Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב של מחבלים

פוסטים מומלצים

אני גר באופקים וברחוב לידי היו רכבי טויוטה של מחבלי החמאס מעזה. למעשה התושבים שרפו את הרכבים האלה. מעניין אותי באופן תאורטי אם לפי החוק היה מותר לקחת את הרכבים או שזה נחשב גניבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שבפועל סתם היו מחרימים את זה ממך, אבל תיאורטית (לכאורה), אני חושב שמדובר ב-"איסור פעולה ברכוש טרור" תחת חוק המאבק בטרור תשע"ו, סעיף 32 (א). 

לכאורה דין 7 שנות מאסר או קנס כספי גבוה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנשק האישי של שייטת 13 פעם היה קלאצ

אבא שלי סיפר לי שאחרי ששת הימים או כיפור, היו לו חברים ביחידה שאימצו להם איזה קלאצ של האוייב באופן אישי. נדמה לי שאמר שאחכ חלקם בסופו של דבר הצליחו להפוך את זה למזכרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמה התאורטית, למיטב ידעתי שלל מלחמה שייך למדינה, לא לאדם פרטי.

ברמה המעשית

1. להתקרב לרכב שיתכן שהוא ממולכד זה לא חכם.

2. זה לא שיכולת לעשות בו שימוש ולנהוג בו לסידורים בשישי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שייך למדינה.

אני סבור כי אם הייתי מתגורר באופקים והייתה לי אפשרות קלה- הייתי מחביא אחת כזו ואחר כך מנסה לנכס אותה.

סתם בל תשחית (אלא אם התמורה הנפשית למציתים ולצופים משמעותית כל כך...)

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, KipodYam כתב:

הנשק האישי של שייטת 13 פעם היה קלאצ

אבא שלי סיפר לי שאחרי ששת הימים או כיפור, היו לו חברים ביחידה שאימצו להם איזה קלאצ של האוייב באופן אישי. נדמה לי שאמר שאחכ חלקם בסופו של דבר הצליחו להפוך את זה למזכרת

ששת הימים / יום כיפור   זו תקופה אחרת. 

היום לא מומלץ ל"הסתובב"  עם ציוד של מחבלים,  זה סיכון לא מחושב.

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, KipodYam כתב:

זה נכון. בן דוד של אבא שלי ז"ל (טוב, עכשיו כבר שניהם ז"ל) היה בשייטת בין 1969-1972. עשרות שנים אח"כ, באחד הביקורים שלי אצלו פתח את הארון והראה לי שני קלאצ'ים "מזכרות".

בלי קשר לזה- בחיים לא הייתי משתמש באיזושהי צורה בהיילקס ששימש את המחבלים שעשו את הזוועות שעשו- בחיים לא. אבל זה רק אני.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2023 בשעה 21:11, yohai71 כתב:

זה נכון. בן דוד של אבא שלי ז"ל (טוב, עכשיו כבר שניהם ז"ל) היה בשייטת בין 1969-1972. עשרות שנים אח"כ, באחד הביקורים שלי אצלו פתח את הארון והראה לי שני קלאצ'ים "מזכרות".

בלי קשר לזה- בחיים לא הייתי משתמש באיזושהי צורה בהיילקס ששימש את המחבלים שעשו את הזוועות שעשו- בחיים לא. אבל זה רק אני.

אתה יודע מי הקים את פולקסוואגן?!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערב בכביש 1 ראיתי גרר עם 3 הילקסים,

ישר חיפשתי יריות על הרכבים, לא הצלחתי לשים לב, אבל יכול להיות שזה היה קשור איך שהוא,

נשמע לי מוזר שהקרה גרר לוקח 3 הילקסים ישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי שגרטו אותם. 

אם הם היו במצב טוב (חלקן היו נראות ממש חדשת) לא ברור לי למה צה"ל לא השמיש אותם לעצמו זה לא שיש עודף טנדרים בצבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי ייתן שירות? מוסך אחמד מדיר את בלח?

יש לצבא נהלים לגבי ציוד שלל. אני לא מכיר אותם, אבל אני בטוח שיש מאחוריהם היגיון. צה״ל זה לא איזה פלנגות שעולים על הרכב ואודרוב - חושבים גם על היום הבא, מזהירות מרכבים ממולכדים ועד רכישת חלקי חילוף בעוד 10 שנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...