Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קינאה, צרות עין ושלושת הבימרים שביניהן

ישי
שימו לב! השרשור הזה בן 7613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, לא מדובר על הסרט החדש בכיכובו של וין דיזל.

מדובר על מה שקרה הלילה ברחוב שלי, אך קודם, הקדמה קצרה.

ברחוב שלי וכיאה לכל שכונת צפונבונים ממוצעת ישנם כמה שכנים אמידים למדי. ליד ביתו של אחד מהשכנים שבהחלט תואמים להגדרה הנ"ל, חונות באופן קבוע, שלוש מכוניות מסוג BMW דגם 745 שנת 2003, אותו צבע (סגול כהה מחריד למדי), אותו איבזור, שלישייה זהה לגמרי.

השלישייה הבווארית הנ"ל החליפה שלישייה בווארית אחרת, שלוש מרצדסים מסוג S CLASS, שוב שלישייה תואמת באותו הצבע (כסוף) ובאותו איבזור. הן היו שנת 2002 ובעליהן מאס בהם ובחר להחליפם. זכותו.

ועכשיו לאירועי הלילה החולף... איזה קנאי שלבטח נוהג בקאיה פרייד מתפרקת בצבע ירוק חלחלה החליט שכואב לו לראות את השלישייה הזאת כל בוקר בדרכו לעבודתו כמגרף גללי שימפנזים בגן החיות. לקח פטיש, לקח ג'ריקן מלא בדלק (98, נגד הצלצולים) חיכה לרדת החשיכה וכשהגיעה שעת הש', כילה את זעמו בשלושת רכבי הפאר ולא עזב לפני שהצית אותם כדי לוודא שאכן הנפש הבווארית האצילה שלהם לא תתגלגל יותר בכבישי ישראל אלא רק איפה שהכבישים לא נסללים ע"י מע"צ, מקום שכולו טוב.

נבזי אחד. אי אפשר להינות מהטוב שבעולם הזה בגלל אנשים צרי עין כמו אותו הנבלה שלא יכולים להרשות לעצמם מאותו הטוב. לפי האנלוגיה הידועה והנפוצה - אם לי אין כזה? גם לו לא יהיה!!! (למדנו כולנו בגן חווה).

בקיצור, ביזיון. ואם לאי אילו ממכם פרמיית הביטוח סתם כך פתאום עולה ומרקיעה לשחקים, אז תדעו שחלקית לפחות זה באשמת אותו קלגס שגרם לכך שחברת הביטוח של השכן שלי תצטרך לפצותו במעל לשני מיליון ש"ח.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישי, חשבת על זה שאולי יש "קצת" מעבר לנראה לעין...

למשל : חובות, עולם תחתון, בעלה של המאהבת של אותו שכן ועוד 1001 סיפורי לילה ולילה.

כמובן שהגיוני שיש כאן גם את סיפורו של מר ישראלי שעינו צרה, אבל לא נראה לי שכך הדבר במקרה זה כי מר ישראלי היה מסתפק בכמה וכמה שריטות שאותן הביטוח לא יכסה...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח ג'ריקן מלא בדלק (98, נגד הצלצולים)

טעות תמימה

הייתי בטוח שבגריקן יש מים

אחרי שהסיגריה נפלה , התחלתי לחשוד שהוסיפו חומרים מסוכנים למים

אתם חושבים שאני יקבל את הכסף על השטיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ...

אני לא חושב שמישהו מצית שלושה רכבי יוקרה סתם כי הוא מקנא...

אתה בטוח שאותו שכן שלך הוא לא איזה בוס, או משהו... :wink:

אתה יודע, הוא עשה משהו למישהו וזה התנקם בו... :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חאפרים. זה מה שאתם.

כמו ישראלים טובים אתם חייבים להניח שבטח יש איזה סיבה טובה למה עשו לאותו אחד את מה שעשו לו. או שהוא גנב או שהוא בחובות או שהוא עבריין עולם תחתון או שהוא בוגד באישתו עם הצ'וואווה של השכן.

צאו מזה.

יש תמונה חאפרית ביותר שצילמתי ממרחק של מעל 500 מטר, בקושי רואים משהו כצפוי... אם יהיה ביקוש נעלה אותה לפה. אל תצפו להרבה.

למיטב ידיעתי לא תפסו את הונדליסט.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חאפרים. זה מה שאתם.

כמו ישראלים טובים אתם חייבים להניח שבטח יש איזה סיבה טובה למה עשו לאותו אחד את מה שעשו לו. או שהוא גנב או שהוא בחובות או שהוא עבריין עולם תחתון או שהוא בוגד באישתו עם הצ'וואווה של השכן.

צאו מזה.

יש תמונה חאפרית ביותר שצילמתי ממרחק של מעל 500 מטר, בקושי רואים משהו כצפוי... אם יהיה ביקוש נעלה אותה לפה. אל תצפו להרבה.

למיטב ידיעתי לא תפסו את הונדליסט.

תעלה בבקשה את התמונה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי בקשת הקהל.

אני מזהיר מראש בשנית, האיכות על הפנים.

IMG_0002.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק מייאה-פי-ל-מייאה!

אין מצב שבעולם שבשכונה של צפונבונים יגור עבריין, נכון? כולם גרים בשכונות עוני!

חוץ מזה עבריינים נוהגים על סובארו DL או מקסימום על בימר 316 שנת 86, נכון?

נכון? :wink:

אתה חי בסרטים!

צא מהבועה! אף אחד לא הולך לשרוף 3 מרצדסים רק בגלל שהוא מבועס ומקנא.

אני אני חותם לך שזה מקרה הצתה בהזמנה ספציפית, בגלל הבעלים ולא בגלל המכוניות.

אתה לא צריך להעלב אישית בשם שמה הטוב של השכונה שלך. אני לא אומר שהשכן שלך הוא ראש קרטל סמים. יכול להיות סתם איש עסקים שהסתבך בחובות לשוק האפור.

אבל גם יכול להיות שאיש עסקים שהעסקים שלו זה ייבוא בשר מרוסיה דרך גבול מצרים, או סיטונאות פודרה לאף. אל תשלול את זה.

אתה זה שקופץ למסקנות על זהות המצית, ודווקא למסקנות די תמוהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלשכן שלי(נראה מכובד,עוסק בנדל"ן,תמים למראה) היתה קאדילאק STS ובוקר אחד לפני שהלכתי לביה"ס,הבחנתי בשתיי נידות וכבאית מחכים לחבלן.

מסתבר שהבן אדם לא הכי ישר בעולם והדביקו לו חומר נפץ מתחת לדלת,מי ששם לב היה כלב של השכנים שהחליט לרחרח מתחת לרכב.

סיפור 2:לשכן שלי יש פורד סקופיו (היתה בעצם :oops: ).

יום שישי אחד באמצא הלילה אני מתעורר ליבבת סרנה ורואה לתדהמתי את הפורד עולה באש ולבסוף נשרפת כליל.

(ואני משוכנע שאף אחד לא מקנא בבעלים לפורד סקופיו :shock: )

נ.ב:המכונית הסמוכה אליו בחנייה.......S CLASS :?

סיפור 3:בת"א יש כמה מוקדים בדרומה של העיר ועד אחד ליד רח' המסגר כאשר שם עומדות להן תמיד שלישיות (תמיד בסימטאות).או 3 S CLASS מוזהבות,או שלושה ML מוזהבות,לחילופין גם סדרה 7.

בלי הכללות,בדרך כלל מדובר באנשים לא "הכי" טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק מייאה-פי-ל-מייאה!

אין מצב שבעולם שבשכונה של צפונבונים יגור עבריין, נכון? כולם גרים בשכונות עוני!

חוץ מזה עבריינים נוהגים על סובארו DL או מקסימום על בימר 316 שנת 86, נכון?

נכון? :wink:

אתה חי בסרטים!

צא מהבועה! אף אחד לא הולך לשרוף 3 מרצדסים רק בגלל שהוא מבועס ומקנא.

אני אני חותם לך שזה מקרה הצתה בהזמנה ספציפית, בגלל הבעלים ולא בגלל המכוניות.

אתה לא צריך להעלב אישית בשם שמה הטוב של השכונה שלך. אני לא אומר שהשכן שלך הוא ראש קרטל סמים. יכול להיות סתם איש עסקים שהסתבך בחובות לשוק האפור.

אבל גם יכול להיות שאיש עסקים שהעסקים שלו זה ייבוא בשר מרוסיה דרך גבול מצרים, או סיטונאות פודרה לאף. אל תשלול את זה.

אתה זה שקופץ למסקנות על זהות המצית, ודווקא למסקנות די תמוהות.

אני לא שולל את זה, אבל אני לא קופץ למסקנות מרחיקות לכת כמוך.

הכי משעשע זה כמה שאתה בטוח בעצמך, אפשר לחשוב שאתה השותף של השכן שלי ל"הברחת הבשר" או ל"ייבוא הפודרה"... :lol:

"כבוד השכונה" שלי מעניין לי חלקים אנטומיים מוצנעים בגוף, תרשה לי לא לפרט בדיוק איזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחלק עיתונים כל ערב ברחוב הזה ומכיר את שלושת הרכבים.

הם של הבעלים של "חצי חינם"

אכן רכוש יקר.

אני ייקח את המצלמה איתי היום ויצלם את הרכבים אם הם שם.

תוצאות - בערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...