Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעקב ארוך טווח - סיטרואן C4 שנת 2008 - שרשור מתגלגל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מפרש אותי לא נכון, אין לי שום דבר נגד השרשור. ההפך הוא הנכון, אני חושב שפוסטים מהסוג הזה הכי תורמים למי שמתעניין ברכב מסויים.

אני כתבתי פה בתגובה למי שגימד את התקלות האלו ותיאר פה מצב שבעל הרכב צריך להבין במכונאות כדי להתמודד עם התופעות לוואי של הרכב שלו בעלויות נמוכות, שזה לא תקין לדעתי, אני קונה רכב כדי שישרת אותי ולא ההפך. חכם לא נכנס לבעיות שפיקח יודע לצאת מהם. ודי לחכימא ברמיזא.

לגבי ה2,500 שח בשנה אם זה שווה את הבטיחות של המשפחה שלי אז ברור שכן אבל לא השווינו בין האמר לפיקנטו. בסופו של דבר 2 משפחתיות, פרופורציות.

דבר אחרון ופה אני מסיים, אמינות נמדדת בשילוב של זמן וקמ' אצלי בעבודה יש קורולה 2015 עם 209,000 קמ שננהגת ע"י מס נהגים במקסימום התעללות ובין טיפול לטיפול יש מהרכב שקט מוחלט. אני מביא את הדוגמא גם ביחס לאמירותיך "הוד אמינותה" וכו' שאגב לא תורמות לשרשור.

במידה והדוגמא שלי לא מספיק אמינה בשבילך אתה מוזמן לפנות למשטרת ישראל ותהות איך מאות קורולות שחוות התעללות על בסיס יומיומי חיות, קיימות ובועטות בלי שום הפתעות.

עריכה אחרונה על ידי daniel204

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מפרש אותי לא נכון, אין לי שום דבר נגד השרשור. ההפך הוא הנכון, אני חושב שפוסטים מהסוג הזה הכי תורמים למי שמתעניין ברכב מסויים.

אני כתבתי פה בתגובה למי שגימד את התקלות האלו ותיאר פה מצב שבעל הרכב צריך להבין במכונאות כדי להתמודד עם התופעות לוואי של הרכב שלו בעלויות נמוכות, שזה לא תקין לדעתי, אני קונה רכב כדי שישרת אותי ולא ההפך. חכם לא נכנס לבעיות שפיקח יודע לצאת מהם. ודי לחכימא ברמיזא.

לגבי ה2,500 שח בשנה אם זה שווה את הבטיחות של המשפחה שלי אז ברור שכן אבל לא השווינו בין האמר לפיקנטו. בסופו של דבר 2 משפחתיות, פרופורציות.

דבר אחרון ופה אני מסיים, אמינות נמדדת בשילוב של זמן וקמ' אצלי בעבודה יש קורולה 2015 עם 209,000 קמ שננהגת ע"י מס נהגים במקסימום התעללות ובין טיפול לטיפול יש מהרכב שקט מוחלט. אני מביא את הדוגמא גם ביחס לאמירותיך "הוד אמינותה" וכו' שאגב לא תורמות לשרשור.

במידה והדוגמא שלי לא מספיק אמינה בשבילך אתה מוזמן לפנות למשטרת ישראל ותהות איך מאות קורולות שחוות התעללות על בסיס יומיומי חיות, קיימות ובועטות בלי שום הפתעות.

בלי קשר לדוגמאות או לשרשור הנוכחי, כבר הוכח עשרות פעמים שקמז הוא פקטור לא משמעותי בשנותיו הראשונות של הרכב, וגיל הרכב הוא מרכיב משמעותי יותר בבלאי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה C4 לא מיועדת לחובבי קורולה.

היא כן מיועדת למי שיודע להעריך את היתרונות שלה ומכיר את החסרונות שלה וחי איתם בשלום - כמו בכל רכב.

...אם יש לו 2 ידיים טובות + אינטרנט + חשבון באיביי + PAYPAL, הוא בכלל "על הסוס".

C4 1.6 ממודל 2008-2010 עולה באיזור 10,000 ש"ח פלוס\מינוס.

לצורך השוואה: איתמר מוכר את היונדאי I20 שלו, שהמחירון שלה 30K ב 15K, מודל 2009.

ביד-2 נסחרות I30 מודל 2008-2010 בין 20K ל 30K ש"ח פלוס\מינוס.

מהניסיון שלי: גם יונדאי מתקלקלת וגם טויוטה, רק שבאופן מפתיע מי שמחזיק את המכוניות הללו בד"כ שוכח מאוד מהר, או מתעלם, מבעיות קטנות כגדולות.

עשיתי פרוייקטים דיי מעניינים ב C4, שלא עשיתי במכוניות קודמות שהיו לי, וממש לא התייאשתי. סהכ גם לא מדובר ברכב בן שנה שנתיים אלא ברכב בן 11.5 .

בתמורה לנזיד עדשים שהוא שווה והאיבזור הבטיחותי שהוא מציע (פלוס החישמולים\קישוטים וכד' שהוא מגיע איתם) אין לו מתחרים (בטח שלא עם מנוע 2000 סמ"ק).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה C4 לא מיועדת לחובבי קורולה.

היא כן מיועדת למי שיודע להעריך את היתרונות שלה ומכיר את החסרונות שלה וחי איתם בשלום - כמו בכל רכב.

...אם יש לו 2 ידיים טובות + אינטרנט + חשבון באיביי + PAYPAL, הוא בכלל "על הסוס".

C4 1.6 ממודל 2008-2010 עולה באיזור 10,000 ש"ח פלוס\מינוס.

לצורך השוואה: איתמר מוכר את היונדאי I20 שלו, שהמחירון שלה 30K ב 15K, מודל 2009.

ביד-2 נסחרות I30 מודל 2008-2010 בין 20K ל 30K ש"ח פלוס\מינוס.

מהניסיון שלי: גם יונדאי מתקלקלת וגם טויוטה, רק שבאופן מפתיע מי שמחזיק את המכוניות הללו בד"כ שוכח מאוד מהר, או מתעלם, מבעיות קטנות כגדולות.

עשיתי פרוייקטים דיי מעניינים ב C4, שלא עשיתי במכוניות קודמות שהיו לי, וממש לא התייאשתי. סהכ גם לא מדובר ברכב בן שנה שנתיים אלא ברכב בן 11.5 .

בתמורה לנזיד עדשים שהוא שווה והאיבזור הבטיחותי שהוא מציע (פלוס החישמולים\קישוטים וכד' שהוא מגיע איתם) אין לו מתחרים (בטח שלא עם מנוע 2000 סמ"ק).

איציק

אתה מוזמן להכנס לשרשור על המגנטיס שלי, שעברה חיים קשים במיוחד (5 שנים עם 35 אלף בשנה נסיעה בעיקר בעיר)

כבר מתקרב לרבע מליון והתקלות מאוד מינוריות שמעידות על בלאי ולא על רכיבי חשמל שמתפגרים (פה צינור, פה טיימינג, אטם.. גומיה.. פלסטיק שנשבר וכו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסי 4 דור ראשון בין הדגמים היותר אמינים שיצאו לקונצרן בעשרים שנים האחרונות, החל מהמנוע הותיק והמוכר NFU שאמין כמו מנוע יפני טיפוסי, וכלה בשלדה טובה ופלסטיקה טובה מאוד.

היתרון ברכבים אלו (כשמוצאים אחד מטופל כראוי בזמן) שמקבלים המון רכב ביחס למחיר . אני קניתי אחת ידנית 2009 לפני כמעט שנתיים ב 21 אלף ש"ח, הונדה או טויוטה ידנית מאותו שנתון היו עולות 35 אלף בממוצע. הרכב פנטסטי אין טיפולים נוספים מלבד שוטפים וקלאץ' שהחלפתי אחרי 170 אלף ק"מ שזה מאוד סביר. עשיתי בשנתיים האלו כ 45 אלף ק"מ כך שיש לי סטטיסטיקה יפה על הרכב.

ממליץ לחובבי הגיר הידני, רכב עם כח ונוחות. וגם הצריכת דלק סבירה 1:13 משולב כביש פתוח ועירוני.

כן והייתה מחלת חשמל אחת של הקונסולת חלונות חשמל ומראות שקצת זייפה, הבאתי חדשה חלופית מאיביי ב 50 ש"ח עובדת מצוין.

עריכה אחרונה על ידי yehonatankapara
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק זה שילוב של מלא דברים.

אני על 307 (לפני יישור קו גדול) מוציא בתנועה פקוקה 1:10.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מדחס המזגן התחיל לזייף (לאחר יותר מ-10 שנים!! כבוד!) והוחלף אחר כבוד באחר מבית "עופר קצב" במחיר מצויין ושירות מעולה.

המחייה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שלא הגיעה אליי [emoji6]

הייתי הופך אותה לטיטאניק 2 .

מוסר דש במצולות...

נסעתי בכזו עם מנוע 2.0 , שם כבר יש ערך מוסף...

למה לזרוק אותה? בגלל שהיה צריך להחליף מדחס?

רק לסבר את האוזן, עלות מדחס ₪800...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו התעסקות? אני לא מכיר מכוניות בנות יותר מ-10 שלא דורשות תחזוקה.

בחמש שנים שהיא בבעלותי, למעט האלטרנטור ויחידת המאייד הפנימית, לא הייתה איזו כשל טראומטי. בשלוש שנים האחרונות, היא מגיעה למוסך פעם בשנה לטיפול השנתי.

אז איפה הדרמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 שנים למדחס זה כזה כבוד בעינייך?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

חלק יש צורך להחליף אותו לאחר 10 שנים לדעתי מכובד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...