Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בנטגע לטויוטה אוונסיס 2016

amirtoar
שימו לב! השרשור הזה בן 932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 15.7.2021 בשעה 08:36, amirtoar כתב:

שלום לכולם 

תעניין ברכישת אוונסיס 2016 או 2017 של הרכב המדובר מנוע 1.8 

המלצות והארות יתקבלו בברכה

אגב איך השוק של רכב זה?

היי אמיר,

לאחר הרבה בדיקות לגבי הצרכים שלנו רכשנו אוונסיס 2016 יד ראשונה עם 60,000 ק''מ ב66,000 (קצת מעל המחירונים של האוונסיס ומתחת למחירונים של קורולה GLI).

בפועל אני יכול להגיד שבתור רוכש שרוצה להחזיק את הרכב זה נשמע לי מעולה ואני לא חושב שתהיה ירידה דרסטית גם בעוד 3-5 שנים. הרכב נוח ונראה טוב גם אחרי 5.5 שנים, לא מהנה לנהיגה כמו מנועי TSI אבל אותנו מספק ומאפשר עקיפות בטוחות.

מבחינת שימושיות התא מטען גדול נוח, אבל פחות נוח מאוקטביה עם התא מטען המושלם.

מבחינת אמינות אני יודע שלרכב שאני קניתי לא היה כלום למעט טיפולים.

לצרכים שלנו אני חושב שזאת עסקה טובה אבל זה מאוד תלוי מה הצרכים שלך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...