Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס אקטיב 20-21

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, גפילטעבירד כתב:

ראה שלפחות על פי כל התיאורים הצריכה שלו בהחלט עדיפה על האקטיב, כ-25-30%

זה בדיוק אותו מנוע וגיר. האקטיב אולי שוקלת טיפה יותר ופחות אווירודינמית כי מוגבהת קצת אבל זה בטח לא נותן לך כזה פער בצריכת הדלק.

ההבדל בתיאורים הוא שכל אחד נוהג בדרך אחרת וסגנון נהיגה אחר. בטוח שאין פער כזה כדול בין הדגמים אולי 5-10% לכל היותר.

קח בחשבון שדווקא הST שנותן הרגשה יותר ספורטיבית גורם לך לרצות ללחוץ יותר על הדוושה ככה שיש סיכוי שצריכת הדלק שם תהיה גבוהה יותר.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס לא צורכת 7 קמ לליטר 

!! אני נוהג מתון בכביש עמוס ממוצע ב4 שנים 12-13 קמ לליטר בנסיעה לאילת נהיגה רגילה 100-120קמש 15-16 קמ לליטר תילחץ יותר תוסיף קמ או 2 יותר זהו.

עריכה אחרונה על ידי YLKLN
תיקון
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.5.2024 בשעה 10:03, matanff כתב:

אחרי שנפטרתי מקיה ספורטז מנוע 2000 (לקח לי חצי שנה למכור) במטרה לחזור ליונדאי איוניק - שקלתי לרגע את הפורד, לאבא שלי יש אקטיב איקס 11/2020 עם 30 אלף קמ, ואני מאוד נהנה לנהוג עליה.

לנו בקרוב יהיו 2 ילדים, והפורד נפסלה בגלל תא מטען קטן מדי, הסטיישן כמובן כן תענה על הדרישה, לכן האקטיב איקס לדעתי בכלל לא במשוואה.

מנוע הדרגון של פורד בשילוב התיבה הפלנטרית 8 הילוכים בדגם החדש של פורד הוא שילוב אמין ללא מחלות ידועות, אתה יכול להיות רגוע בנושא הזה.

לגבי מחירים - אני חושב שהאקטיב איקס היא לרוב בבעלות פרטית או ליסינג 0 קמ לעומת הסטיישנים שהיו בשימוש יותר אינטנסיבי כרכבי עבודה של ממש.

החסרון העצום של הפורד היא צריכת דלק מזעזעת - אבא שלי בתור מי שבעיני אלוף צריכות הדלק ונהיגה רגועה עושה איתה 1:11

מאמין שנהג ממוצע יגיד תודה אם יגיע ל1:10

מענין לדעת מדוע התקשית במכירת קיה ספורטאז'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, zvigolden כתב:

מענין לדעת מדוע התקשית במכירת קיה ספורטאז'

הייתי הכי שקוף שיש עם דוח סליקה וליקויים, בהתחלה דרשתי מחירון משוקלל (היה יד וקמ נמוך משמעותית מכולם) - אולי המחיר הרתיע?

לאחר מכן ירדתי למחירון גולמי (לא משוקלל) וגם אז לקח כמה חודשים.

הרכב ירד 2000₪ כל חודש בלוי יצחק, משהו הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.6.2024 בשעה 12:35, kadosh_omer כתב:

מקפיץ כי אני בהתלבטות דומה....

מתי טיפלו בבעיית המנוע אקובוסט שם?

איזה בעיה? בפוקוס דור 4 המדוברת בשרשור אין תקלות או מחלות יוצאות דופן כמו שהיה בדורות קודמים.

האקובוסט שם קוד ״דרגון״ הוא אומנם בנפח 1500 סמ״ק אבל יש לו 3 בוכנות והוא שונה ממה שהיה בפוקוס דור 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...