Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט: האם כדאי לשפץ ולשפר מיצובישי לנסר 1991

שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב מעולה וחדש לחלוטין, מכנית וחיצונית, עד כמה שרכב משנת ייצור 1991 יכול להיחשב כחדש.

אני די מסמפט את הרכב וחשבתי לבצע כל מיני שיפורים כמו עיצוב פנים מחדש, אולי החלפת מנוע וגיר לדגמים משופרים(שמן הסתם יהיו כרוכים בהוצאות לא קטנות).

מה דעתכם? האם כדאי לשפץ ולשפר רכב כזה? או שהרבה הנאה לא תהיה כאן...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולה להיות הנאה, העניין הוא שיש בסיסים הרבה יותר טובים לשיפורים.

זה תלוי במה שאתה רוצה ממנו.

עד איזו רמה אתה רוצה להגיע ולאיזה כיוון?

מבחינה דינאמית הוא לא בדיוק הרכב הכי טוב בעולם אבל הוא גם לא גרוע. אפשר להנות ממנו אם יודעים איך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק האפטרמרקט ללאנסר 91 מאוד מצומצם, בטח ובטח בארץ.

אם אתה קונה רכב בשביל לשפר אותו (למה? לא עדיף לקנות כבר רכב שיענה על הדרישות כמקורי?)

אז עדיף רכב עם שוק אפטרמרקט גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתפסו אותי במילה אבל יצא לי לראות באירופה דגם של הלנסר 3 דלתות ספורטיבית למדי עכשיו עם אתם שואלים אולי עשו שם ריתוחים וכאלה אז לא, זה פשוט דגם מקורי מהחברה חוץ מזה יצא לי לראות הרבה שמסתובבות בהונגריה ויצא לי לראות גם במדינות אחרות באירופה את הדגם הזה, מה שאני מנסה להגיד שאולי כדאי לך לבדוק את הדגם הזה אולי הוא יכול לת לך איזשהו דרך התחלה כי הוא נראה דגם ממש ספורטיבי וסביר להניך שהוא עבר במפעל שידרוג לעומת הלנסר91 4 דלתות :wink:

OPEL CALIBRA 2.0I היא לא נוסעת מהר היא טסה נמוך :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אתה

מדבר על הלאנס הישנה אז אני ראיתי במנו עייני כזה רכב 3 דלתות בארץ עם מספר צהוב ונוסע יופי !

זואת מיצובישי מיראג !

או קולט מהדגמים הישנים

http://turbomirage.com/miragepix/mirage_1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחד באשדוד נראת ממש נחמד אך לא במצב שמור

לדעתי זה רכב טוב מאוד לשיפורים לפלטפורת המנועים של evo מהשנים הראשונות מכיוון שהן חולקות אותו בלוק מנוע כמו שניתן לראות בסרטונים האלו:

וכאן מתחרה עם EVO 8

ויש משופרות אפילו בגרסת סדאן הידועות בארץ

http://www.youtube.com/watch?v=AeUtfO1Ywek&feature=related

IMG_1451.jpg

IMG_1453.jpg

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די מסמפט את הרכב

סימפטיה שים בצד. כמה כסף יש לך ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי רז,

את הסימפטיה קשה לי לשים בצד, מכיון שהיא הגורם העיקרי לרצון שלי לשפר את הרכב (אחרת הבחירה הטבעית שלי הייתה רכב אחר). בכל אופן, לשמחתי, אני יכול לאפשר לעצמי להשקיע ברכב, ולטובת העניין אני מוכן להעמיד סכום של בין 15-25K.

וליתר המגיבים (ותודה לכם ולרז על העזרה:wink:),

ידוע לי כי בכל מקרה לא אחזיר את ההשקעה או אפילו את חלקה, אבל מה שחשוב לי שהשיפוץ והשיפור יצדיק את עצמו ויעמוד במבחן התוצאה מבחינת עיצוב ומבחינת ביצועים (חשובה לי יותר התנהגות כביש ולא מהירות).

אני לפחות לא אהבתי את גרסת הספורט- 3 דלתות (אבל אולי זה רק אני..)

אגב, מישהו יודע האם ניתן להשיג- ואיפה סקאלת לוח שעונים לבנה לרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...