Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסו ברכב שלי מאחור לפני מחסום צבאי

שימו לב! השרשור הזה בן 4788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בשעה 23:30 נסעתי לכיוון ירושלים ממעלה אדומים ו-50 מטר לפני המחסום נכנס בי רכב מאחורה בדלת ובגלגל של צד ימין.

הכביש הולך ככה :

הנתיב הכי ימני הוא נתיב תחבורה ציבורית , אני נסעתי בנתיב שליד הנתיב של התחבורה הציבורית ו-50 מטר לפני המחסום 2 הנתיבים מתאחדים לנתיב אחד .

אני אותתי הסתכלתי במראה והאטתי קצת כדי להשתלב בנתיב בצורה טובה ומהנתיב תחבורה ציבורית יונדאי I30 חדשה נכנסה בי במהירות בדלת אחורית ימנית ובבית גלגל האחורי.

לרכב שלי לא קרה כלום למעט הצבע של היונדאי שלו שירד אחרי כמה שיפשופים.

ליונדאי שלו התעקם כל הפח בבית גלגל השמאלי קדמי ויש שיפשופי צבע.

ברכב שלי נסעו אחותי וחברה שלי והוא נסע ברכב שלו לבד , הוא טוען שאני אשם הוא אומר שלא הסתכלתי במראות למרות שכן הסתכלתי והוא פשוט טס במהירות וכנראה ניסה לעקוף אותי מימין או משהו ולכן נכנס בי.

מי אשם במקרה כזה אני או הוא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך הוא לא עקף מימין, הוא נסע בנתיב הימיני.

ואם היה שלט מסוג 622, המשמעות היא שהרכב שנסע בנתיב השמאלי ראה שהנתיב שלו עומד להסתיים, במקום להשתלב בחוכמה נדחף בכוח למסלול הימיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה.

חוק יבש.

נכנס בך מאחורה, הוא אשם.

אגב, אסור לעקוף מימין. בפועל אתה יכול להתקשר למשטרה ולהעיד כדי שיקבל גם דוח תנועה.

1. אין כל חוק כזה. יש סיכום לא מחייב של חברות הביטוח כדי לחסוך לעצמן הוצאות. זה לא אומר שלא ניתן להוכיח אחרת בבית המשפט.

2. זו לא תאונה של חזית אחור עקב אי שמירת מרחק באותו נתיב, אלא בשל סטיה של רכב מנתיב נסיעתו.

לשואל, אתה צריך לחזור למקום ולבדוק אם ואיזה שלט מוצב שם. אם מוצב שלט, הוא קובע למי זכות קדימה.

אם לא מוצב שלט המצב קצת יותר קשה להוכחה. אתה מצדך יכול לטעון שביצעת עקיפה בנתיב השמאלי, והרכב הנעקף לא נצמד לימין ולא שמר על מהירות קבוע כדי לאפשר לך לסיים את העקיפה בבטחה כנדרש בתקנה 48 (א). הוא מצידו יוכל לטעון שלא סיממת את העקיפה וסטית לכיוונו מבלי שהיתה לו יכולת להגיב. אם זה יגיע למשפט יחליט השופט מי יותר אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...