Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מקרר יד שניה מאיזור התחנה המרכזית בת"א

babayaga
שימו לב! השרשור הזה בן 5391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב המקררים ב"פרויקט אגורה" זקוקים ל"תיקון קל",

או בעברית, הלך המדחס. יש כמובן גם צדיקים שמוסרים בחינם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנס,

עדיף שתוסיף "מנסיוני הצנוע" כי מה שאתה אומר פשוט לא נכון!

יש שם הרבה מקררים תקינים לחלוטין שלא זקוקים לשום תיקון. פשוט שידרגו למקרר חדש יותר/גדול יותר ומחפשים למסור את הישן.

אני מכיר הרבה מקררים שנמצאו דרך פרויקט אגורה, כולם היו תקינים לחלוטין (למרות שאכן יש שם גם מקררים לא תקינים אבל תמיד דואגים לידע על התקלה במודעה עצמה)

אני כרגע מוסר שם מסך מחשב MAG 17 ,תנור בישול משולב ברוש (ישן אבל תקין לחלוטין) ואת מקרר האמקור 10 שאני משפץ עכשיו מצאתי משם, תקין לחלוטין כמובן.

דרך אגב, שים לב שליד כל מוצר יש מדליה.

מדלית ארד זה - "משובח כחומר גלם או לחלקים".

מדלית כסף - "פגום מעט"

מדליית זהב - "מצב טוב"

אם תחפש מקררים רק בעלי מדלית זהב, לא תתקשה למצוא מקרר תוך 10 דקות חיפוש.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות הכוונות הטובות והרעיון המצויין של מקימי האתר, העסק הזה פשוט לא עובד.

בזמנו חיפשתי לעצמי מערכת סטריאו לחדר וטלויזיה פשוטה, אך לאחר זמן קצר וכמה מודעות פשוט התיישתי. או שנפלתי על אנשים לא רציניים או שפשוט אין לי סבלנות, אך אף אחד לא באמת רצה להתעסק עם זה ורק משכו ומשכו את הזמן עד שויתרתי לגמרי...

לדעתי את הדילים הטובים ביותר אפשר למצוא ליד הפחי הזבל השכונתיים! לא מזמן אספתי לי טלויזיה מצויינת (חבל שלא השאירו שלט :-P). שווה בדיקה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAGIRA - מקבל תיקון לגבי ניסיון צנוע. כנראה שהתמקדתי באזור ירושלים.

בנוגע לטלוויזיות - הן נזרקות היום לפח, במצב תקין לחלוטין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסק הזה פשוט לא עובד.

לאחר זמן קצר וכמה מודעות פשוט התיישתי... או שפשוט אין לי סבלנות

כמו שאתה רואה, הבעיה לא ביוזמה אלא בפתיל הקצר שלך :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנשים מפרסמים מתוך פרץ כוונות טובות וההתלהבות הראשונית, ואז כשבאמת מישהו פונה אליהם ההתלהבות כבר עוברת והם גם מבינים שאין להם מה להרויח מזה אז רוב האנשים מזלזים ולא מתייחסים ברצינות, עם תירוצים כמו "אין לי היום זמן" וכו'. :arrow:

שמח לשמוע בכל מקרה שלמישהו האתר הזה כן עוזר ואולי מתישהו אני אשקול להרשם אליו שוב :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...