Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זוכרים את הבועה בשוק הרכב שאף אחד לא מדבר עליה ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצד שני קיים באוכלוסיה פלח שלא נפגע מהמצב, ויוכל למצוא יופי של מציאות ביול שאחרי.
אני למשל תכננתי לשדרג את הרכב שלי ממש עכשיו ,ובסוף הקפאתי את מכירת הרכב שלי בידיעה שהרכב שאקנה סביר להניח יירד במחיר הרבה יותר מהרכב שאני מוכר

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון להגיד ,יש פלח שבינתיים לא מרגיש את הפגיעה.

להזכירך ב 2003 , במשבר שהיה הסדרי גודל קטן יותר בוצע קיצוץ בשכר של עובדי המדינה. ואז לא היו מעל מליון מובטלים, הממשלה לא שפכה 90 מיליארד שקל למשק.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Crazy motorcycle כתב:

מצד שני קיים באוכלוסיה פלח שלא נפגע מהמצב, ויוכל למצוא יופי של מציאות ביול שאחרי.
אני למשל תכננתי לשדרג את הרכב שלי ממש עכשיו ,ובסוף הקפאתי את מכירת הרכב שלי בידיעה שהרכב שאקנה סביר להניח יירד במחיר הרבה יותר מהרכב שאני מוכר

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

גם אני כמוך.

עריכה אחרונה על ידי eladns

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, sperial כתב:

כשאין שוכרים, מה לא עושים בשביל לקבל קצת מהביטוח...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן זה שייך לשרשור הרכב בימי קורונה. מעניין האם בארה"ב הרכבים מבוטחים עצמית על ידי חברות ההשכרה או חיצונית בחברות הביטוח.

מישהו ישלם שם הרבה כסף תמורת הכיבוי - יום וחצי עבודה של כבאים ולא פחות מ-80 גיחות של מטוסי כיבוי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...