Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית מצלמה VIOFO A119S

abc4pc
שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם . יש לי מצלמה מדגם A119S עם GPS , לפני מספר ימים קרה הדבר הבא : (ראו תמונה )

רק לידיעה , איפסתי את הכרטיס לFAT32 , הכרטיס תקין . המצלמה לא מגיבה כלל , ככה שאני גם לא יכול לעשות עדכון דרך מחשב .

לעזרתכם תותחי הפורום .

VIOFO.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הלך המסך. זו קושחה בעייתית - יש לשנמך גירסה או לשדרג לאחרונה, שפותרת ספציפית את הבעיה הזו. פשוט לשים את הקושחה הרלוונטית על כרטיס הזכרון (ספריה ראשית), לשים במצלמה, להדליק, היא תבצע את הצריבה אוטומטית ולאחר מכן אמורה לעלות כמו חדשה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הלך המסך. זו קושחה בעייתית - יש לשנמך גירסה או לשדרג לאחרונה, שפותרת ספציפית את הבעיה הזו. פשוט לשים את הקושחה הרלוונטית על כרטיס הזכרון (ספריה ראשית), לשים במצלמה, להדליק, היא תבצע את הצריבה אוטומטית ולאחר מכן אמורה לעלות כמו חדשה.

ניסית לעשות זאת או יש לך מצלמה כזאת . הסיבה שאני שואל כי המצלמה לא נותנת לעשות כלום חוץ מלהדליק ולכבות אותה .

אין אופציה ללחוץ על שום כפתור .

ואם תוכל לשלוח לינק של עדכון תוכנה

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנתק למצלמה את אספקת החשמל, ממתין שתכבה לחלוטין, שולף את כרטיס הזכרון, מכניס לקורא כרטיסים, מחבר למחשב כלשהו, שם בספריה הראשית את הקושחה הרלוונטית, מחזיר את כרטיס הזכרון למצלמה ומחדש לה את אספקת החשמל. היא אמורה במיידית להתחיל את תהליך הצריבה (אין לכך אינדיקציה במסך, רק ב led שנמצא בכפתור ההקלטה שיתחיל להבהב לסירוגין ובקצב משתנה), אינך צריך ללחוץ על שום כפתור - רק להמתין שהיא תעלה מחדש.

בבקשה - http://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000047224-viofo-a119s-car-dash-camera-firmware

קובץ ה bin הולך הישר לספריה הראשית של כרטיס הזכרון (ניתן לפרמט אותו כ fat32 לפני, אך לא חובה).

ולשאלתך - היתה לי כזו שהחלה בה בדיוק את אותה התופעה והחייתי אותה באמצעות המתודה הזו.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...