Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט עשיתי תאונה פעמיים ברציפות... מרגיש נורא

iopjklbnm22
שימו לב! השרשור הזה בן 2170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, תסלח לעצמך. אם תמשיך להכות על חטא רק תלחיץ את עצמך יותר, ואין לי ספק שהטעות השניה שלך נבעה מהלחץ של הטעות הראשונה.

לחץ הוא כרגע האוייב שלך, כשאנחנו לחוצים אנחנו מתמקדים בגורם הספיציפי המלחיץ ומפספסים דברים אחרים, ועל הכביש זו בעיה.

אתה מודע לטעות שעשית, מנסה להפנים לקחים, קח אויר וצא לכביש עם מודעות גבוהה, אבל לא לחוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות הראשונה קרתה בגלל חוסר תשומת לב לשניה. הטעות השניה קרתה בגלל ההלם של הטעות הראשונה. לא צריך להתרגש, דברים קורים לפעמים. כולנו בני אדם. להבא תלמד להיות יותר עירני, כי אנשים הפכו לנכים כל חייהם בגלל שניה אחת של חוסר תשומת לב.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתרגל ולתרגל ולתרגל עוד, ואפילו כשהראות מושלמת ביום אביב בהיר - להסתכל לאן שצריך מראש, כמו מכונה. אתה נוהג רק שנה, אז ההרגלים עוד לא לגמרי נצרבו במוח, ככה זה.

בנוסף, יש נטייה לעירנות מופחתת בסביבה מוכרת, למשל ליד הבית, איפה שכבר היית מאות פעמים. השיטה שאני ממליץ עליה בנקודות האלה היא להפחית באופן אוטומטי את המהירות דווקא כשאתה מתקרב לסביבה כזאת (בגבולות ההיגיון ובלי להפריע לתנועה חלילה).

כן, כנראה שבגלל שאני מכיר את האזור הביטחון עלה לי לראש, ומישהו הביא לצומת ליבי שכנראה באמת חשבתי שהסתכלתי ימינה (בגלל שגם הסתכלתי שמאלה) אז הייתי בטוח בעצמי למרות שלא הסתכלתי בכלל.

בכל מקרה תודה רבה על התגובות, אין ספק שאני אהיה מהיום פי 10 יותר ערני על הכביש ואוודא שאני אסתכל ואבדוק גם באזורים שאני מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.. הטעות שלי הייתה שונה, לא ניסיתי להיכנס בכח לאזור עמוס, הטעות שלי הייתה שלא הסתכלתי ימינה ביציאה מצומת בזמן שנכנס רכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד עומד לטובתך, יש לך ביקורת עצמית ולקיחת אחריות.

הטעות שלך הייתה כנראה שאננות. להיות שאנן בכביש זה מאוד מסוכן. אני חושב שכדאי להיות ביקורתי בכביש כלפי אחרים וכלפי עצמך. תמיד תמיד תסתכל. אל תרגיש בנוח כי לפני חמש שניות הסתכלת במראה ולא היה אף אחד, תהיה ביקורתי כלפי עצמך ותחשוש שאולי בחמש שניות האלה רוכב אופנוע הגיע ונמצא מצד שמאל שלך.

תהיה ביקורתי גם כלפי נהגים אחרים, אל תסמוך על אף אחד כי כל אחד גם הנהג הטוב ביותר יכול לעשות טעות.

כדאי גם לנהוג כמה שיותר עם נהגים עם נסיון של שנים. אם הם אכפתיים וחיוביים הם יתנו לתת לך טיפים שצריך ויחזקו את הביטחון.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...