Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לקנות דירה- המוכר מפריז במחיר.

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 1171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 32 דקות, sperial כתב:

איציק, מי כמוך יודע ששיפוץ הוא בור ללא תחתית. אישית שיפוץ עלה לי למעלה מכפליים מהאומדן הראשוני. 

זה בגלל שלא שיפצת איתי ;-) 
פיתו אותך במחיר זול ואז השחילו אותך. 

שיפוץ בשום פנים ואופן לא אמור לעלות פי 2 ממה שתוכנן.

אם זה קרה - יש כאן כשל מערכתי חמור וצריך לבדוק היכן הוא.

איציק

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכשל היה באומדן הראשוני, לפני שנכנסנו לפרטים. מרגע שהיתה הצעת מחיר הסטיה היתה אחוזים בודדים, במהלך השנים היו עוד כמה השלמות כך שאני מעריך שבסופו של דבר - על םני 7 שנים - הוצאנו עוד 15-20%, חלקם כנראה נזקים שנוצרו במהלך השנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ישה כתב:

לחברים תספר שקנית ב 200 אלף פחות וככה תצא גבר גבר

כבר לא עובד.

כולם יודעים להכנס למאגר מידע הנדלן של רשות המיסים ולראות בדיוק כמה עלה לך הבית. 

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum
  • מצחיק 1

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון

אתה חושב שבאמת מעניין מישהו בכמה השני קנה.

ואם שילמתי למוכר 200K מתחת לשולחן מה מידע נדל"ן יודע. כלום גורנישט נאדה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אלה דברים שלא הייתי מתרברב בהם גם בפני חברים. לך תדע למי הם יספרו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך 250 מ"ר גינה, תהיה יצירתי... תחשוב מה לשתול שם שיניב כסף זריז רק אל תהיה גרידי וברגע שהחזרת את המאה סגור את העסק. אם התפסו אותך אתה תמיד יכול להגיד שאתה תימני וזה בכלל גת.

עכשיו ברצינות, מדאיג אותך לשלם לבחור עוד 100K, לא מדאיג אותך לקנות בית+להיכנס לשיפוץ רק כדי למכור אותו בעוד 4 שנים הלאה.
מרגיש לי כמו לקנות גרוטאה, לעשות לה יישור קו ואחרי 4 שבועות למכור אותה. לא יודע כמה זה רעיון טוב, גם בWheeler Dealer הם הרוויחו רק כי אד צ'יינה עבד בחינם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בוא נתחיל מה אני לא:)

אני לא מבוגר ולא זוג צעיר אבל יש 4 ילדים. 

השקעות בכסף שמיועד לדירת מגורים זה רעיון גרוע ברוב המקרים לרוב האנשים. - אני סטנדרטי בעניין.

החוזה מכירה עדיין יכול להתבטל כיון שהוא היה בתנאי שאני סוןגר נכס בטווח הקרוב (היה נכס אחר שהיינו סגורים והוא נמכר ממש בטווח של בדיקת המשכנתא של הקונה - ביג מרפי  היא הייתה מפורסמת שנתיים!!!!)

שיפוץ זה עניין  מעט קל יותר בשבילי יש הרבה דברים שאני יכול לעשות לבדי (למשל ריצוף ואינסטלציה שבירות מזגנים גבס זה בסל היכולות הנוכחי שלי אני חובב DIY ברמה קשה).

אגב הכוונה המקורית לא לקנות על מנת למכור. אלא על מנת להרחיב (גם לא חוקי כל האזור מפוצץ בהרחבות כאלו בגדלים משתנים כאן זה לא תל אביב)

הבעיה שאני מתחיל להבין שהיא קריטית זה הערכת שמאי נמוכה מאוד שתתקע את המשכנתא אותו לא מעניין שאני לבד שם דשא סינטטי וכ'ו + תמיד השמאים פסימיים זה יכול להיות תקיעה רצינית.

חושב על כיוון טיפה שונה.

אחלה עצות נעדכן מקווה שבבשורות טובות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה אז ללכת הפוך, ברר מי השמאי המורשה של הבנק שכנראה תסגור מולו משכנתא (אי אפשר לדעת בוודאות, אבל אפשר לדעת בערך) לך אליו ליעוץ מחיר. תראה מה הוא אומר. זה יתן לך כיוון.

ותדע שהערכת שמאי היא לא מדע מדויק.

היתה לי הערכת שמאי מסוימת, שהמשכנתא שהייתי צריך לקחת היתה 60+% מערכת שמאי שהיתה רחוקה ב30 אלף למטה מהחוזה.

הלכתי לשמאי למשרד... קצת דיבורים והסבר המצב הוא הסכים לשלוח הצעה מתוקנת עם מחיר החוזה. מה שגרם למשכנתא להיות 59% אחוז מהערכת שמאי וזה הוריד לי מעט בריביות.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 אלף זה סכום מכובד גם אם הבית שווה מליון ועוד יותר אם הוא צריך שיפוץ. אם אתה רואה את עצמך בעתיד מקבל העלאה במשכורת ואישתך ויכול לחיות עם זה אז..חיים רק פעם אחת. 

קח בחשבון שיש לך שיפוצים וזה יכול להיות בלאגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, farkash7 כתב:

יש לך 250 מ"ר גינה, תהיה יצירתי... תחשוב מה לשתול שם שיניב כסף זריז רק אל תהיה גרידי וברגע שהחזרת את המאה סגור את העסק. אם התפסו אותך אתה תמיד יכול להגיד שאתה תימני וזה בכלל גת.

עכשיו ברצינות, מדאיג אותך לשלם לבחור עוד 100K, לא מדאיג אותך לקנות בית+להיכנס לשיפוץ רק כדי למכור אותו בעוד 4 שנים הלאה.
מרגיש לי כמו לקנות גרוטאה, לעשות לה יישור קו ואחרי 4 שבועות למכור אותה. לא יודע כמה זה רעיון טוב, גם בWheeler Dealer הם הרוויחו רק כי אד צ'יינה עבד בחינם.

קבל אות יקיר התגובה היומית 😅

עריכה אחרונה על ידי pipinoadar
  • אהבתי 1

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, איציק נ. כתב:

זה בגלל שלא שיפצת איתי ;-) 
פיתו אותך במחיר זול ואז השחילו אותך. 

שיפוץ בשום פנים ואופן לא אמור לעלות פי 2 ממה שתוכנן.

אם זה קרה - יש כאן כשל מערכתי חמור וצריך לבדוק היכן הוא.

איציק

מאשר, מחזק וממליץ

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...