Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה חשובה לגבי משפט שלא הופעתי בו

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול התקיים משפט התעבורה שלי בנושא מהירות של 78 קמ''ש בתוך העיר במקום 50 בחיפה.

התבלבלתי בן התאריכים וחשבתי שזה היום, אך מסתבר שזה היה אתמול, אי לכך לא הופעתי למשפט לצערי.

האם זאת עברה פלילית? אם למשל שוטר מבקש תעודת זהות במקרה זה מופיע במסוף או משהו ואני יכול להעצר?

כמו כן האם המשפט נדחה או שניתן הדין מבלי שהייתי שם?, אם כן איך אני יכול לדעת מה העונש שנתנו?

אני מפחד שנתנו שלילת רישיון ואני לא יודע מזה ולא רוצה להסתבך סתם.

מה ניתן לעשות?

תודה, כפיר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול התקיים משפט התעבורה שלי בנושא מהירות של 78 קמ''ש בתוך העיר במקום 50 בחיפה.

התבלבלתי בן התאריכים וחשבתי שזה היום, אך מסתבר שזה היה אתמול, אי לכך לא הופעתי למשפט לצערי.

האם זאת עברה פלילית? אם למשל שוטר מבקש תעודת זהות במקרה זה מופיע במסוף או משהו ואני יכול להעצר?

כמו כן האם המשפט נדחה או שניתן הדין מבלי שהייתי שם?, אם כן איך אני יכול לדעת מה העונש שנתנו?

אני מפחד שנתנו שלילת רישיון ואני לא יודע מזה ולא רוצה להסתבך סתם.

מה ניתן לעשות?

תודה, כפיר.

זו אינה עבירה פלילית, אך קח בחשבון שבאופן וודאי נשפטת שלא בפניך, ואף נענשת.

מציע לך להרים טלפון בדחיפות למזכירות בית המשפט ולבדוק את פסק הדין, ייתכן שלמען יראו ויראו אף חטפת שלילה שקנס בצידה..

קרא היטב את הזימון שבידך, נאמר שם בפירוש שאי הגעה אינה גורמת לדחיה, ולמעשה מהווה הודאה באשמה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה טלפונים של מזכריות בית המשפט?

לא הצלחתי לאתר באף מקום, אם קיבלתי שלילה איפה אני מפקיד את הרישיון, ואם קנס איפה המסמך שאני צריך לשלם מאיפה אני לוקח את כל המסמכים?

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה טלפונים של מזכריות בית המשפט?

לא הצלחתי לאתר באף מקום, אם קיבלתי שלילה איפה אני מפקיד את הרישיון, ואם קנס איפה המסמך שאני צריך לשלם מאיפה אני לוקח את כל המסמכים?

חכה 10 ימים מיום המשפט ותקבל הביתה פסק דין ממוחשב , ובמידה ומדובר על קנס תקבל שובר לתשלום עם תאריך אחרון לתשלום.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופט לא מוציא צו מעצר אחרי אי התייצבות למשפט פעם אחת, ובטח שלא בבימ"ש לתעבורה.

בד"כ במקרים כאלה, אי ההתייצבות גורמת להרשעתך בעבירת התנועה, וקביעת גזר הדין, ייתכן שבמקרה שלך יהיה מדובר בפסילה.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכמה זמן?

פסילה וקנס או רק פסילה?

מישהו יודע מה המספר של מזכירות בית המשפט לתעבורה בחיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מ- 3 שעות עברו מאז ביקשת מספר טלפון.

המספר שהצלחתי למצוא לך הכי מהר היה 144.

פחות מהר, חיפוש באתר הרשות השופטת

עוד פחות מהר, לחכות לתשובות כאן.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגעת ולא מצאת - אל תאמין.

ניתן להשיג את הטלפון בקלות רבה דרך אתר "הרשות השופטת", הרי הוא בשבילך:

מרכז מידע ארצי טלפון: 02-6593333

המרכז המידע הארצי פועל בימים א'-ה' החל מהשעה 8:00 עד 16:00.

*אגב, פירסמתי אותו פה רק לפני מס' ימים.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...