Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבוע עם פיאט 500 חדשה (עדכון 1000 ק"מ בעמוד 3 ו-5000 בעמוד 4)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה מאוד. עשית לי חשק גם לאחת כזו, אבל אולי בתוספת של מגדשון קטן... 8)

למרות שעדיין אני חושב שהתמחור של כל דגמי ה-500 בארץ מופרז ואפילו חצוף, במיוחד בהתחשב בעובדה שלרכב יש דרגת זיהום של 2-3, מה שאומר שהוא מקבל הנחה משמעותית במס, ושהיבואן פשוט גוזר כאן קופון ענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת השיפוטית טובה אך עמוסה. פני הדור כפני הכלב . אם היא הגיעה לעליון היא תותחית על , או ויטמין P:shock:

רוב המביעים דעה נגד המערכת המשפטית ניזונים מהתקשורת ( תשקורת ) מבלי שעיינו בפסקי הדין שהתקבלו. גם כאשר מעיינים צריך להבין את הטרמינולוגיה כדי להבין את הכתוב.

ולגבי הקוטן היא קצרה באיזה חצי מטר מקטנות אחרות וצרה באיזה 10 ס"מ .

נראית ג'וק מעוצב כפי שאיטלקים יודעים לעצב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מרחק מה בין התמחות בעליון לבין מינוי כשופט בבית המשפט הזה. מתמחים, גם בעליון, משפיעים על הרוח השיפוטית הנושבת בו בדיוק כמו פקידי העזר. בזה אין לומר שהחברה שלך אינה "סחורה" ולו בשל טעמה במכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חבר'ה, זה דיון על פיאט 500, לא על תכונותיה המוצלחות של חברה שלי או על בית המשפט העליון. אגב, אני אמסור לה על היותה "סחורה". אני בטוח שהיא תשמח לשמוע :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא ראיתי גבר נוהג ב500. ואני רואה לא מעט 500.

למעשה עד היום בבוקר לא ראיתי גבר נוהג במיטו :)

(בעצם ראיתי את חבר הפורום שמתפרע על 80 קמ"ש בכביש בינעירוני ריק אבל חוץ ממנו - נאדה)

אם כבר,

אז ראיתי הרבה יותר נשים בגולף GTI מגברים. רובן באיזור רמת השרון.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חבר'ה, זה דיון על פיאט 500, לא על תכונותיה המוצלחות של חברה שלי או על בית המשפט העליון. אגב, אני אמסור לה על היותה "סחורה". אני בטוח שהיא תשמח לשמוע :wink:

כשמכניסים הגדרה, ודאי שוביניסטית כזו בה השתמשתי, תחת מרכאות כפולות, כדאי להבין שמדובר או באיפכא מסתברא, או למצער בסוג של ציניות. למקרא התגובות, יותר של עוקביך מאשר שלך, עולה בי החשש שרק אני מכיר את משמעות אותן מרכאות ולכן אני כמובן מתנצל ולו בכדי לחסוך את הצורך בויכוח על הגדרות בשפה העברית והיפוך משמעותן. :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמכניסים הגדרה, ודאי שוביניסטית כזו בה השתמשתי, תחת מרכאות כפולות, כדאי להבין שמדובר או באיפכא מסתברא, או למצער בסוג של ציניות. למקרא התגובות, יותר של עוקביך מאשר שלך, עולה בי החשש שרק אני מכיר את משמעות אותן מרכאות ולכן אני כמובן מתנצל ולו בכדי לחסוך את הצורך בויכוח על הגדרות בשפה העברית והיפוך משמעותן. :oops:

הסר דאגה מליבך, הבנתי היטב את הכוונה וגם שני המגיבים האחרים הבינו, אני משוכנע. אגב, סיפרתי לה על כך באופן שנתבקשתי על ידם ובאופן מיידי קיבלתי הצעת נישואין + פנזטיית קבר מורבידית. מוזר, לא?

בכל מקרה, לענייננו - דפנה, יש המון 500 בכבישים. באמת. להערכתי הם מכרו סדר גודל של מאות (ולא 100-200 אלא הרבה יותר). באופן טבעי, הן מסתובבות בעיקר במרחב המחייה שלהן - ת"א, הרצליה, ר"ג וכולי...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני מעדכן לאחר 1000 ק"מ עם הרכב. אל דאגה, אין לי כל כוונה לכתוב מידע לא רלוונטי כל 1000 ק"מ, רק כשיש משהו מהותי לספר.

אעשה זאת בנקודות:

1. 1000 ק"מ עברו ב-24 שעות של נסיעה, בצריכה ממוצעת של 12.6 ק"מ לליטר (הכל ממחשב הדרך).

2. תיבת ההילוכים מרגישה כאילו מעט התרככה והעברות ההילוכים פחות נוקשות. זה מורגש בעיקר במעבר בין ראשון לשני, שהיה הכי אגרסיבי מלכתחילה. בשאר ההילוכים ההעברה כבר נעימה בהחלט. עוד סיבה לכך, אני מניח, היא שהתרגלנו לפעולת התיבה וכעת אנחנו מתזמנים את ההעברה עם הגז די בקלות. בנוסף, למרות שנוח למדי להעביר הילוכים ידנית, התרגלתי כבר להעברה האוטומטית (במצב ספורט) ואני נותן לרכב להעביר בעצמו גם בעליות וירידות - והוא עושה את זה היטב.

3. הרכב מעט נוקשה, אבל בתמורה מתקבלת התנהגות כביש פשוט מצוינת, זווית גלגול נמוכה והרבה מאוד בטחון בנהיגה. משמעותית יותר מבסוזוקי סוויפט, לצורך העניין.

4. מה שכן קצת מפריע זה רמת רעש גבוהה מהרצוי בנסיעה בכביש המהיר, בעיקר מעל 100.

5. גם המנוע מצוין, אם כי לפעמים כשהתיבה מעבירה מהר לשני ביציאה מהמקום אז הסל"ד נמוך מדי ולמנוע לוקח עוד שנייה-שתיים להגיע לסל"ד ראוי.

בינתיים - אנחנו מאוד מרוצים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי יותר גברים מנשים נוהגים ב500, אם כי חלקם לבשו חולצה בצבע ורוד :oops:.

האמת, אני הייתי מאוד קרוב לקנות אחת כזו, בצבע לבן פנינה.

בסופו של דבר, השיקול שהכריע נגד היה המחיר והעובדה שכשאני רציתי לקנות הם נתנו רק שנתיים אחריות. המחיר שלה בצבע שרציתי, עם המימון שרציתי, יצא קרוב מאוד, יותר מדי קרוב, לרכב "נורמלי" גדול יותר בנפחים של 2 ליטר.

אמצעי אכיפת מהירות בישראל

http://www.mitsu.co.il/?p=1451

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

http://www.mitsu.co.il/?p=1313

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי יותר גברים מנשים נוהגים ב500, אם כי חלקם לבשו חולצה בצבע ורוד :oops:.

שאלה בלוגיקה:

-כפי שכתבתי כאן לא מעט בעבר, אני מאד אוהב את הפיאט 500 ואף שקלתי לרכוש אחת לרעייתי.

-יש לי חולצה ורודה בארון.

אתה רוצה לגלות לי משהו על עצמי שאינני יודע או שמא אדוני(בעל שם המשתמש הביזארי) הומופוב משהו...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...