Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בפעם המאה אלף - איך עושים פוליש ווקס לרכב משפחתי

שימו לב! השרשור הזה בן 2610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, קניתי את הרכב שלי אחרי הזנחה שלא שטפו אותו בכלל וכנראה היה שירותים של יונים במשך תקופה..

בכל מקרה, אני רוצה לעשות ידנית בלי מכונה, פוליש ווקס לרכב ואשמח לקבל המלצות לטיפים, מדריך, וחומרים שיתאימו.

מציין שזה רכב אישי/משפחתי ולא רכב פאר, בגלל זה בסך הכל רוצה "לרענן ולחדש" את המראה שלו שלא יראה מוזנח, רוב מה שקראתי בחיפוש זה 10 שעות עבודה, ומכונות וציוד והרבה השקעה כספית ובמליון שלבים ושכבות ולא בזה מעוניין.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ותתחדש על הרכישה!

אני אישית לפני שהתחלתי עם כל ההתעסקות עם הפוליש מכונה וכל זה הייתי משתמש בהתחלה עם חומרים של meguiars כמו ultimate compound ו ultimate polish.

היה לי קשה מאד (ואני בחור לא חלש) לעבוד על רכב בצורה ידנית כי זה לקח הרבה כוח והרבה זמן.

אני כן יכול להמליץ לך על מוצר שאני ניסיתי ועובד טוב של Scholl Concepts.

[ATTACH=CONFIG]484111[/ATTACH]

http://www.schollconcepts.com/shop/pad-technologie/handpuck-weiss

בדף אינטרנט הזה אתה תמצא מספר מוצרים שמתאימים למה שאתה מחפש.

Untitled.jpg

אם יש לך הרבה שריטות אז תתחיל מ S3 ואחרי זה תצטרך לעבור ל S17+ ואחרי זה מעבר סופי עם S40.

למרות ש S17+ משאיר ברק דיי טוב. אז אתה לא חייב באמת את ה 40 ופשוט לשים אוטם צבע מעל זה או ואקס או ציפוי אחר.

לעומת זאת אם יש לך רק שריטות קלות או סוורלים אז תשתמש רק ב S17+.

יש עוד חומר שנקרא S20 Black שהוא פוליש חד שלבי כלומר קומפאונד שמוריד שריטות מצוין ומשאיר ברק ממש טוב אחרי זה.

למרות שהוא לא כתוב במוצרים שאפשר להשתמש בהם עם בפאד הידני הזה אני חושב שהבחירה הטובה יותר תהיה ה S20.

יש את המוצרים האלה בכמה מקומות.. המוצרים דיי זולים יש דוגמיות של החומר שעולות לא הרבה ומספיקות לזמן רב. אם כי אתה עושה יישום ידני אז אתה תבזבז יותר.

תחכה שאנשים ימליצו על עוד כמה דברים ואפשר יהיה לעשות השוואה טובה.

יום טוב :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה רוצה משהו זול להתחלה ככה , בכל זאת כדי לבדוק את המוצרים של מגיווייר להתחלה המספקים ונוחים לעבודה ידנית .

תתחדש על הרכב :)

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autostore.co.il/%D7%A7%D7%99%D7%98-%D7%97%D7%99%D7%93%D7%95%D7%A9-%D7%A6%D7%91%D7%A2-Meguiar-s-BS.html

יש את הערכה הזו נראה לי אחלה למתחיל , ואם תרצה אוכל לבוא איתך ולבחור את המוצרים ביחד באוטו דיפו שמוכרים את המוצרים של מגיוויר דבר איתי אוכל להסביר לך ולכוון אותך אני מהאזור שלך .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאשדוד / נמצא גם באזור חולון בת ים. מאיפה אתה ?

ואיזה מוצרים של מקגוויר אתם ממליצים ? הקומפאונד ?

אני גר באשדוד :D

ויש לי את הקומפאונד, פוליש והמוריד שריטות שלהם. אני לא משתמש בזה פשוט כי אני משתמש במוצרים הרבה יותר מקצועיים כבר

עריכה אחרונה על ידי nfsmw31
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שקניתי ווקסים יקרים של cg, אני מוצא את עצמי חוזר לווקסים הנוחים והמדהימים של מגווירס, שלא נופלים ברמתם ואיכותם מהווקסים הטובים ביותר.

תמצא לך פוליש עדין של מגווירס, תמרח על הרכב, כל חלק בנפרד, תחכה לייבוש ותשפשף בעדינות עם מגבת מיקרופייבר איכותית (של רכבים, לא זבל).

לאחר מכן תחזור על התהליך במדוייק - והפעם עם ווקס איכותי של מגווירס.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שקניתי ווקסים יקרים של cg, אני מוצא את עצמי חוזר לווקסים הנוחים והמדהימים של מגווירס, שלא נופלים ברמתם ואיכותם מהווקסים הטובים ביותר.

תמצא לך פוליש עדין של מגווירס, תמרח על הרכב, כל חלק בנפרד, תחכה לייבוש ותשפשף בעדינות עם מגבת מיקרופייבר איכותית (של רכבים, לא זבל).

לאחר מכן תחזור על התהליך במדוייק - והפעם עם ווקס איכותי של מגווירס.

Premium Gold plus של מגס הוא באמת טוב אני יישמתי אותו כמה פעמים על הרכב שלי והוא מחזיק סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא משנה כמה זמן זה יחזיק, יש לי ציפוי oc ואני מיישם ווקס פעם בחודש לפחות, כי אני אובססיבי לברק וחלקלקות.

אז מה שמעניין אותי בעיקר זה רמת הברק שהווקס נותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא משנה כמה זמן זה יחזיק, יש לי ציפוי oc ואני מיישם ווקס פעם בחודש לפחות, כי אני אובססיבי לברק וחלקלקות.

אז מה שמעניין אותי בעיקר זה רמת הברק שהווקס נותן.

הרכב שלי גם מצופה בציפוי קראמי קשיח.

אני קיבלתי תוצאות מעולות עם Neo (יישום מעל הקראמי עם אפליקאטור). הרכב נהיה מלוכלך בצורה הרבה יותר פחותה מאשר שזה היה קודם.

כנל ריסוס של Neo על הג'אנטים גורם לאבק בלמים להדבק הרבה פחות לג'אנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוטף את הרכב רק עם onr ירוק. לא צריך צינור, רק לסבן ולנגב. עם המים שנשארו אני עובר על הג'אנטים, עם כפפה אחרת כמובן, והחישוקים תמיד נוצצים. אני בכלל לא צריך להתאמץ לנקות אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...