Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטוקאר סוקר את הג'ולייטה החדשה + וידאו!

eric_92
שימו לב! השרשור הזה בן 5146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.autocar.co.uk/CarReviews/FirstDrives/Alfa-Romeo-Giulietta-1.4-TB-MultiAir-170-Comfort/248791/

שווה צפייה!

מוזר לי שהוא טוען שהדגם הזה מתחרה בפולקסווגן גולף ופורד פוקוס. אני הייתי בטוח שהוא מתחרה באודי A3 וBMW סדרה 1. דווקא הבראבו אמורה להתחרות בפוקוס ובגולף.

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ממש כמו שה- 75 התחרתה בבימר? אני שוקל לרכוש את הג'ולייטה המטורבתת, אבל הבה לא נאבד את הראש.

נראית מאוד צפופה מאחור. כאילו אפילו לילד שלי (בן שנתיים וחצי) לא יהיה מקום לרגליים...

השאלה היא אם גם בארץ הם will represent good value against the competition, או ששוב היבואן יחליט לקבוע מחיר מוגזם שיקבור את הרכב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ממש כמו שה- 75 התחרתה בבימר? אני שוקל לרכוש את הג'ולייטה המטורבתת, אבל הבה לא נאבד את הראש.

נראית מאוד צפופה מאחור. כאילו אפילו לילד שלי (בן שנתיים וחצי) לא יהיה מקום לרגליים...

השאלה היא אם גם בארץ הם will represent good value against the competition, או ששוב היבואן יחליט לקבוע מחיר מוגזם שיקבור את הרכב.

כולן מטורבתות, כולל דגם הבסיס עם 120 כ"ס, עם מנוע זהה לפיאט בראוו(מוזר שלא השתמשו בג'ולייטה במולטיאייר 135 במקומו, כפי שעושים כעת עם המיטו), כך שאני מניח שאתה מדבר על המולטיאייר 170.

בדוכן אלפא באוטומוטור דובר על מחיר של 170K לדגם הבסיס עם 120 כ"ס. נקודת פתיחה לא ממש מעודדת למולטיאייר.

מאידך, 159 2.2 ידנית נותרה מכונית אטרקטיבית מאד. בהתחשב במבצעי המכירה האינטנסיביים של סמל"ת, נראה לי שתוכל לקבל אותה במחיר משתלם במיוחד.

אגב, באתר של EVO ישנן שתי כתבות על הג'ולייטה, מולטיאייר 170 כ"ס ותלתן ירוק עם 235 כ"ס. ההעדפה היתה בולטת לטובת הדגם החלש יותר.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן מתכוון ל- 170 כ"ס.

אם סמל"ת מתכוונים למכור את ה- 120 כ"ס ב- 170K ש"ח, אז סליחה, אבל היא ממש לא תחרות לגולף 160 (מבחינת ביצועים ואבזור פנים לפי מכונית המבחן) או לשירוקו 160 (מבחינת בכלל). ולפי מחירי חו"ל בכתבה שהביא eric, נראה לי שמדובר בחמדנות גרידא. רק לשם השוואה, 17K פאונד - המחיר הצפוי לאלפא 120, זה בערך המחיר של גולף 122, ו- 17% פחות ממחיר TSI 160, באנגליה. זה, כמובן, תמחור הגיוני. אז למה בארץ לגבות over price של 30K ש"ח? רק כי אין תחרות וכי בשם הכלכלה ה"חופשית" יבואנים שהם מונופולים רוכבים על גבינו. אני מקווה שאתבדה. ב- 170K ש"ח, ה- 170 כ"ס היא מועמדת מעולה. ב- 200+, יש כבר GTI.

ל- 159 יש גם את ה- 1.8T וגרסת הסטיישן היפה, אבל מדובר על רכבים גדולים יותר מאלה שמעניינים אותנו כרגע.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל- 159 יש גם את ה- 1.8T וגרסת הסטיישן היפה, אבל מדובר על רכבים גדולים יותר מאלה שמעניינים אותנו כרגע.

בפועל, הג'ולייטה ארוכה מכפי שהיא נראית בתמונות. עם 435 ס"מ, היא ארוכה ב-15 ס"מ מגולף וב-11 ס"מ מסדרה 1. מאידך, עם 466 ס"מ, 159 קצרה משמעותית מפאסאט או מונדאו. כך שאותם 30 ס"מ נוספים מעניקים לך עוד 6.5 ס"מ של בסיס גלגלים, 55 ליטר של תא מטען ומרווח פנימי משופר.

הסטיישן או הטורבו יגררו אותך למחירים שלא נתכוונת אליהם מלכתחילה. בהנחה סבירה, ה-JTS הידנית תותיר בידך עודף נאה מ-200K.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן מתכוון ל- 170 כ"ס.

אם סמל"ת מתכוונים למכור את ה- 120 כ"ס ב- 170K ש"ח, אז סליחה, אבל היא ממש לא תחרות לגולף 160 (מבחינת ביצועים ואבזור פנים לפי מכונית המבחן) או לשירוקו 160 (מבחינת בכלל). ולפי מחירי חו"ל בכתבה שהביא eric, נראה לי שמדובר בחמדנות גרידא. רק לשם השוואה, 17K פאונד - המחיר הצפוי לאלפא 120, זה בערך המחיר של גולף 122, ו- 17% פחות ממחיר TSI 160, באנגליה. זה, כמובן, תמחור הגיוני. אז למה בארץ לגבות over price של 30K ש"ח? רק כי אין תחרות וכי בשם הכלכלה ה"חופשית" יבואנים שהם מונופולים רוכבים על גבינו. אני מקווה שאתבדה. ב- 170K ש"ח, ה- 170 כ"ס היא מועמדת מעולה. ב- 200+, יש כבר GTI.

כבר דובר על סמ"לת בתור יבואן גרוע ונמצא איפה שהוא נמצא בגלל נפוטיזם [אם אני לא טועה משהוא נשוי שם לאיזה איטלקיה שהיא בת של מישהו,ולכן אין מצב להחליף את היבואן].

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפיפיה אמיתית, עכשיו אני מתחרט שלא השקעתי עוד כמה דקות כדי לגשת לתצוגה של אלפא בתערוכת אוטומוטור.

שמתם לב ל-RDL המנצנץ סטייל רכבים סמויים של כוחות הביטחון? זה יכול ממש להציג כשרכב כזה מגיע מאחוריך, אפילו אם זה לא באותה עוצמה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום סמל"ת הם יבואן מעולה. השינוי שהם עשו בשנתיים האחרונות הוא מדהים.

אני הבנתי שהמחיר של ה 170K הוא לג'ולייטה 170 מאובזרת.

יבואן מעולה? קרא את השרשור הנ"ל

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=316410

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יבואן מעולה. לך היה נציג חסר מקצועי באולם התצוגה, זה לא הופך את כל היבואן הזה לגרוע. כמו שאתה רואה יש גם אנשים מאוד מרוצים מאותו אולם תצוגה. מושלמים הם בטוח לא.

אני לקוח שלהם (אלפא), השירות שאני מקבל זה כאילו שלפחות יש לי S Class. ככה אני מרגיש בכל אופן.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...