Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מערכת שלמה שאני קונה בסוף חודש , סופית בפעם השלישית..

Guest S2DON
שימו לב! השרשור הזה בן 5754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Nakamichi שמע, אני מכבד את זה שאתה מנסה לעזור אבל אתה קצת מגזים פה ,

כי דבר ראשון אתה טוען שאני מחפש מערכת לפוזה שזאת בכלל לא הכוונה שלי אם הייתי רוצה פוזה הייתי קונה סאב ועושה כמו שרשמת הרוב שמים רק לבומים מתלהבים ועוברים איתו בשלוש בלילה ואתה שומע את הצליל המעצבן של ה"פחח פחח חח"

אני את הרמקולים האחוריים רוצה לעצמי כי מניסיון אישי אני אוהב שיש גם צליל מאחורה ולא בשביל שום חברים ושום בנאדם אחר.

ולגביי הרמקולים שכבר יש לי , הם לא שווים כלום אתה מגביר אותם קצת והאיכות נשמעת זוועתית אם הייתי יכול הייתי משאיר אותם ברכב זה לא שאני זורק כסף על ימין ועל שמאל.

דבר שני אנשים הציעו לי פה הצעות שעוברות את התקציב שלי לא פעם ולא פעמיים ואני מבין שמנסים לעזור לי אבל זה פשוט לא אפקטיבי כי נכון לעכשיו אני לא יכול להשקיע יותר.

לגבי המגבר 550 ש"ח אמרו שהוא עולה בתכנה מרכזית , בזאפ הוא עולה בסביבות ה700 אני לא יודע מה איתך אבל אני אישית לא הייתי קונה מוצריי חשמל בתכנה המרכזית ,

שוב פעם כל אחד והדעות שלו אבל לך תדע מאפה המוצרים הגיעו ולמה מחנות שאין לה לא אימא ולא אבא ועוד הרבה סיבות..

ושוב כמו שאמרתי גם אם הייתי מחליט רוצה או מעדיף לשים סאב מגבר קומפוננט וHU זה היה עולה לי לפחות 2500 ש"ח

לא כולל התקנות ותוספות אם היה לך איזה סט שהכרבת שכולל את כל החלקים ונמצא בתקציב אז בשמחה אחי אבל ככה וזה לא מתאים לי כי אני לא יכול לאפשר לעצמי לבזבז את כל הכסף שאני מרוויח רק על מערכת ,

צריך גם להשאיר משהו בצד.. ולחסוך שוב אחרי הקיץ יהיה קשה כי אני לא יוכל בגלל הצבא

אז בגדול אני פשוט רוצה לקנות משהו שאני משוגל , שיטעים לי ואהיה מרוצה מימנו ולסגור עניין.

שוב תודה לך , אני מעריך את הניסיון שלך לעזור לי. ותודה גם לכל השאר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די בטוח לקנות את הפולס מהתחנה המרכזית

יותר בטוח לקנות את הפולס אצל היבואן עצמו ב500 ש"ח (למרות שרשום 700) בביניין פנורמה בתל - אביב (צמוד לאבו - כביר)

ליבואן קוראים ברוקס ואת המחיר "המיוחד" תקבל ללא ויכוח או משא ומתן

http://www.lanzar.co.il/sg_product~BA4400~9~20.htm#

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...