Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעתכם על מחיר של טיפול קילומטראז׳ + החלפת צלחות ורפידות קדמיות - C4 2015

larder
שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כולם פה מדברים השרשור על עלות כל כמה ברקסים ועבודה.

זאת לא הבעיה האמיתית. זה חלקים מתכלים שגם אם זה לא החלק הכי איכותי לא יגרמו לשום נזק.

הבעיה האמיתית זה השמן שכבר כתבתי אני ואדם לגבי השמן שלא עומד בתקן היצרן, אבל גם הפילטר האוויר לא מקורי ואני בספק איזה פילטר אוויר איכותי ותואם מקור או oem אפשר לקבל ב61 שח לפני מעמ.

זה פילטר גדול ומאוד איכותי ממה שראיתי בהחלפה האחרונה אצלי. אמורים להחליף אותו פעם ב4 שנים או 45,000 אבל המלצת היצרן היא גם להחליף טיימינג כל 10 שנים או 165,000... פילטר דפוק מכניס חלקיקים לטורבו... ומשם למנוע.

לא הייתי קונה פילטר כזה לא מקורי, גם oem הייתי חושש לשים.

פילטר מקורי מקט 9805552080 עולה 135 שח באוטוסטור אחרי מעמ כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד נכון התאוריה, וגם אני דואג ברכבים שלי לעבוד עם חלקים איכותיים ולפי התקנים.

אבל בנינו, במבחן המציאות.

90% מהרכבים מטופלים במוסכים בצורה הזאת.

וואלה הרכבים עובדים, ההשפעות של הדברים האלו לדעתי ארוכות טווח, לא משהו שתרגיש בתקופת הזמן שהרכב אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמנים של צ'מפיון שעולים גם 130 שקל ל5 ליטר, עדיין חייבו אותך יותר מידי.

בנוסף אין שמן שלהם שעומד בתקן של פג'ו ובמנוע הזה זה מאוד קריטי אז אני לא יודע איזה מוסך מומחה פג'ו זה.

מסתומרת פג׳ו? מדובר בסיטרואן C4...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה האמיתית זה השמן שכבר כתבתי אני ואדם לגבי השמן שלא עומד בתקן היצרן, אבל גם הפילטר האוויר לא מקורי ואני בספק איזה פילטר אוויר איכותי ותואם מקור או oem אפשר לקבל ב61 שח לפני מעמ.

זה פילטר גדול ומאוד איכותי ממה שראיתי בהחלפה האחרונה אצלי. אמורים להחליף אותו פעם ב4 שנים או 45,000 אבל המלצת היצרן היא גם להחליף טיימינג כל 10 שנים או 165,000... פילטר דפוק מכניס חלקיקים לטורבו... ומשם למנוע.

לא הייתי קונה פילטר כזה לא מקורי, גם oem הייתי חושש לשים.

פילטר מקורי מקט 9805552080 עולה 135 שח באוטוסטור אחרי מעמ כמובן.

אנחנו מדברים על סיטרואן C4 כן?

איך אתה יודע שהשמן לא עומד בתקן? איך אני יכול לדעת את זה? מה אני אמור להגיד לבעל המוסך? האם אתה ממליץ לי לקנות פילטר מקורי ולבקש להחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, עליו בנוסף להחליף לך על חשבונו את הפילטר שמן, אבל אני לא בטוח ב100. בטח עוד אנשים יכתבו פה.

הכי חשוב, להוציא חשבונית שמבהירה את זה עם זיכוי עם השמן הלא תקין, חיוב על שמן תקין והחלפת פילטר שמן ללא עלות.

כל זה בהנחה שהשמן לא עומד בתקן. אם עומד בתקן, שיכתוב לך מה סוג השמן המדוייק ויחתום.

רק שתדע, לרוב יש עד 100k ועד חמש שנים אחריות "רצון טוב" שתלויה בעיקר בכמה הרכב טופל באופן שוטף והאם טופל במוסכי יבואן.

למה החלפת פילטר שמן ללא עלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שהחליפו לי שמן שכנראה לא עומד בתקן ופילטר אויר לא מקורי...

רציתי לשאול,

1. איך אני יכול לדעת/לראות שהשמן לא עומד בתקן? בבקשה הסבר להדיוטות :)

2. מה אני יכול להגיד לבעל המוסך כדי שיחליף לי לשמן שכן עומד בתקן?

3. האם אתם ממליצים לי לקנות פילטר מקורי ולבקש ממנו להחליף?

4. האם הייתי אמור לקבל החלפת פילטר שמן בחינם?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

1. לבדוק ברשת ובספר רכב מה התקן לרכב שלך ולהשוות למה ששמו לך. מוסך מסודר עובד עם מק"טים ואפשר לעקוב אחרי מה שמו.

2. דבר ראשון, לבקש מוצר מסויים. אם הוא מתעקם עליך או נותן יציאה של "הכל אותו דבר" - תסתובב ותצא.

דבר שני, יש לך את הזכות להביא שמן משלך לטיפול.

3. אותו דבר כמו השמן, זכותך. מוסכניקים לא אוהבים את זה כי הם לא מרוויחים על החלקים ככה.

4. למה?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לשמן כנראה מדובר בשמן הבא: https://www.championlubes.com/EN_EU/products/product_65607.aspx

שלא עומד בדרישת היצרן, הייתי חוזר למוסך ומבקש שיחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לבדוק ברשת ובספר רכב מה התקן לרכב שלך ולהשוות למה ששמו לך. מוסך מסודר עובד עם מק"טים ואפשר לעקוב אחרי מה שמו.

2. דבר ראשון, לבקש מוצר מסויים. אם הוא מתעקם עליך או נותן יציאה של "הכל אותו דבר" - תסתובב ותצא.

דבר שני, יש לך את הזכות להביא שמן משלך לטיפול.

3. אותו דבר כמו השמן, זכותך. מוסכניקים לא אוהבים את זה כי הם לא מרוויחים על החלקים ככה.

4. למה?

1. זה מה שמצאתי (מצרף תמונה). זה המידע הרלוונטי? מה זה אומר? Screen Shot 2019-08-27 at 2.17.24.png

2. איזה מוצר לבקש?

3. אני מבין שזו זכותי - האם כדאי לי?

4. כי זה מה שכתב פה אחד החברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרם טלפון או עבור למוסך, ושאל איזה שמן מילאו במנוע והאם הוא מתאים לתקן הנדרש.

לכל יצרן שמנים יש מספר סוגי שמנים, ואם המוסך מתמחה ברכבי סיטרואן פיזו' - אפשר ומילאו שמן המתאים בתקן.

.. המחירים של החלפים והעבודה סבירים למוסך מורשה משרד התחבורה בישראל.

מוסך משלם שכירות על המבנה והשטח, רישוי וארנונה ושכר עבודה לעובדים.. חלקם טכנאים בכירים.

אפשר ויהיו מוסכים אשר המחיר בהם יהיה קצת יותר זול, בהפרש זעיר בלבד.

אנשים רושמים מחירים זולים בהגזמה - לא נתקלתי במוסך מורשה אשר מטפל בחצאי המחיר אשר כתבו.

ואם יש מוסכים כאילו - יהיה נחמד לדעת היכן הם.

(לכל הרושמים על חצאי מחירים - :wink:רשמו בבקשה באיזה מוסכים יש את המחירים הללו - רצוי עם חשבונית קבלה )

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליין מן, השמן ב99.999% לא עומד בתקן. כי אחרת מישהו היה מייבא אותו לארץ כי השמן שעומד בתקן יקר יוכרגע למיטב ידיעתי יש שני יצרנים בלבד total Mobil.

פותח שרשור יקר -

אני הייתי מרים טלפון למוסך ומברר לגבי השמן והפילטר אוויר.

זה הכי חשוב. בלמים? עוד 100 פחות 100 שח עזוב כרגע.

למה מגיע לך פילטר שמן חינם לדעתי האישית? כי אם המוסך שם שמן שלא עומד במפרט היצרן, שיתכבד ויחליף גם פילטר שמן. זה בהנחה שהוא לא חירטט אותך עם זה שמן כמו המקורי או כל מיני הצהרות כאלה. פילטר שמן כנראה כן מקורי מקט 1109AL.

אני הייתי מברר, מקבל תשובות וכנרטה לוקח את רגליי ועושה טיפול חדש במקום נורמלי עם שמן, פילטר שמן וכנראה גם פילטר אוויר כולם מתאימים ולא שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...