Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על קיט שלם לפילטר פתוח - האם אפשר לעשות את זה לבד?

שימו לב! השרשור הזה בן 6244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כותרת קצת ארוכה :shock:

סוג הרכב מיצובישי קולט 93 ידני

אני רוצה לקנות פילטר פתוח של SIMOTA אבל אני יודע שהמיקום שלו לא יהיה הכי אידיאלי לרכב.

אז אני רוצה להביא צינור פלסטיק מאותו סוג פלסטיק שמחובר עכישו לפילטר המקורי ופשוט להאריך אותו כדי שיוכל להגיע לתחתית הרכב ושמה אני ירכיב את הפילטר פתוח. אני אחד שלא מבין עד כדי כך בדברים האלה ורציתי לדעת אם זה אפשרי לעשות כזה דבר מצינור פלסטיק או שבכל זאת כדי להוציא עוד כסף בשביל צינור יותר רציני שיעלה לי הרבה יותר כסף.

או שאתם פשוט ממליצים לי לשים פילטר INBOX ולגמור את העניין?

נ.ב.

תתיחסו בבקשה יותר לעניין של הצנרת שאני יעשה בעצמי מאשר לINBOX

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להאריך את הצנרת שלו בעצמך, אמנם יהיה יותר יעיל לדעתי כאחד בלי נסיון לקנות צנרת מוכנה של חברה נורמאלית.

מה גם, שלא כדאי לך לכוון את הפילטר נמוך ולכיוון התחתית ע"מ לא ליצור מצב שבאמצע נסיעה הוא יספח אליו בוץ \ מים \ חול או שאר מפגעים ויסכן את בריאות המנוע - הכי טוב יהיה לתעל את הפילטר כך שיהיה מאחורי הגריל הקדמי של הרכב \ לתעל אותו אל איזור קר ולבנות בעצמך קופסאת בידוד (למדריך שיסביר לך על מה אני מדבר בצע חיפוש על המילים הבאות - "פילטר פתוח moti מכסה מדריך").

בהצלחה!

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קראתי את המדריך שלו באמת מדריך מצויין קצת מסובך בשבילי אבל מדריך ועבודה מעולה.

בקולט אין ממש גריל מקדימה יש רק באזור של המקדימה למטה כמו 3-4 פסים של הטמבון שמשמה יכול להיכנס אוויר אבל לא איזה רשת או משהו אז אולי לשמה אני יעביר את הפילטר יכול להיות פרוייקט נחמד דווקא ובמקום המספים האלה אני ישים גריל :)

עוד משו איזה סוג צינור את ממליצים לשים בתור הצינור שיאריך את הצינור של הפילטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול למקם אותו מאחורי אחד משני המקומות שסימנתי בתמונה שהעלתי.

או מאחורי הפסים שיש מתחת ללוחית הרישוי, או מאחורי הפתח שבין הטמבון למכסה המנוע - אם יש שם מרווח כמו שזה נראה מהתמונה גם משם נכנס אוויר.

בקשר לסוג הצינור - אם אני לא טועה במדריך של מוטי הוא פירט שם באיזה צינור כדאי להשתמש.

וזה ממש לא מסובך, זה דיי פשוט האמת כשמנסים לעשות את זה ברצינות - מה גם שתוכל להעזר באבא \ חבר שיש לו ידיים טובות כדי לעשות את זה, זה לא אמור להיות קשה מדי.

בהצלחה!

mitsubishi_colt_1993.jpg

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בדיוק חשבתי למקם את זה איפה שהפסים מאחורי המספר רישוי כנראה ששם אני יעשה את זה.

אוקי תודה רבה אני יקרא שוב את המדריך של מוטי ויראה איזה צינור כדי :)

תודה רבה נחכה למשכורת של החודש הזה ואני יסדר את הכל

מקווה שייצא יפה

עוד שאלה קטנה:

אני יודע שפיטר פתוח זה חוקי ואין עם זה בעיה..אבל יש אם זה בעיה כשזה לא נמצא במקום המקורי שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אין עם זה בעייה.

פעם בוחני תנועה מעצבנים היו מחלקים הורדות על זה כי היו מסתכלים על זה בתור "שיפור לא חוקי :shock:", היום זה נחשב לחלק חלופי לכל דבר ולא יעשו לך כלום בגללו - לא שוטרים ולא בטסטים.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...