Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מצלמת רוורס עם קווי הנחייה דינמיים

Noa_35
שימו לב! השרשור הזה בן 340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,
יש לי טויוטה קורולה 2010 בלי מערכת מולטמדיה ובלי מסך.
מחפשת לרכוש מצלמת רוורס עם קווי הנחייה דינמיים, 
הבנתי שיש שני סוגים, דגם אחד שתזוזת הקווים עובדת עם ממשק canbus שמתחבר לאוטו ודגם אחר שהחיישן ממקום במצלמה עצמה.
בדגם שמתחבר עם canbus הקווים זזים בהתאם למיקום ההגה בעוד הדגם השני הם זזים רק כשהאוטו זז, כך שכל עוד שהאוטו עומד הקוים לא יזוזו כלל.
האם זה נכון?

אני מתעניינת בדגם שבו הקווים זזים עם סיבוב ההגה.
אני מניחה שאצטרך מערכת מולטימדיה שמתחברת עם canbus לאוטו ומצלמת רוורס ללא קווים בכלל, אני צודקת?

אשמח להסבר והמלצות על דגמים ספציפים

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחי בחשבון שתוספת של קנבס זה עוד כמה שקלים

לגבי המצלמה זה לא כל כך משנה כי גם אם המצלמה עצמה נותנת קווים יהיו לך קווים נוספים שזזים

לגבי עלויות ואם תרצי מתקין מקצועי באזור המרכז (אור יהודה) יש לך את @DRcarLEd אמין מקצועי ואדיב , בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.6.2023 בשעה 00:23, Noa_35 כתב:

יש לי טויוטה קורולה 2010 בלי מערכת מולטמדיה ובלי מסך.
מחפשת לרכוש מצלמת רוורס עם קווי הנחייה דינמיים, 

גם אם אפשר לרכוש לבד, ולהתקין אצל מתקין,

הייתי ממליץ לגשת ל 3-2 חנויות אביזרים ולקבל הצעות מחיר של מצלמה+התקנה,

כך שתקבלי מוצר מוגמר,

ולא להגיע בעתיד למצב בו יש תקלה (נניח הקווים לא עובדים)

ומתחילה סאגה מול המתקין והמוכר בחו"ל,

האם זה כשל במצלמה? בהתקנה? או בכלל בהתאמה שלה לרכב?

בהצלחה

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

בשנה הזאת אין צורך בצמת קנבס בשביל להפעיל את השליטה מההגה

חיווי של ההגה ברוורס יפעל עם צמת קנבס אבל זה הימור. יש מצב שכן יעבוד יש מצב שזה לא יעבוד

וברכבים שלא צריך צמת קנבס וכן שמים. זה יכול לגרום לבעיות

הייתי ממליץ לגשת למתקין לרכוש מסך ובמקןם אפשר לבדוק אם צמת קנבס תראה גם חיווי של ההגה. במידה וכן זה עליך שאם יש בעיות וצריך לפרק שוב ולהשים צמה רגילה זה עוד עבודה זה תוספת תשלום

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא אומרים לך פה - רוב המצלמות שמתקינים הן פשוטות מאוד.

זה נותן קווי הגה, אבל הרוחב שלהם לא מתאים לרכב.

רק אחרי שיש לי רכב עם מצלמה מקורית מהמפעל, אני מבין מה ההבדל. המצלמה משדרת בזמן אמת לעומת דיליי עיכוב קל שיש ברכב השני. משמעותי ביציאה אחורה לתוך רחוב שבו נוסעות מכוניות למשל.

הקווים ממש מתאימים לרוחב הרכב עם המצלמה המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מהמוכר הזה את המערכת והיא פשוט מעולה

Srnubi 2 Din Android 11 Car Radio Multimedia Video Player For Opel Insignia Buick Regal 2009 - 2013 Carplay Auto Stereo Dvd 2din - Car Multimedia Player - AliExpress

חפשי את הדגם של הרכב שלך בחנות של המוכר

הקווים של המצלמה עם ההגה כן זזים עם התנועה של ההגה וניתנים גם לכיול דרך ההגדרות

canbus כן צריך אם את רוצה לשלוט בהגדרות הפנימיות של הרכב כמו נעילה מרכזית, חיישני רוורס מקוריים,  ובקרת אקלים..

שליטה מההגה אצלי זוהתה מיד בגלל החיבור של הcanbus

תוכלי לשאול את המוכר גם אם יש לך שאלות לגבי המערכת והוא זמין ואת המשלוח הוא שולח בשני משלוחים נפרדים *המסך *המתאם המקורי של הרכב עם הצמות כבלים

עריכה אחרונה על ידי razsrev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...