Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק מוטורס, לא הגזמתם? [תמחור מוצרי ושירות BMW]

Speedool
שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"מכסח השדים" עדיין לא ראיתי שום התייחסות שלך למהלכים הלא חוקיים של מוסכי הרשת. רק דאגה לרווח של היבואן.

אם יבואן נופל בביקורות של היצרן אז זה כשל שלו והוא צריך ללמוד להשתפר ולא להעמיס את העלות על הלקוח. כנ"ל אם יש לו "המון הוצאות" הכי נוח להעמיס על הלקוח ולגבות 370 שקלים לשעת מוסך בטיפול מסננים מצ'וקמק כאילו מדובר בניתוח לב פתוח.

חברה צריכה להרוויח? נכון צריכה. גם חברות הסלולאר מסכנות היו צריכות להרוויח ואז אנשים רעים חתכו להם את הרווח והפלא ופלא הן עדיין מרוויחות יפה מאוד. היו צריכות גם להתייעל על הדרך נכון ולהיפתר מהרבה שומנים, אבל לא ראיתי אף חברה קורסת והדוחות עדיין יפים מאוד.

הטענה של הוא צריך להרוויח יש לו המון הוצאות נכונה אולי בשוק תחרותי אמיתי. לא בשוק הישראלי.

פאלו אני חושב שהוא כתב שליבואן יש מוסך אחד בבעלותו. לא יודע אם זה נכון או לא שווה לבדוק.

בא בנאדם, אומר את דעתו, דעה שמבוססת על עבודה ביבואן (BEיבואן, לא BAיבואן. עצם זה שמדובר באותו יבואן לא רלוונטית), ובמקום לקבל את הדעה הזו כמשהו בר סמכא שמגיע ממקום של ידע והיכרות עם המספרים, אתה בוחר להשתלח כאילו שהבנאדם מדבר מפוזיציה של להגן על החברה שבה הוא עובד (לשעבר, יש לציין) כאילו שיש לו שם מניות ואם חברי CF יספיקו לטפל במוסכי היבואן ההכנסות שלו יפגעו? סיריאסלי?! אחרי זה לא מבינים למה אף אחד לא מוכן לחשוף את העובדה שהוא עובד אצל אחד היבואנים. כי במקום להקשיב למה שהאנשים האלה אומרים (באנונימיות מוחלטת, שלא יכולה לפגוע בהם בשום צורה) ושבמאה אחוז מהמקרים היא דעתם האמיתית והלא משוחדת (כי מה פאקינג אכפת להם?!) אתה ושכמותך מאשימים אותם בכל העוולות (ולא חסר) של עולם הרכב הישראלי.

הוא לא הגיב על זה שהם לא מוסרים מחירי טיפול בטלפון? בתור מי אתה רוצה שהוא יגיב לך? בתור יועץ שירות (הוא לא)? בתור מנהל מוסך (הוא לא)? בתור הפקיד בקבלה במוסך (הוא לא)? בתור סמנכ"ל הכספים, השיווק והדיגיטל של החברה? גם זה הוא לא. כן, עוברים על החוק. מה אתה רוצה? שהוא יבוא אליך עם זר פרחים ואגרת סליחה?

תנוח. באמת. וקבל מה שאומרים לך אנשים שמבינים יותר ממך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נסיון במוסכים אין, נסיון בניהול מסעדה יש. מה הקשר?

שלאנשים קל להגיד, "על מה 50 שקל לסלט?, זה עולה לו גג 15 שקל ".

מה שאותו לקוח לא יודע זה:

שהטבח מקבל משכורת, שהרואה חשבון מקבל משכורת, שהברמן מקבל משכורת, שהכסאות עליו הוא יושב צריכים החלפה פעם בשנתיים, כנל השולחנות, מלחיות ושאר דברים. המזגן ומהקררים והמכונות שצריכים מפעם לפעם תיקון גם עולה כסף, ואפילו הפרחים שנמצאים לקישוט בכניסה למסעדה ועושים קבלת פנים נעימה - עולים כסף.

הלוואי זה היה נגמר בדברים שיש לי שליטה עליהם.......

.

לא, כי מוסך ב.מ.וו מינכן, לא משלם על כל אלה...

אגב, שכר העבודה בגרמניה יקר יותר מהארץ, וגם שם משלמים מיסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spire משום מה לא השתכנעתי שהם מבינים יותר ממני עשה טובה. הם לא נתנו שום מספרים ושום כלום רק סיפורי מעשיות שלא קשורים בכלל לשום דבר.

בינתיים המספרים שהציגו פה (הדוחות ומחירי החלפים) תומכים בדעתי.

לחשוף את העובדה שעבדת אצל היבואן נקרא גילוי נאות. אני לא אמרתי שהוא מדבר מפוזיציה של להגן, אני ביקרתי את התגובה שלו כי היא הייתה לא ראויה לדעתי לאדם שהיה בעמדה של נותן שירות ללקוחות. אולי אתה מבלבל את התגובה שלי עם המעשים שלו בפועל, הוא הגן בדבריו על היבואן אם בצדק ואם לא בצדק, אבל שכח לבקר את המוסכים שלו על התנהלות קלוקלת. אז גם אם ציינתי שהוא הגן ציינתי עובדות.

אני לא מאשים אותו בשום עוולות אלה בתגובות מטופשות וחסרות טאקט, וואללה אני לא היחיד. אולי "ליימ מן" לא קרה לתגובה מטופשת כמוני אבל הוא לא היה רחוק מזה.

אז עשה לי טובה אני לא אנוח תנוח בעצמך.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין:

א. הוא לא חייב לך כלום. לא לגנות, לא להסביר, ולא שום דבר אחר. הוא אמר את דעתו.

ב. עצם זה שהוא (ועוד חברי פורום כמוהו) עבד/עובד אצל יבואן, כבר הופך אותו למבין יותר ממך, ממני וכל מי שלא עבד אצל יבואן. לכן לדבריו יש הרבה יותר משקל משל כל משתמש אחר שהגיב כאן.

ג. מה קשור גילוי נאות? הוא לא מנסה למכור לך שום דבר.

ד. כשאתה כותב "רק דאגה לרווח של היבואן" אתה למעשה בדיוק אומר שהוא מדבר מפוזיציה של להגן על הרווחים של היבואן.

ואחרון חביב - אולי, רק אולי, במקום להשתחל בכל מי שעובד אצל יבואן כאילו הוא רצח את כל משפחתך (ושל כל שאר המגיבים שעפו עליו), תנהל(ו) דיון מנומס וענייני ותנסו לשכנע את הבנאדם לרדת לרזולוציות שיעזרו לכם להבין את הסיטואציה. מדהים אותי שבמקום לתפוס את האנשים האלה בשתי ידיים ולתת להם הרגשה שהנה יש להם מקום שהם יכולים לספר הכל ולפרוק כל שעל ליבם (ויש על ליבם לא מעט) אתם עפים עליהם כאילו הם דוברים/אחראים-על-משהו/חייבים-לכם-משהו. ברור שעם הגישה הזאת אף אחד לא יפתח שום דבר, וכולנו נישאר עם הז*ן ביד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מנסה בכוח לצייר משהו שלא קיים.

אני הבעתי ביקורת על התגובה הראשונה שלו כי זו לטעמי לא תגובה ראויה לאדם שהיה עד לא מזמן בפוזיציה של נותן שירות לאותם לקוחות שמתלוננים פה. הבעתי ביקורת על התגובה הראשונה שלו כי לא היו בה שום דברי טעם והיא הייתה מטופשת. הבעתי ביקורת על התגובה שלו כי לא הייתה בה שום התייחסות להמון טענות שהעלו פה מלבד המחיר.

אחר כך הוא כתב תגובה קצת יותר מפורטת עם מלמולים על כל מני נתונים שאנחנו לא מכירים (שוב בלי שום עובדות או מספרים), ועוד מלמולים על כך שליבואן יש הוצאות כי הוא נופל בביקורות של היצרן לדוגמא אז לגיטימי להפיל את זה על הלקוחות (ככה זה משתמע). הוא עדיין לא התייחס לשלל הטענות האחרות שהעלו פה.

אז כן הוא לא חייב לי כלום, אבל אם אתה כבר משתתף בדיון וכותב את דעתך ראוי להתייחס לכל מה שעלה כאן ולא רק לחלק קטן.

לא אמרתי שהוא חייב לי או למישהו פה משהו, ולא ביקשתי ממנו שום דבר.

אתה כנראה עיוור או שמשהו אחר גורם לך לסנגר עליו בכזו להיטות, בכל מקרה לא ממש טרחת לקרוא את מה שנכתב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם שהיה עד לא מזמן בפוזיציה של נותן שירות לאותם לקוחות שמתלוננים פה.

איזו "פוזיציה"? מי ישמע הוא החליט על מחירי החלפים או על מחירי כל דבר אחר. העיקר לכתוב "פוזיציה".

הבעתי ביקורת על התגובה הראשונה שלו

לא הבעת ביקורת. עפת עליו ב-400 קמ"ש כאילו הוא חייב לך משהו. תקרא שוב את מה שכתבת.

גם למה-מי-אתה (או כל אחד אחר בפורום) להביע ביקורת על תגובה של אדם פרטי? רוצה שירחיב? תבקש בנימוס.

הוא עדיין לא התייחס לשלל הטענות האחרות שהעלו פה.

אז הוא כן הדוברות והוא חייב להגיב?

אז כן הוא לא חייב לי כלום, אבל אם אתה כבר משתתף בדיון וכותב את דעתך ראוי להתייחס לכל מה שעלה כאן ולא רק לחלק קטן.

לא אמרתי שהוא חייב לי או למישהו פה משהו, ולא ביקשתי ממנו שום דבר.

אה, אז הוא לא חייב? אולי תחליט?

אתה כנראה עיוור או שמשהו אחר גורם לך לסנגר עליו בכזו להיטות, אבל לא ממש טרחת לקרוא את מה שנכתב.

אני לא עיוור, אני מבין את הערך שיש לעובדי יבואנים בקהילה כמו שלנו, וכבעל תפקיד באתר לא מוכן שכל מיני ממורמרים יחרבנו להם על הראש כי זה איזה outlet לתסכול שלהם (שכולנו חווים) וככה הם מרגישים שהם דופקים חזרה את היבואן שדפק אותם. ואני לא מסנגר עליו בשום צורה אלא מתעצבן על דברים מטופשים שאנשים אומרים ואני יודע שהוא ואחרים שנמצאים ב"פוזיציה" שלו בחיים לא יגידו בעצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spire משום מה לא השתכנעתי שהם מבינים יותר ממני עשה טובה. הם לא נתנו שום מספרים ושום כלום רק סיפורי מעשיות שלא קשורים בכלל לשום דבר.

בינתיים המספרים שהציגו פה (הדוחות ומחירי החלפים) תומכים בדעתי.

לחשוף את העובדה שעבדת אצל היבואן נקרא גילוי נאות. אני לא אמרתי שהוא מדבר מפוזיציה של להגן, אני ביקרתי את התגובה שלו כי היא הייתה לא ראויה לדעתי לאדם שהיה בעמדה של נותן שירות ללקוחות. אולי אתה מבלבל את התגובה שלי עם המעשים שלו בפועל, הוא הגן בדבריו על היבואן אם בצדק ואם לא בצדק, אבל שכח לבקר את המוסכים שלו על התנהלות קלוקלת. אז גם אם ציינתי שהוא הגן ציינתי עובדות.

אני לא מאשים אותו בשום עוולות אלה בתגובות מטופשות וחסרות טאקט, וואללה אני לא היחיד. אולי "ליימ מן" לא קרה לתגובה מטופשת כמוני אבל הוא לא היה רחוק מזה.

אז עשה לי טובה אני לא אנוח תנוח בעצמך.

שאלה לי אליך , אתה ניהלת עסק עצמאי בעצמך? יש לך מושג איך לחשב רווח? יש לך בכלל מושג כמה עולה ליבואן להרים ערב השקה לרכבי יוקרה שלו ? יש לך מושג כמה עולה להרים שלט חןצות לקראת מבצעים שהוא עושה או פרסום בטלוויזיה? בהערכתי רק זה מאות אלפי שקלים. תחזוקה של ליפטים במוסך , תחזוקה כלים , תחזוקת מבנים ושיפוץ אולמי תצוגה , שכירות של מקום , מים ,חשמל ,הוצאת עובדים להשתלמויות , קרנות פנסיה לעובדים ,בונוסים לעובדים. כבר עברת כמה מיליוני שקלים בחודש . מצד שני אם יש לך להגיב כנגד לגלות לי משהו חדש לגבי ניהול גוף כזה ענק ועדיין להכניס רווחים יפים , אשמח מאד לגלות.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הזה מתדרדר לו מרגע לדודלי...

אולי מספיק עם הזלזול באינטיליגנציה של אנשים פה? "ניהלת פעם עסק עצמאי?, היית רק שכיר?" נו באמת, אתם יודעים מה בן יודע או לא? זה לא יותר ממשפטים של ביטול האחר. אנחנו מצפים שכל אחד ירשום כאן עובדות, ידיעות מבוססות או דעות שנאמרות בפירוש שהן דעות.

"מכסח השדים" שעבד אצל היבואן המדובר הוא מקור מידע משובח, כמובן שיכול להיות שהוא רחוק מלדעת הכל ו/או שהוא לא קרוב למקבלי ההחלטות וצריך להבין זאת. עדיף לכולנו שיהיו פה הרבה כמוהו שמכירים "מבפנים". כמובן שאין זה אומר שדעתו תמיד נכונה, בשביל זה יש דיון.

יש עובדות בשטח שמראות את ההפרש הגדול במחירי חלפים, במקום לנהל לדיון מאיפה מגיע ההפרש (גם להסביר את מבנה השוק בגרמניה/אנגליה זה תשובה מצוינת) מתעסקים בביטול דעות.

למה אנשים (גם אני) קונים מכשירים לבנים של סימנס ולא של קונסטרוקטה? אגלה לכם סוד כמוס, הם זהים ב-90% ועולים חצי.

למה אנשים שותקים שחצי מהתקלות מייבש כביסה או מזגן הן "תקלות כרטיס" שעלותן לצרכן הסופי הפשוט בערך 60% מעלות הקנייה?

ההגיון חוגג - המסקנה היא אחת - אנחנו שותקים על זה ואנחנו אשמים.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו "פוזיציה"? מי ישמע הוא החליט על מחירי החלפים או על מחירי כל דבר אחר. העיקר לכתוב "פוזיציה".

לא הבעת ביקורת. עפת עליו ב-400 קמ"ש כאילו הוא חייב לך משהו. תקרא שוב את מה שכתבת.

גם למה-מי-אתה (או כל אחד אחר בפורום) להביע ביקורת על תגובה של אדם פרטי? רוצה שירחיב? תבקש בנימוס.

אז הוא כן הדוברות והוא חייב להגיב?

אה, אז הוא לא חייב? אולי תחליט?

אני לא עיוור, אני מבין את הערך שיש לעובדי יבואנים בקהילה כמו שלנו, וכבעל תפקיד באתר לא מוכן שכל מיני ממורמרים יחרבנו להם על הראש כי זה איזה outlet לתסכול שלהם (שכולנו חווים) וככה הם מרגישים שהם דופקים חזרה את היבואן שדפק אותם. ואני לא מסנגר עליו בשום צורה אלא מתעצבן על דברים מטופשים שאנשים אומרים ואני יודע שהוא ואחרים שנמצאים ב"פוזיציה" שלו בחיים לא יגידו בעצמם.

כן הוא היה בפוזיציה של מוכר מכוניות אצל דלק מוטורס הוא עבד שם ומכר מכוניות זו עובדה. אולי המילה פוזיציה פחות מתאימה. אחר כך השתמשתי ב"עמדה", יותר ברור לך? או שגם עם זה אתה לא מסכים כי הוא לא היה בעמדה של מוכר מכוניות אצל דלק מוטורס וBMW בפרט.

עפתי עליו ב-400 קמ"ש? דעתך. תחשוב מה שאתה רוצה זה לא הופך את הדברים שלי לשגויים או נכונים, וזה לא הופך את הביקורת ללא ראויה.

לגבי שאר הדברים - דמגוגיה.

אני לא ממורמר ולא מחרבן על אף אחד. אני כותב. גם ביקורת. אני גם אולי הבנאדם היחיד בדיון הזה שאמר שבנושא התמחור היבואן הזה לא מיוחד ומשתין עלינו בקשת כמו כל שאר היבואנים.

civic לא ניהלתי עסק בעצמי אבל אני יודע לעשות 1+1.

כשאני קונה חלק מחו"ל בחצי מחיר או פחות מכך, למרות שקניתי רק יחסידה אחת, ושילמתי עליה משלוח ולא קניתי את זה מהיצרן אלה מלפחות עוד יד אחת בשרשרת שגם עשתה עליי רווח, אז אני לא צריך להיות יבואן רכב כדי להבין כמה דופקים אותי.

כשאני רואה כמה עולה השמן שמבקשים עליו 400 שקל במוסך בחנות אחרת בארץ שגם משלמת ארנונה וחשמל, וגם מוציאה חשבונית עם מעמ וגם משלמת פנסיה, וכנראה משלמת יותר על השמן מהיבואן שקונה בסטוקים אני מבין כמה דופקים אותי.

לגבי כל ההוצאות שרשמת. אולי אם הייתה ליבואן תחרות הוא היה מוצא איפה לחסוך וחלק גדול מההוצאות או הפאשלות שהיום מתייחסים אליהם בסלחנות/הכרח לא היו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע לעשות 1+1, הבעיה היא שהחשבון הרבה יותר מורכב מ-1+1. לכן כל הדיבורים על "ראש של שכיר", כי אין לכם מושג מה הנוסחא. זה שהתוצאה שלכם נכונה לא שווה כלום אם הנוסחא לא נכונה והמשתנים לא ידועים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אליך ,,,,

מצד שני אם יש לך להגיב כנגד לגלות לי משהו חדש לגבי ניהול גוף כזה ענק

ועדיין להכניס רווחים יפים , אשמח מאד לגלות.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

תשובה לי :wink: אלייך - יש עוד הרבה חברות ומנהלים במשק .

יש הרבה חברות ומנהלים בתחום הרכב בעולם - ראה בריטניה.. אפשר ללכת וללמוד.

ושם מחירי הטיפולים והחלפים, יותר סבירים והלקוחות מקבלים מידע על הטיפול והמחירים -

ולא כמו בישראל - אשר בה החברה מסרבת למסור הצעת מחיר לחלפים - או לפרסם זאת

או למסור ללקוח מראש, כמה עולה טיפול שנתי רגיל ברכב.

דבר שגם הוא - עבירה על החוק.

ההבדל היחידי בין כלל החברות בישראל וחברות הרכב בעולם.

למצב חברות הרכב בישראל, הוא אחד - אצלנו אין תחרות - היבואן הוא הבלעדי בישראל.

ואם אתה רוצה קורס קצר בלימוד ניהול חברות, רצוי להגיע עם ראש פתוח.

ולדעת - כי מנהלים ובעלי עסקים וחברות, מקדמים מנהלים אשר שואלים שאלות

מעלים דילמות וזויות ראיה נוספות, ולא יס-מנים המקבלים תשובות כי ככה-זה.

ומנגד - מנהלים אוהבים מאוד, עובדים רגילים אשר לא שואלים שאלות

ומבצעים את שאמרו להם - כי ככה זה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע לעשות 1+1, הבעיה היא שהחשבון הרבה יותר מורכב מ-1+1. לכן כל הדיבורים על "ראש של שכיר", כי אין לכם מושג מה הנוסחא. זה שהתוצאה שלכם נכונה לא שווה כלום אם הנוסחא לא נכונה והמשתנים לא ידועים.

נכון אין לנו מושג והכל זה גשם לא פיפי אפשר לסגור את הדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. לי אין מושג אם זה פיפי או גשם. אתה החלטת שזה פיפי, על בסיס כלום. אני לפחות יודע להגיד מתי אני לא יודע. אתה כנראה יודע הכל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון אנשים פה מתעסקים בחישובי ההוצאות של היבואנים, ועוד משתלחים אחד בשני כי זה לא ניהל עסק כזה או אחר..

ואני חוזר ושואל את אותה שאלה שאני שואל כל פעם שהויכוח הזה עולה:

למה אותי, בתור לקוח, כל החישובים האלו מעניינים??

למה אני צריך לנהל ליבואן את הספרים ולקבל בהבנה מחירים מוגזמים לכל הדעות רק כי היבואן יודע לגבות אותם בהוצאות??

לכל היבואנים\ספקי השירות בעולם יש הוצאות. אלו שיש להם תחרות לעמוד בה, יודעים להתייעל ולהשוות מחירים לרמה סבירה.

בארץ זה לא קורה. לא מבין את אלו שמסנגרים על היבואן המסכן על כך שיש לו הוצאות.. בחיי.

גילוי נאות:

יגאל,

לקוח פוטנציאלי,

לא עובד אצל אף יבואן רכב,

לא ניהלתי עסק ולא מעוניין לנסות. לא אכפת לי מהוצאות היבואן כי אני פאקינג לקוח ולא רואה החשבון שלו

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הוא היה בפוזיציה של מוכר מכוניות אצל דלק מוטורס הוא עבד שם ומכר מכוניות זו עובדה. אולי המילה פוזיציה פחות מתאימה. אחר כך השתמשתי ב"עמדה", יותר ברור לך? או שגם עם זה אתה לא מסכים כי הוא לא היה בעמדה של מוכר מכוניות אצל דלק מוטורס וBMW בפרט.

מצוין, אתה צודק, הוא* היה בפוזיציה של מוכר מכוניות. האם לדעתך הגיוני לצאת על הקופאי/ת במחסני חשמל על זה שהחלפים למקרר סימנס יקרים בלי פרופורציה?

שיהיה ברור, אני מסכים לגמרי עם זה שחלפים על מכוניות מתומחרים גבוה בצורה לא פרופורציונלית. אני ממש לא מסכים עם זה שהאש על הנושא הזה (ועל כל נושא שבו מתלוננים על יבואני רכב ישראליים) מופנית כלפי אנשים שעבדו בתפקידים זוטרים יחסית אצל אותם יבואנים. אם הוא היה סמנכ"ל כספים והיה בא ואומר לך ש"כן, ככה החלפים מתומחרים כי בא לי ומבחינתי אתה יכול ללכת לקפוץ לי" אז הייתי מבין את ההשתלחות. אבל עכשיו? על מה? מה הוא עשה לך?

*הוא כשם קוד. לא גוסטבאסטר ולא אף אחד ספציפי אחר אלא כל חבר פורום שעובד אצל יבואן רכב כסוכן מכירות או משהו דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...