Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לחומר ניקוי ג'אנטים שניתן לקנות במיכל גדול\לדלל

שימו לב! השרשור הזה בן 1069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מחפש המלצה לחומר ניקוי לג'אנטים שניתן לרכוש בארץ (או בחו"ל, אם המחיר כולל המשלוח ייצא סביר יחסית) ומגיע במיכל גדול יחסית שניתן להעביר למרסס או כזה שמגיע בכמות קטנה יחסית (נניח 500 מ"ל עד ליטר) וניתן לדלל אותו.

כרגע משתמש במוצר של Koch שעושה עבודה טובה ובעבר השתמשתי ב-Sonax Extreme וגם ממנו הייתי מרוצה.

אם יש מוצרים מומלצים יותר, אשמח לשמוע.

תודה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@imprezadude אלו חומרים שניתן לקנות בארץ או בחו"ל?

איפה אפשר לרכוש אותם?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את Adam's אפשר למצוא באבי חלקי חילוף. (בכלל חנות ששווה לבקר שם)

SONAX Xtreme מוצר מוכר הרבה שנים.

אם אתה רוצה רמה יותר גבוה של חומר שמפרק מתכות שהיא חלוצה בתחום, carpro זאת החברה. (יש כמובן יבואן בארץ, אם אתה רוצה להתנסות, קפוץ אלי)

יש מוצרים מקבילים כגון SONAX The Beast. (באותו קישור באוטוסטור)

באופן כללי על מנת לשמור על חשוקים נקיים כל הזמן, צריך לתחזק באופן קבוע במהלך השטיפה

לא חייבים תמיד חומרים ייעודיים, מספיק הסבון שנשאר בדלי בזמן השטיפה. (כמובן ככפה נוספת ששמורה רק עבור זה)

ראה מדריך שכתבתי לאחרונה.

IMG_20210411_082948.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yogev20 אני מחפש משהו גדול יותר מבחינת הכמות.

473 מ"ל זה ממש מעט.

זה מיועד לשימוש על 4 רכבים. אפילו אם זה נועד לשימוש של פעם בחודש או חודשיים בחלק מהן, זה עדיין יגמר נורא מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום carsgo,

כמו שאני כותב לאורך כל השנים, לשמור על חישוקים נקיים ללא צריבות, זה תהליך שגרתי.

כלומר, בזמן הניקיון עוברים גם על החישוקים -ככה הם לעולם לא יהרסו מאבק בלמים שצורב את החישוק. (נזק בלתי הפיך)

כמובן מעבר עם אוטם צבע מדי בזמן טיפולי הדיטיילינג. יש גם ציפויים ייעודיים, עולים די הרבה כסף.

מברשות יש כאן. בעיקרון אני כמעט ולא מזדקק למברשות, מכוון שאני מתחזק קבוע את הרכב. אבל מדי פעם (ניקיון ממש יסודי לצמיגים/חישוקים)

אני משתמש במברשת דומה לזאת.

1-2.jpg.424559e2465c95971f62b453ccf82d6f.jpg

לבית הברגים משהו כזה רק יותר קשיחה. (באחת ההזמנות שהייתי עושה בחו"ל)

18.jpg.0aaff0a30da40394a77bbb985f761dd0.jpg

לפני 17 דקות, dorsht כתב:

@yogev20 אני מחפש משהו גדול יותר מבחינת הכמות. 473 מ"ל זה ממש מעט.

שים לב שהמוצר שבקישור של IronX נמכר גם בכמות של 4 ליטר. (זה לכמה שנים)

חברת היוקרה Scholl  גם מוכרת גלונים בכמות של 5 ליטר, אומנם חברה מעולה ומוכרת בעולם, המחיר לטעמי מופרז.

SONAX  גם מוכרת גלונים בחצי מחיר "משול" הגרמנית. גם לחברת Koch Chemie גם יש גלונים. 

GYEON גם שווה לבדוק. ( אני משתמש במוצר קוויק דיטיילינג שעושה עבודה מעולה)

כאן יש חלק מהמחירים. 

מכל מקום, לכל החברות יש מוצרים בגלונים לשימוש תעשייתי. (מכוני שטיפה מכובדים, דיטיילרים וכד')

תתמקד על משהו ספציפי מבחינת עלות מחיר, אני אכוון אותך למוצר הנכון עבורך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה למשל?
https://www.justmotor.co.il/product/גלון-נוזל-לניקוי-כללי-כתום-meguiars

500₪ לגלון זה קצת יקר.

הכיוון הוא משהו באיזור ה-250-300₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, dorsht כתב:

Meguiar's חברה טובה אך לא ברמה של השאר שציינתי. את המוצר הספציפי איני מכיר אך מכיר גרסאות אחרות שזהות באותם מרכיבים.

אישית לא הייתי רוכש גלון על מוצר שאיני בטוח שמתאים עבורי. כלומר, או קונה כמויות קטנות לניסוי, לאחר קונה גלון של 4/5 ליטר בידיעה שהמוצר טוב עבורך.

או מתנסה במוצר מחברים (או בדרך אחרת כמו שכבר הצעתי) ורק לאחר מכן מחליט.

אני למשל הייתי הולך כמה פעמים ליבואן של Koch Chemie, מנסה פיזית אצלו כמה מוצרים (פלסטיקים, QD, צמיגים)

כבר במעבר הראשון אני מבחין כמה המוצר יעיל. (או לא)

זאת דעתי, כי חבל לשים הרבה כסף על מוצר ללא בחינה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי Sonax The Beast במבצע בהום סנטר. המבצע היה קנה 1 וקבל את השני ב-20 ש״ח. כלומר שני בקבוקים עלו לי בין 120 ל-130 ש״ח. לטעמי זה שווה את זה, חומר מאוד טוב.

הבעיה היא שהמבצעים כל כמה זמן מתחלפים (למשל היה מבצע קנה שני מוצרים, קבל את השלישי בחינם), לכן צריך לברר האם עוד קיים מבצע כזה. 

* בהום סנטר נמכרים רק מוצרים של Sonax.

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת הפסח קניתי את המברשת הזו https://www.mosheparts.co.il/product/מברשת-ניקוי-גאנטים

image.png.cfe3983c9d98092242fd5d0a31586d84.png

כהשלמה לזו של סונקס 

image.png.5e00dbcc4a1d84f704505333563c05a2.png

המברשת מעולה, נוחה לשימוש, וקלה מאד לניקוי, פשוט שטיפה במים וזהו, שום דבר לא נדבק אליה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.4.2021 בשעה 12:36, yogev20 כתב:

זאת דעתי, כי חבל לשים הרבה כסף על מוצר ללא בחינה. 

אני מסכים ולכן אני שואל כאן.

אני מעדיף את המוצרים של CG על מגוויירס ברוב המקרים.

אם יש למישהו אפשרות למכור\לתת כמות קטנה של המגוויירס לניסיון, אשמח.

את ה-Koch והסונקס אקסטרים אני מכיר, אבל ה-Koch יקר בטירוף והסונקס קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, doesnotmatter כתב:

אני רכשתי Sonax The Beast במבצע בהום סנטר. המבצע היה קנה 1 וקבל את השני ב-20 ש״ח. כלומר שני בקבוקים עלו לי בין 120 ל-130 ש״ח. לטעמי זה שווה את זה, חומר מאוד טוב.

הבעיה היא שהמבצעים כל כמה זמן מתחלפים (למשל היה מבצע קנה שני מוצרים, קבל את השלישי בחינם), לכן צריך לברר האם עוד קיים מבצע כזה. 

* בהום סנטר נמכרים רק מוצרים של Sonax.

מה ההבדל בינו לבין הסונקס מנקה ג'אנטים השני?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dorsht

אני יכול לעזור לך רק עם IronX במידה ותרצה.

אני כאמור ממעט בשנה/שנתיים האחרונות להשתמש בתרסיסים, כי אין לי צורך -מתחזק קבוע עם סבון בשטיפה

וזה עושה את אותה עבודה. 

liav12

Sonax The Beast מוצר מסיר מתכות זהה (או חיקוי) ל -IronX המוכר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...