Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום עלויות כמעט שנה ו 15K ק''מ סקודה יטי ידנית 2012

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז מה יכול להיות חדש ברכב משעמם?

הוחלפו צמיגים אחוריים, ברידג'סטון טורנזה t001, הסיניים הקודמים שנסעו כ 33 אק''מ היו יבשים לגמרי. לפחות עכשיו הרכב עם צמיגים נורמליים. עלות 500 ש''ח לצמיג אצל צמיגי בועז בבת ים.

לאור התקופה הרכב מטונף מבחוץ, צריך לראות איך אני מנקה אותו לפסח מבפנים רק.a088ea3f709e4cc56129cc6d1590b624.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב למכירה האמת כי יש לי תחליף על הכוונת שלא פורסם עדיין בשום מקום.

בכללי אין שום דבר רע ברכב מלבד זה שהוא משעמם אותי. לא אזלזל באחזקה שלו ככה או ככה כי כנראה שבקצב הזה כן ישאר אצלי לפחות לעוד שנה. ביום יום לפני הקורונה שימש את אשתי והילדים בעיר (מסגרות ועבודה), כעת בקורונה משמש אותי לנסיעות לעבודה, 4 ק''מ מהבית.

אגב ניתן לראות שאחרי היישור קו אפילו עם הפדנתיות שלי העלויות השנתיות בהחזקה כבר יורדות.

אם לא יהיו תקלות אני משער שהשנה תסתכם בטיפול שגרתי נוסף ואולי רפידות בלימה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

איזה כיף שיש את השרשור, שכחתי מתי עשיתי ניקוי בית מצערת, מבדיקה םה זה בערך היה ב 88 אלף ק''מ, כרגע הרכב עומד על 107 אלף ק''מ (וחצי), כנראה אבצע ניקוי יזום שוב פעם, רק הפעם אזמין אטם חדש מראש.

חוץ מזה? אין חדש.... עדיין משעמם.

כמו כן הגיע הכפתור החדש של הנעילת דלתות אך הישן בנתיים הורכב במקומו המיועד ועובד מצויין.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נמכר, בעת המכירה מד ק''מ עמד על 108006 ק''מ.

העברת בעלות בוצעה אגב באופן מקוון, הרגיש שהקדמה סוף כל סוף הגיעה אלינו.

הבדיקה לדעתי יצאה מעולה, במיוחד בהתחשב בכך שקניתי את הרכב בלי בדיקה, אין ולא היו תאונות כלל! כמובן דחפו סעיף של נזילות שמן כנראה לטובת כסת''ח מבלי לומר מאיפה מגיעה הנזילה! ודחפו נזילת מים, כשהתחלתי לתשאל אז נאמר שיש סימני קורוזיה... הזיה.

היום גם הבנתי כמה הבדיקה זה בזבוז כסף מוחלט, אתה יוצא משם רק עם סימני שאלה והולך למוסך אחר כדי להבין אם מה שנאמר נכון או לא.

הבעלים החדש רשום לפורום אך לא כותב/כתב המון זמן, אם ירצה ימשיך לעדכן.

ועכשיו אני צריך לקוות שאשתי המרוקאית תפסיק לקלל אותי על מכירת היטי ותהיה מרוצה מהרכש החדש.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר בכמה נמכר. מעניין. יש לי רכב זהה, 5 שנים אצלי 100 אלף קילומטר (175 אלף סה"כ). לא עשה לי דרמות כמעט בכלל. טיפולים כל 15 אלף, פעמיים משאבת מים, פעמיים נשם שבור שגרם לכניסת גאזים לתא הנוסעים ו.....זהו. קניתי אותו כשהיה בן 3, החלפתי מיד 4 צמיגים, ואחרי 3 שנים שוב הוחלפו. שנה הבאה אחליף שוב..... אצלי הוא משמש לזוג, כשהמדף האחורי אוחסן בבית מהיום הראשון, ובדר"כ הכיסאות האחוריים מקופלים, כך שיש לי תא מטען ענק, שמוביל רוב הזמן 2 זוגות אופניים. הרכב הכי אמין ופראקטי שהיה לי מעולם. ישיבה גבוהה, שדה ראיה מדהים, קוטר סיבוב ונוחות חניה כמו של רכב מיני. צריכת דלק של 12.5 ק"מ לליטר מעט מאכזבת, וגם המנוע לא בנוי ל"פתיחות", אבל בידני הוא מספיק לאדם רגוע.עיצה קטנה מבעל נסיון- אל תחפש יותר מדי, כי תמיד תמצא. תקפיד על מוסך טוב שיעשה לך טיפול בזמן וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור, לאלה ששאלו בכמה פותח השרשור מכר, סיפור שלי אישי

לפני הבונבונירה, היתה לי גם אותה יטי.

2012, יד שניה, ידנית, עם 120 אלף קילומטר...או 130?, לרא זוכר.

כמו פותח השרשור גם אני קנאי לרכב ושמרתי עליו, טיפולים כל 15, פוליש ווקס ושאר הירקות.

מכרתי אותה לפני...לא זוכר, אוקטובר?.

המחירון המשוקלל היה 28K אם לא טועה, ירידת ערך על ידני.

פרסמתי את הרכב, התקשרו אנשים ושאלו...לא באו, עניין שלהם.

בחור* אחד התקשר, הגיע, הוא עשה סיבוב ברכב בדיוק...100 מטר.

אמר תודה.

יומיים למחרת קבע ללכת למוסך של חבר לבדוק את הרכב.

החבר אמר שהמשאבת מים מצריכה החלפה.

שאל כמה רוצה על הרכב, אמרתי לו 30K ואני מוסיף כיסוי איכותי לרכב.

אפילו לא התווכח, יום למחרת נפגשנו בדואר ועשינו העברת בעלות.

למה כוכבית?.

לא בקטע של גזענות, אבל הבחור היה ממוצא מחבר העמים (לא יודע אם רוסיה\אוקראינה) ואני חושב שאנשים מחבר העמים הם אנשים ששומרים על הרכבים שלהם וגם יודעים לזהות רכב טוב.

ומבלי להשתחצן, הרכב שלי (כמו שאר הרכבים שהיו לי) שמור בקנאות, מטופל ומתוקתק.

לכן אני מאמין שהוא אפילו לא התווכח אל המחיר, כי הבין שיש רכב מציאה וישר "גנב" אותה.

• מעניין 1

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהקונה כבר ירשום את הזווית שלו.

מבחינה מכאנית הרכב היה מתוקתק, חיצונית לצערי היו לא מעט סימני דלתות שזה דיי מבאס אבל זה מה יש, פנים? אני עם 3 ילדים ככה שבפרופורציות שלי היה נקי, בפרופורציות של הקונה שהינו בחור רווק כנראה זה מלוכלך ואני מבין אותו.

הייטי הוחלפה בנבלה בתמונה...
למה נבלה? כי מראש אמרתי שהיא נבלה עד שיוכח אחרת, מקווה שיוכח אחרת [emoji52]....

שרשור עליה מתישהו בעתיד כשאסתגל אליה ובתקווה שלא תוציא לי את המיץ.

19b1ad5bf875e3066ab73686a3b45cb7.jpg

• אהבתי 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היטי רכב די מבוקש.

גם כשההורים שלי רצו למכור את היטי שלהם, הגיע בחור כיומיים אחרי הפרסום ורצה לקנות.

למה מכרת את היטי?

ואיך מג'יפון פרקטי ומרובע בחרת ללכת על מונדאו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהייתה מפורסמת כחודשיים אבל זה כולל את הקורונה, בתום הקורונה באמת החלו הטלפונים.

איך? ממה שסבלתי ביטי המונדיאו מפצה!
1. חוסר כוח
2. 3 ילדים בהתקני ריסון
3. גודל תא מטען
4. קרוזרית נינוחה ומפוארת (לפחות יש שליטה על המערכת מההגה).
5. קצת נמאס מידני אבל זה בקטנה

יש עוד כמובן...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם לי נראה בחירה קצת מוזרה ללכת על המונדיאו. מרכב מאוד פראקטי למשפחה שהוא פשוט קטן ,עם כל היתרונות (נסה להשתחל עם המונדיאו לחניה שהייטי יצאה ממנה), קנית רכב שהוא פשוט מאוד גדול ולכן אפשר להכניס 3 ילדים פנימה. אם כבר, היית קונה סקודה סופרב ואז יכולת להכניס גם 5 ילדים, עם הכיסאות ועם העגלות.

קרוק היתה יכולה להיות חלופה מדהימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2020 בשעה 18:00, system_x כתב:

אני מקווה שהקונה כבר ירשום את הזווית שלו.

מבחינה מכאנית הרכב היה מתוקתק, חיצונית לצערי היו לא מעט סימני דלתות שזה דיי מבאס אבל זה מה יש, פנים? אני עם 3 ילדים ככה שבפרופורציות שלי היה נקי, בפרופורציות של הקונה שהינו בחור רווק כנראה זה מלוכלך ואני מבין אותו.

הייטי הוחלפה בנבלה בתמונה...
למה נבלה? כי מראש אמרתי שהיא נבלה עד שיוכח אחרת, מקווה שיוכח אחרת emoji52.png....

שרשור עליה מתישהו בעתיד כשאסתגל אליה ובתקווה שלא תוציא לי את המיץ.

19b1ad5bf875e3066ab73686a3b45cb7.jpg

מה שנחמד שגם פותח השרשור ואנוכי, מכרנו יטי דומים.

וגם הוא וגם אני קנינו סדאן.

וגם הוא וגם אני קנינו רכב באותה רמה, מונדאו ו-508, רמה מבחינת דרגת הרכב.

לפני 18 שעות, shachar187 כתב:

היטי רכב די מבוקש.

גם כשההורים שלי רצו למכור את היטי שלהם, הגיע בחור כיומיים אחרי הפרסום ורצה לקנות.

למה מכרת את היטי?

ואיך מג'יפון פרקטי ומרובע בחרת ללכת על מונדאו?

מבחינת פרסום הרכב, אני לא זוכר כמה זמן פרסמתי, אבל אולי לא הרבה זמן.

מבחינת ביקוש ליטי, לא יודע, אבל צריך לקחת בחשבון ששלי היה ידני וידני זה לא דבר שהוא מבוקש בארץ.

את היטי מכרתי כי עברתי עבודה שלא הייתי בטוח לגבייה והייתי עתיד לקבל רכב עבודה, אז על מנת לתת גושפנקא וסוף להלבתטות, אז החלטתי למכור את הרכב וזה משהו שלא עשיתי אף פעם.

יש 2 דברים שחסרים לי.

א. העובדה שהיא סדאן, אני פחות אוהב עיצוב סדאן כי זה פחות פרקטי, למרות תא המטען שהוא עצום במימדיו.

ב. שזה אוטומטי ולא גיר ידני.

איזו התעלקות על השרשור מצידי.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...