Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי PS4- כמה זמן צפויים להחזיק?

ik3
שימו לב! השרשור הזה בן 888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכתורת, ברכב שאני בודק יש PS4, יוצרו לפני שנה ו3/4, אני מניח שהורכבו בערך לפני כשנה וחצי.

ברור לי שלא מדובר בצמיגים כדוגמת פרימסי שיכולים לסחוב 3-4 שנים של נסיעה.

אבל באופן גס כמה זמן אני יכול להעריך שהם יחזיקו? אני מנסה לשכלל את הנתון הזה במחיר.

אין לי נסיון עם הצמיג הזה, אך בגלל היותו "ספורטיבי" כנראה שלא יחזיק המון זמן, לכן במקסימום עוד שנה נשאר להם לפי הערכה גסה שלי.

אשמח לחוות דעת של מי שיצא לו להשתמש בצמיג הזה.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בסגנון הנהיגה וכמה ימי מסלול אתה צפוי לעבור. מנסיון עם PS3,  אחרי 4 ימי מסלול, כמה טיולי נהיגה ובסה"כ-38K ק"מ, אני מתקרב להחלפה. אצלי המכונית חונה בחנייה מקורה בקביעות, מכונית שחונה בשמש, צפוי שחיי הצמיגים יתקצרו. 

• אהבתי 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שלי החלפתי לאחר כשנתיים, חנייה מקורה, יכלו לסחוב כנראה עוד שנה להערכתי - נסעו רק כ-20,000 ק"מ כך שלא יותר מידי. זה בסך הכל צמיג די עמיד שלא שונה מהותית בתחום זה מציג כמו פרימסי כך שאם "יש בשר" לצמיג אין טעם להתחשב במצב הצמיגים בתמחור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הצמיג הזה משהו כמו שנה וחצי, לא חושב שעברתי את ה-15K. מבדיקה בפנצ'רייה ובמוסך נתנו לצמיגים האלה עוד משהו כמו 7-8 ק"מ.

אני כן נוסע אגרסיבי, כן לוקח פניות חזק ומהר, לא עשיתי עדיין ימי מסלול, אבל כן הצמיג הזה מחזיק פחות מצמיג "סטנדרטי" שיכול להחזיק בכיף 3-4 שנים או 50-60 אלף ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם PS3,כבר כמה סטים.

יותר משנתיים ו30K לא הצלחתי להחזיק איתם,הבעיה אצלי לפחות זו לא השחיקה אלא התייבשות, אחרי שנתיים וקצת הם כבר מלאים סדקים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין, כלומר אם הצמיגים הם כבר בני שנה +, אז המשמעות שיש להם עוד חצי שנה- שנה גג.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רק נוסע ביום יום רגיל - יש לך 3-4 שנים סה״כ לצמיג (כל צמיג) - זה לא כזה סט אגרסיבי ו״רך״ או בערך 40-50 אלף קילומטרים.

אם אתה נוסע אגרסיבי - זה תלוי בהמון דברים אבל שנתיים נשמע הגיוני.

• אהבתי 2

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ik3 כתב:

אני מבין, כלומר אם הצמיגים הם כבר בני שנה +, אז המשמעות שיש להם עוד חצי שנה- שנה גג.

תרשה לי רק לתקן את עצמי בקשר לקילומטרז' שנשאר לי עם הצמיגים. ה-7-8 ק"מ זה הטווח שנשאר לי לרפידות הקדמיות (משום מה התבלבלתי).

לצמיגים יש לי עוד הרבה, או ליתר דיוק "שנה-שנתיים ואז תחליף" כמו שאמרו לי בפנצ'רייה. יש עליהם עדיין בשר, אבל כן הם קצת מתחילים להראות סימנים של התייבשות, בעיקר בגלל נהיגה אגרסיבית ומהירויות יחסית גבוהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי סט החזיק שנה ו 22K ק"מ של נסיעות חזקות פעם-פעמיים בשבוע + דיילי רגוע. בזמן ההחלפה עוד היה בשר אבל האחיזה נחלשה והופיעו סימני שחיקה בדופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר נכתב - הPS4 לא כאלה רכים.
אלו לא הPS4S. סה"כ מדובר בצמיג דיילי לנהג הממהר. אם תסע באיזי ולא תטגן אותם בשמש בחניה - יחזיקו את ה3 שנים ו30-40K, אם תתגרזן בטאקט תקבל את התוצאות של RK, אם תגזים או תלך למסלול זה יתקצר אקספוננציאלית :)

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shellcase כתב:

אלו לא הPS4S

גם הם לא צמיגים כאלו רכים ובלי לבקר במסלול אמורים להגיע לאורך חיים דומה 

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...