Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על טלפון. האם יש מה לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים יש לי שאלה שקשורה לדוח שקיבלתי בנוגע לאחזקת טלפון למרות שלא נגעתי וקיבלתי זימון לבית משפט יש איזה אופציה משמעותית להקלה בעונש ? חוץ מלקחת עורך דין ולשלם יותר ממה שהדוח עולה(בגדול השוטר עצר אותי בפתאומיות וביקש לעצור בצד ולהביא לו רשיונות אבל אמרתי לו שאני לא יביא לו רישיונות עד שלא יציג לי הוכחה שנגעתי בטלפון בסוף הוא התעקש על זה שאני יביא לו רשיונות ונתן לי דוח על סך 1000 שקל ו-8 נקודות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניכר שאתה נסער, פרטי הארוע לא לגמרי ברורים.

בשלב ראשון עשה מה שמבקשים בפורום המשפטי: סרוק את הדוח והעלה אותו לכאן. כמובן טשטש פרטים מזהים שלך ושל הרכב. וכמובן ספר את השתלשלות הארועים בצורה יותר ברורה. האם עשית איזה מעשה שהיה עלול לגרום לשוטר לחשוד בך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מסימני פיסוק, אחרי זה תעלה את הדו"ח עם הפרטים האישיים שלך מחוקים, ותתאר את המקרה בצורה יותר ברורה.

הנושא הועבר לפורום המשפטי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10372955-3469-4BC8-BFD2-78DBCED25683.thumb.jpeg.ff0d40d0120713c84b10b11142885989.jpegאהלן חברים יש לי שאלה שקשורה לדוח שקיבלתי בנוגע לאחזקת טלפון למרות שלא נגעתי וקיבלתי זימון לבית משפט יש איזה אופציה משמעותית להקלה בעונש ? חוץ מלקחת עורך דין ולשלם יותר ממה שהדוח עולה(בגדול השוטר עצר אותי בפתאומיות וביקש לעצור בצד ולהביא לו רשיונות אבל אמרתי לו שאני לא יביא לו רישיונות עד שלא יציג לי הוכחה שנגעתי בטלפון בסוף הוא התעקש על זה שאני יביא לו רשיונות ונתן לי דוח על סך 1000 שקל ו-8 נקודות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הדבר היחידי שהצלחתי לקרוא בדוח זה את דברי הנהג, שבאופן מוזר מתאימים למה שאתה כותב כאן (האם ניתן להניח מזה שאכן הטענות בדוח שאינן קריאות לי, נכונות ? :-) )

נראה לי שכדאי לך לעבוד קצת על תקשורת בינאישית.  לפעמים זה מה שיכול להבדיל בין דוח לבין "סע לשלום".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי, או שהדוח מתוארך מ12/5/20, קרי לפני כמעט שנה? גם מתאים מבחינת יום בשבוע - ג'.

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Dododo5 כתב:

אמרתי לו שאני לא יביא לו רישיונות עד שלא יציג לי הוכחה שנגעתי בטלפון

אין לך זכות לסרב להוראת שוטר להציג רשיונות, ולא משנה כמה אתה חושב שאתה לא אשם. שלא לדבר על שתמיד טוב להעליב שוטר שעוצר אותך, זה מתכון מצויין להתחשבות מצידו.

לצערי הכתב מאוד לא ברור, עצוב ששוטרים מוסרים דוחו״ת כאלה.
למרות הנסיון המסויים שלי בקריאת דוחות בקושי הצלחתי לפענח משהו, אבל אתה לא מואשם בנגיעה במכשיר אלא בהתבוננות במסך בעת נהיגה, תוך כדי פניה ימינה כשאתה עובר מטר לידו כשהוא עומד בצומת (לא ברור אם בניידת או לא).

לפני 16 שעות, dani666 כתב:

שבאופן מוזר מתאימים למה שאתה כותב כאן

היות ודברי הנהג מציגים אותו באור שלילי, אז לא היה לשוטר אכפת לרשום אותם.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Be roo כתב:

@פבל

זו הודעה כפולה, יש אחרת עם צילום הדוח, אולי אפש לאחד?

בוצע. תודה על הסבת תשומת הלב.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, dani666 כתב:

הדבר היחידי שהצלחתי לקרוא בדוח זה את דברי הנהג, שבאופן מוזר מתאימים למה שאתה כותב כאן (האם ניתן להניח מזה שאכן הטענות בדוח שאינן קריאות לי, נכונות ? :-) )

נראה לי שכדאי לך לעבוד קצת על תקשורת בינאישית.  לפעמים זה מה שיכול להבדיל בין דוח לבין "סע לשלום".

מסכים לגמרי - ב2 הטיעונים

ואני עוד מצליח להבין כתב רופאים 🙂

לפני כשעה, Be roo כתב:

אין לך זכות לסרב להוראת שוטר להציג רשיונות, ולא משנה כמה אתה חושב שאתה לא אשם. שלא לדבר על שתמיד טוב להעליב שוטר שעוצר אותך, זה מתכון מצויין להתחשבות מצידו.

לצערי הכתב מאוד לא ברור, עצוב ששוטרים מוסרים דוחו״ת כאלה.
למרות הנסיון המסויים שלי בקריאת דוחות בקושי הצלחתי לפענח משהו, אבל אתה לא מואשם בנגיעה במכשיר אלא בהתבוננות במסך בעת נהיגה, תוך כדי פניה ימינה כשאתה עובר מטר לידו כשהוא עומד בצומת (לא ברור אם בניידת או לא).

היות ודברי הנהג מציגים אותו באור שלילי, אז לא היה לשוטר אכפת לרשום אותם.

לא לגמרי נכון - לפני שאני אציג מסמך כלשהו למי שמבקש (במדים, סמוי או כל צורה אחרת) אבקש תעודה מזהה ואוודא שבתוקף.
יש גם מקרים דחופים (רפואיים בעיקר) שאסביר מדוע איני מציג.

לפני הכל - דרך ארץ.

(למרות שלא תמיד קל ליישם)

" ! The fender bender bent more than just your fender "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, oriporat כתב:

לא לגמרי נכון - לפני שאני אציג מסמך כלשהו למי שמבקש (במדים, סמוי או כל צורה אחרת) אבקש תעודה מזהה ואוודא שבתוקף.
יש גם מקרים דחופים (רפואיים בעיקר) שאסביר מדוע איני מציג.

1. אני התייחסתי למקרה הספציפי של פות״ש, שנעצר ע״י שוטר במדים בחשד לביצוע עבירת תנועה, וחשב שיש לו זכות לדרוש הוכחות לפני שיזדהה. 
2. גם באופן כללי, אין קשר בין זכותו של אזרח לבקש משוטר במדים להציג תעודה לבין חובתו להציג את מסמכיו.
3. אתה יכול להסביר למה אינך מציג, מבחינת החוק היבש אתה חייב להציג. והיות וההצגה לוקחת אותו בזמן כמו ההסבר, התירוץ הזה לא מובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Be roo כתב:

1. אני התייחסתי למקרה הספציפי של פות״ש, שנעצר ע״י שוטר במדים בחשד לביצוע עבירת תנועה, וחשב שיש לו זכות לדרוש הוכחות לפני שיזדהה. 
2. גם באופן כללי, אין קשר בין זכותו של אזרח לבקש משוטר במדים להציג תעודה לבין חובתו להציג את מסמכיו.
3. אתה יכול להסביר למה אינך מציג, מבחינת החוק היבש אתה חייב להציג. והיות וההצגה לוקחת אותו בזמן כמו ההסבר, התירוץ הזה לא מובן.

כמתנדב לשעבר - יש חובה להזדהות ולהציג ת. מזהה.

אם מישהו מציג את עצמו בתפקיד - חובת ההוכחה עליו.

בסופו של יום, שנינו מסכימים ונגיע לאותה השורה התחתונה.

" ! The fender bender bent more than just your fender "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר במדים, לא חייב להזדהות ע"י תעודה. תקנה 23 

אי ציות להוראות שוטר במדים (כולל הוראה להציג תעודה מזהה), עלולה לזכות את הסרבן בהזמנה למשפט (במקרה הטוב), או עיכוב (במקרה הפחות טוב).

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי

דוח ממאי 2020 דוח לתשלום ולא זימון למשפט שהמועד האחרון לתשלומו חלף ועבר לו ולכן הפך לדו"ח חלוט.

על פי התקנה הוא מואשם בהחזקת הנייד ביד  וכך גם כתוב בפרטי המקרה.

דברי הנהג מפרים  את האמור בתקנה 23.

בקיצור פורים כבר עבר ופסח טרם הגיע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש פיתרון בסופו של דבר לאיך אפשר להמיר את הדוח לאזהרה בבית המשפט ? יש לראות כי גם הוא לא נתן לי לחתום על הדוח וחתם בשמי מה שגם את דברי הנהג הוא לא רשם במדויק,אולי אפשר להפיל את הדוח על זה שהכתב לא ברור ?

עריכה אחרונה על ידי Dododo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...