Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעתכם על מחיר של טיפול קילומטראז׳ + החלפת צלחות ורפידות קדמיות - C4 2015

larder
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פותח הדיון לא רשם את דגם המנוע.. ומנגד העלה דף עם תקן B712290 5W-30 - אשר מתאים.

כך כי אפשר ויש לצ'מפיון שמן מנוע מתאים בתקן.. כגון

https://www.championlubes.com/EN_EU/Products/product_65610.aspx

OEM SPECIFIC 5W30 C2 champion

SPECIFICATION LEVEL - ACEA C2-16 , API SN/CF, FIAT 9.55535-S1, PSA Approval B71 2290

ובכל מצב - פותח הדיון צריך ליצור קשר עם המוסך, ולבדוק האם השמן מתאים בתקן.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתם טועים ומטעים.

התקן המעודכן הוא 5W30 PSA B71 2297

עבור כל מנועי 1.2T PSA

התקן הישן הוא 2290.

אני לא יודע מה ההבדלים ביניהם.

יש מצב שהרכב של פותח שרשור באחריות מנוע וגיר עד 5 שנים או 100k כך שטיפול לא במפרט יצרן מבטל כל השתתפות רצון טוב או שאריות אחריות אם נותרה.

יש גם תקן נוסף עבור 0W30 צריך לבדוק את המספר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ב״דגם המנוע״ הכוונה ל-Puretec Comfort 1.2?

בטבלה שצרפתי של תקני השמנים, אם אני מבין אותה נכון, כתוב שהדגם שלי סבבה גם עם 10W40, גם 5W40, גם 5W30 וגם 0W30.

אז למה אתם מדברים רק על 5W30?

ומה דעתכם על השמן שבקישור ששמתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר. יש לי רכב זהה.

אתה מתעלם מכל מה שכתבו לך פה.

אני חייב לציין ששלחתי את מספר הטלפון שלי לפותח השרשור, כי ראיתי שה

אתה מסכן את המנוע, את הטורבו ואת רצועת המנוע שלך שגם ככה בעייתית בסוג מנוע הזה עם שמן לא מתאים כלל וכנראה גם עם פילטר אוויר חלופי.

אם אתה רוצה להמשיך לנסוע ככה, תפאדל. אנא ברשותך שתף את המוסך פה. כי אחרת כותבים איזה #$$# זה רכב צרפתי.

לעניין שאלתך האחרונה, זה טבלה לא מעודכנת בכלל ואתה מסתכל בשורה הלא נכונה. הדגם שלך הוא עם טורבו.

לכן אתה מטעה את עצמך וגם כמה חברים פה הטעו אותך בתום לב.

אם היית שולח אמייל לשירות לקוחות היית מקבל את ההיסטורית טיפולים ובעמוד הראשון מה השמנים המתאימים.

שזה מה שכתבתי

5W30 B71 2997 החליף את 2297

0W30 B71 2312 כמו שכן כתוב בקישור שפותש צירף פה באחד העמודים בשרשור האחרוך ללא מטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...