Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי ג'אנטים וצמיגים לעומק עם דגריזר Chemical Guys לסיום Perl לצמיגים (כולל דיטיילינג חיצוני)

שימו לב! השרשור הזה בן 1197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Fraysa

חומר חריף שחייב לעבור מהילה הכי עדינה, הייתי מתחיל במינון הכי נמוך 10:1 אפילו 8:1

לעבוד עם כיסוי פנים (עכשיו זה גם חובה) כדי לא לפגוע במערכת הנשימה.

אני עבדתי עם דליים, לא אידאלי -זה מה שיש לי. (כמובן שעדיף לחץ מים)  

את התהליך פרטתי פחות או יותר. התחלתי בג'אנטים, מעט מים להרטיב את האזור, ריסוס דגריזר

שפשוף/קרצוף עם מכחול לתוך פתחי הברגים, מעבר על הג'אטים וניקוןי עם מברשת בכל המקומות הפנימיים

שטיפה על מים, לקחתי קערה קטנה שתיכנס לתוך הדלי, השפרצתי את המים לתוך החישוקים במהירות (כמובן שלחץ מים היה מסיר את הלכלוך באופן יותר יסודי) צמיגים את אותו תהליך אך עברתי עם מברשת -לאחר מכן ריסס עם Perl שוב מעבר עם מברשת אחרת שתכשיר יכנס לתוך החריצים, ניגוב אם מטלית לקבת ברק והוצאת שאריות.

את הג'נטים ניגבתי עם מטלית נקייה עד כמה שהגעתי לחריצים הפנמיים, לאחר מכן מעבר עם ווקס פשוט 

כי לווקס יש גם פעולת ניקוי לכן הוא עוזר בניקוי הסופי, ומוסיף מעט ברק.

הצמיגים כרגע רק בשלב ההתחלתי, עוד כמה מעברים וזה יראה אחרת לגמרי כי החומרים יספגו לתוך הצמיג. (במשך השבוע ממשיך) כמובן רוצה  בעתיד לרכוש ציפוי של Gtechniq לחישוקים. (גם מגן +ברק, וגם מקל על הניקוי, כי אבק בלמים לא נספג בחישוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הדיגריזר בוודאות לא פוגע בג'אנטים? 

אגב, בנוסף למסכת הפנים אני חושב שאעבוד גם עם כפפות. לדעתי זה חומר שמאוד מזיק לעור הידיים. 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fraysa כתב:

יפה מאוד. מחכה לתוצאה הסופית.

קניתי בעבר גלון של Meguiar's Super Degreaser וטרם השתמשתי בו (חומר סופר חזק). רציתי לנקות איתו את הצמיגים, אך אני חושש שהוא יפגע בג'אנטים. מה גם שאין לי גרניק להשתמש כדי להסיר אותו כמו שצריך לאחר שאני עובר איתו על הצמיגים. יכול לייעץ או לתאר את התהליך שאתה ביצעת? 

משתמש גם בחומר הנ"ל לניקוי צמיגים, מנוע ובתי כנף. עושה פלאות במינון של 1:5, ניסיתי גם על גאנטים ולא הייתה בעיה. מה שכן מדובר בחומר חזק, אני משתמש בו רק אחת לתקופה לניקוי יסודי. מעולה גם להורדת כתמים עיקשים מריפוד.

ניקוי של תא המנוע בעזרתו, מעבר עם ERASER וציפוי עם CARPRO DELUX נתן תוצאות מעולות.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, yogev20 כתב:

אני מזמן לא משתמש בסונקס ולא בשום תכשיר לניקוי ג'אנטים, אלא רק בסבון שטיפה לרכב.

הסיבה היא שאין לי צינור מים, לכן אין הרבה משמעות לתכשירי חישוקים אם אין לחץ מים להסיר את המשקעים.

כתבתי את זה כמה פעמים, מי שמתחזק את הרכב באופן קבוע, גם מים יסירו את אבק הבלמים

ומדי פעם סבון שנשאר בדלי לאחר קרצוף הרכב. ( לא באותה כפפה, יש לי כפפה ישנה עבור זה, כי אני עובר גם על הצמיגים)

זה נכון.

פעם הייתי מנקה רק עם מים ומטלית והתוצאה הסופית הייתה די טובה, אבל העבודה הייתה רבה.

יש לי ג'אנט עם הרבה חישורים ולעבור חישור חישור עם מטלית זה זמן. עם הסונקס אני משפריץ, עובר עם מברשת, מים בלחץ והתוצאה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שעם היה לי לחץ מים, אפילו אם הייתה לי אפשרות להוריד צינור לכביש

כמו שנהגתי עד לפני שנה בערך, הייתי משתמש בתרסיסים כדי להקל על ניקיון הג'אנטים

כמובן להגיע לתוצאות טובות יותר. ( אין כמו לשטוף רכב/חישוקים עם צינור/גרניק , מכל הבחינות)

לאחר שחסמו את הכביש בו אני גר כדי לעשות מדרחוב, עברתי לשטיפת ג'אנטים עם סבון בלבד

ודליים שאני מוריד מהבית. (או מהמזגן)  חוץ מזה מי שמקפיד על ניקוי קבוע של ג'אנטים,  עם מים ומעט סבון (ONR בריסוס)

זה מספיקים בהחלט. מי שעוזב ג'אנטים חודשים ללא טיפול/ניקיון, המשימה קשה מעבר לנזקים שנגרמים באבק בלמים. (צריבות לתמיד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה ויסודית מאד, כל הכבוד! נראה מעולה והכי חשוב - נראה כטבעי ולא מפוצץ בגלוס מוגזם.

שאלה ה PERL של CarPro לא נמכר כספריי כבר מוכן לשימוש? חייב לדלל אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PERL   חייב לעבור דילול.

אני דיללתי  8:1 לפי המלצת היבואן, לדעתי זה דילול גבוה מדי מבחינת מים ביחס לתכשיר

והחומר איבד את יכולת הכיסוי שלו. (אבל זה משמש אותי בתור התחלה מעל הצמיגים בזמן שטיפה)

ניסיתי לפני שבוע לעשות דילול של 3:1 (3= מים) זה היה עדיך מבחינת יכולת כיסוי של הדשבורד

והמראה היה עדיף. (עדיין ללא ברק כי זה תכשיר שנותן מראה כפי שאני אוהב -טבעי)

הסברים על יחס דילול

בכל ביקורת על המוצר מציון יחד דילול של 4-5:1 ולא כפי שמהלתי. 

אגב, ניסיתי ליישם אותו ללא דילול על דשבורד, לא היה נוח ולא יעיל. 

הרשמת מלאה בהסברים וסרטונים, אם מעניין אותך, שווה לראות. ( אין כמו לראות מנוע במריק -תענוג)

עבור צמיגים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפויים של ג'יטכניק זה חובה לכל מי שאוהב דיטיילינג. C5 יהיה מצויין למי שנוהג רגוע כי למרות הציפוי אבק בלמים נצרב לתוך החישוק ברכב שננהג באגרסיביות . אבק יורד בשניה. C4 , וואלה חדש לי , יישום ראשון לפני כחודש על כל הגומיות סביב החלונות. מילה אחד , מדהים. גומיות נראות חדשות והכי חשוב זה לא זז אחרי 4 שטיפות .קצת יקר אבל שווה ביותר. שוקל לקנות אחד כזה רק בשביל צמיגים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gtechniq C4 אכן מוצר מדהים, פעם היו מביאים אותו לארץ וראיתי את היכולות שלו באיזו סדנה. 

חברה מעולה שמתמחה בציפויים איכותיים לכן הם מגיעים לרמות גבוהות. הבעיה זה רק המחיר. 

ממשיך עם הצמיגים. על הבוקר ניקיון יסודי של הרכב כולל כמובן צמיגים וג'אנטים.

כאשר הצמיגים עדיין רטובים מעבר עם SmartDressing עם מברשת ייעודים לצמיגים.

והשארת הצמיג רטוב ללא ייבוש(  רוצה שהתכשיר יתייבש לבד מעל הצמיג)

עדיין רחוק ממה שאני אוהב. (בדרך כלל אחרי ניקיון יסודי של צמיגים, במיוחד עם חומרים חריפים

כמו דגריזר -לוקח זמן עד שמצמיג סופג באופן אחיד מחדשי צמיגים. מעבר עם נוסף עם PERL

ולאחריו NanoMagicPlastCare ייתן כנראה את הפיניש המתבקש. 

IMG_20200811_075441.jpg

הצמיג עדיין רטוב עם SmartDressing.

IMG_20200811_075445.jpg

IMG_20200811_080934.jpg

IMG_20200811_075450.jpg

IMG_20200811_075439.jpg

IMG_20200811_080943.jpg

IMG_20200811_080940.jpg

IMG_20200811_080930.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל משתמש בסמארט על דשבורד. לא חשבתי על צמיגים בכלל.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט משתמש בו על הדשבורד, רק לאחרונה מנסה על הצמיגים. (אתה לא יודע שאני סקרן)

מעבר לזה הוא מיועד גם לצמיגים. (כמו רוב תכשירי מחדשי פלסטיק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש ציפוי ייעודי טוב לחישוקים? ברכבים גרמניים (לפחות מנסיוני) רוב הפיח מצטבר בחישוקים הקדמיים ממש בקלות. אחרי שבוע ששטפתי את הרכב, האחוריים במצב יפה מאוד אך הקדמיים תמיד מלולכלים. הייתי שמח לקב להמלצה על ציפוי טוב (אפילו אם יקר) שניתן ליישם בקלות אחרי ניקוי יסודי עם מים וסבון. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...