופטית דיגיטלית - אין לה שום יתרון על יציאה אופטית של כרטיס קול בסיסי וגם לא ממש יתרון על יציאה אופטית של לוח אם..

את ה 1820M תוכל למצוא ביד2 במחיר טוב. טוב יותר מכל פתרון אחר. מבצע לופ פנימי. יציב ביותר.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מוצר מעניין לסביבת רכב ? יש לו שימושים ? אולי עדיף במקום להריץ כבלים אנלוגיים לפרוססור מה HU ?

http://www.dealextreme.com/p/l-r-analog-to-toslink-coaxial-digital-audio-converter-65756

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...