Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאנרוף וגשם

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 7825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

איך אתם נוהגים כשיורד גשם עם הסאנרוף שלכם(למי שיש)?

בעקרון יש או אין תעלות לפינוי המים?

אני סוגר אותו כשיורד גשם

אך האם כשמטפטף קל אפשרי לפתוח?

במוסך טענו שלא בריא

אני נוטה להסכים איתם ובכ"ז יש דעות אחרות?

תודה

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2 תעלות לניקוז המים

זה נמצא מעל השימשה קדימה ב2 צידי הרכב (רואים את התעלה שהגג פתוח)

בקיצור

תפתח את הגג שלא יורד גשם ותסתכל בתעלה תבדוק שהיא נקיה ואין סתימה

ואכן לא מומלץ לסוע עם גג פתוח אבל החלטה שלך

איציק זה נכון שהגג לא אוטם ב 100 אחוז ולכן קיימות התעלות? (זאת תאוריה של מישהו שפתח לי את התעלות לאחר שהיו סתומות עם סיליקון)

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2 תעלות לניקוז המים

זה נמצא מעל השימשה קדימה ב2 צידי הרכב (רואים את התעלה שהגג פתוח)

בקיצור

תפתח את הגג שלא יורד גשם ותסתכם בתעלה תבדוק שהיא נקיה ואין סתימה

ואכן לא מומלץ לסוע עם גג פתוח אבל החלטה שלך

בנוסף למה שנאמר, למען שימור המנגנון ועבודה חלקה - מומלץ גם לגרז את המסילות אחת לכמה חודשים באמצעות תרסיס גריז לבן.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נאמר אחרת,

לי נאמר לא לגרז את המנגנון היות וגריז + אבק הופך לבוץ ומפריע לתפקוד המסילות. לי נאמר שעדיף לנקות עם אויר בלחץ פעם בכמה זמן מאשר לגרז, אבל את ההמלצה הכי טובה תקבל מבעל מקצוע דהיינו החברה ב"גנות".

אגב, לא בכל הסנרופים יש מסילות ניקוז, זה תלוי בשיטת האיתום של הסנרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נאמר אחרת,

לי נאמר לא לגרז את המנגנון היות וגריז + אבק הופך לבוץ ומפריע לתפקוד המסילות. לי נאמר שעדיף לנקות עם אויר בלחץ פעם בכמה זמן מאשר לגרז

שמע מניסיון במזדה שהיתה לי היה גריז צהוב לא ספריי אלא ג'לי כזה וככה זה הגיע מהחברה (למרות שלא תמיד החברה צודקת) אבל עדיין זה חייב לזוז על שמן אחרת אתה בטח יודע שיהיה שחיקה וחריקות במנגנון (אני חייב לציין שב 5 שנים שהיה לנו המזדה לא גירזנו אפילו פעם אחת ולא היתה בעיה מיוחדת)

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי הגיעו המסילות החדשות עם מעט מאוד גריז צהוב כמו שאת מתאר, זה גריז מיוחד ולא גריז רגיל שאנחנו מכירים ממנועים.

בכל אופן אם אתה תרסס עם ספריי או תגרז לבד אז אתה מממלא את הכל בגריז וזה כבר ייצר לך את שכבת הבוץ.

שים לב שברכבים עם באנרוף חדש יש את הגריז הזה אבל בכמויות יחסית קטנות ובמקומות שצריך.

אני, מאז שהרכבתי את המסילות החדשות, לא נגעתי בהם והם עובדים יופי (טפו טפו טפו :lol: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא בטפטוף :!:

לא יודע אם שמת לב, אבל כשמתחילים לנסוע יש דבר כזה שנקרא רוח

(לי הוא לפעמים הורס את התסרוקת :lol: )

בכל אופן, הרוח מכניסה את הטיפות למקומות שלא חשבת שהם יכולים

להגיע בכלל.

ולא :!::!::!:

אל תחשבו על זה בכלל :shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...