Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות איזה ביטוח לעשות מקיף או צד ג?

שימו לב! השרשור הזה בן 1467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הביטוח מקיף שלי מסתיים בסוף החודש ואני מתלבט מה לעשות...

מדובר על מיצובישי ספייס סטאר מ 2015 שנקנתה מסוחר רכב ולצערי הרב גיליתי באיחור שהוגדרה כאובדן להלכה.. החלטתי בסוף לא להתעסק עם העניין בגלל העוגנת נפש ובסהכ אני מרוצה מהרכב...

לצערי בשנה האחרונה האוטו עבר תאונה ונאלצתי לתבוע את המקיף.. התאונה לא הייתה באשמתי והכול תועד במצלמת הרכב אולם הנהג שנכנס בי לא אודה באשמה ולמיטב הבנתי חברת הביטוח אמרה שתתבע את חברת הביטוח של הנהג שפגע בי אך הבנתי שהדבר לוקח זמן..

שאלתי היא כזו

מה ערך הרכב במידה והיה נגנב במידה שהרכב הוכרז כאובדן להלכה אצל הבעלים שלפני? כלומר אם הרכב היה נגנב איך הייתי יכול לדעת כמה תאכלס הייתי מקבל עליו...?

2.הרכב עבר תאונה בבעולתי כמו שציינתי ובעקבות תביעת המקיף נאמר לי שיש ירידת ערך של 9 אחוז

בדקתי את הפער בין חידוש מקיף לחידוש צד ג ומדובר על פער של 1100 שקל..

לכן אני מתלבט מה כדי לעשות? עוד דבר עקב משבר הקורונה הרכב בחניה ל ביינתים מה כדאי לעשות האם לחכות ולא לחדש כרגע או בכל זאת לחדש??

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה תלויה בתשובה לשאלה אחרת: "איך אסתדר אם הרכב יגנב - האם אוכל לממן רכב חלופי ממקורותי בלי לפגוע בצרכים אחרים"? אם התשובה חיובית הרי שאין טעם במקיף. אם שלילית - שקול לרכוש כיסוי כזה.

לגבי ירידת הערך רק שמאי יוכל לקבוע אותה. אני בספק אם תרצה לשלם לשמאי תמורת שירות זה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גניבה כארוע מייצג אבדן שלם של הרכב, גם אם בתאונה. השאלה היא האם במקרה שהרכב הולך לעולמו (בכל דרך שהיא) תהיה מסוגל לרכוש רכב אחר (או למצוא דרך אחרת להתנייד) ממקורותיך, או שבלי הביטוח תהיה בצרה. כיון שאתה מתלבט לגבי סכום לא גדול (1000 ש"ח) אנימניח שאתה שייך לקטגוריה השניה. אבל רק אתה יודע מה מתרחש בחשבון הבנק שלך. זה צריך להיות השיקול.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל באותה קטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאם הרכב הוכרז כאובדן להלכה ועכשיו חטף עוד ירידת ערך, יכול מאוד להיות שערך הרכב נמוך משמעותית ממה שאתה חושב. זה יכול להביא אותך למצב שכל תאונה מעבר לממש קלה תביא אותך לטוטאל לוס, ואז תקבל את הערך של הרכב אחרי כל ההפחתות, שכאמור, הוא ממש לא המחירון הלא משוקלל של הרכב.

מצד שני, ביטוח מקיף באמת מאוד עוזר בתאונה שבה אתה לא אשם והצד השני לא מודה באשמה או שבכלל אין לו ביטוח צד ג'.

בסוף צריך להבין כמה אתה מקבל במקרה של טוטאל לוס לעומת כמה אתה משלם, ולראות אם זה שווה לך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה האמת הפער הוא 1000 שקל ולמרבה האירוניה עד היום היה לי לפני שנה היה לי רק חובה וצד ג' ולא עברתי תאונה אחת , רק שקניתי רק משנתון מתקדם ועשיתי לו מקיף אז נכנס בי רכב שיצא מחניה שעד היום החברת ביטוח שלפי מנהלת מולו תביעת הפסדים כתוצאה מכך שנאלצתי לתבוע את המקיף ובנימה זו אני מבקש להדגיש כמה זה חשוב שיהיה לכמה שיותר אנשים מצלמה ברכב לי באופן אישי הייתה גם קידמית וגם אחורית מה שלהבנתי מאוד עוזר להבנתי מול תביעת ההפסדים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שהפניקס נותנים 3 חודשים מתנה על המקיף למצטרפים חדשים, תבדוק את זה. אני לא הייתי רץ לבטל את הביטוח,  לך תדע מה יכול לקרות.. זה לא שהגנבים בחל"ת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף נשארתי בביטוח ישיר ועשיתי חובה וצד ג מורחב שכולל גם גניבה או נזק מברד או שריפה האמת פעם ראשונה ששמעתי על האופציה הזו

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...