Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מזגן חדש לרכב ישן שמעולם לא הותקן בו מזגן

avital r80 gs
שימו לב! השרשור הזה בן 2776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מתכנן קניה של רכב ישן שמעולם לא הותקן בו מזגן

האם מישהו מכיר את הנושא ? מכיר בעלי מקצוע שמתמחים בנושא ?

מדובר באאודי 80 1800 שנת ייצור 1984

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעלה יותר מהאוטו זה בטוח. צריך להתקין מערכת מיזוג קומפלט, כולל מדחס, מעבה, מאייד, מייבש, כל הצנרת שלהם, ועוד כל מיני דברים שאני לא מודע לקיומם.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שאין מזגן?

לרוב המכוניות האלו התקינו בארץ מזגנים.

היום, אני לא בספק שאפשר להשיג חלקים, אפשרות סבירה היא למצאו רכב כזה שהיה לו מזגן לפירוק ולהעביר את מה שאפשר לרכב שלך.

צריך תושבת מדחס, מדחס (אולי אפשר להתאים מדחס מרכב חדש יותר), פולי מנוע שונה עם מקום לרצועת מדחס, מגביר טורים לקרבורטור, רדיאטור מזגן, יחידה פנימית, יחידת פיקוד ועוד.

במזגנים האלו אוויר קר היה יוצא רק מהפתחים המרכזיים ולא מהצדיים.

יכול להיות סיפור די יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאלכס אורגינל בנתניה היו מתקינים פעם מזגנים לרכבים פרטיים,היום הם בעיקר מתקינים מזגנים לרכבי הסעות והובלת מזון אבל שווה לקפוץ אליהם.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלקס אוריגינל היום זה מפעל גדול שמתקין רק למכוניות מסחריות, מוניות שרות וכו'.

כבר קרוב ל 20 שנה הם לא עושים התקנות מזגן למכוניות פרטיות (כי כולן מגיעות עם מזגן מקורי מהיצרן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה יכול לחפש רכב לחלקים עם מזגן בהתקנה מקומית ולקחת ממנו את כל המערכת. בזמנו התקשרתי לאלכס אורגינל כדי לשאול את אותו הדבר על רכב אחר, הפקידה לא הבינה מה אני רוצה ממנה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן התקינו.

אבל אנשים, תבינו: אלקס אוריגינל היום זה מפעל גדול, מבנה רציני 5 קומות שעובד רק עם מכוניות מסחריות.

מה לדעתכם הסיכוי שהם שמרו חלקים שפעם אחרונה שהשתמשו בהם הייתה לפני 30 שנה?

זה מפעל. מסחרית נכנסת, עובד עליה צוות עובדים. לא חסר להם עבודה.

מיי יתעסק שם שעות ארוכות עם מכונית ישנה על חשבון עבודה ב"פס ייצור"?

תעזבו את אלכס אוריגניל, הם לא הכתובת.

מי שיהיה מוכן לקחת עבודה כזאת, זה רק עסק קטן, אם אתה תדאג לו לכל החלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

כול מה שאמרו נכון . רק את הדבר הכי חשוב לא ציינו באודי 80 המזגן היה חרה!!! אין אפשרות ליחידה פנמית גדולה ולכן כול היחידות שהותקנו היו קטנות והמיזוג היה מאכזב. לסיכום יש שלוש אפשרויות לבחירתך או אודי בלי מזגן או אודי אם מזגן חרה או אפשרות אחרת רכב אחר אם מזגן טוב.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני ל.: תנסה להתנסח בצורה יותר מנומסת, ללא קללות ואם אפשר, ללא שגיאות אך כן עם סימני פיסוק...

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה מאורר. אצלי באופל אסקונה הרכיבו מזגן אצל אלכס אורגינל . עלות בזמנו של 1800 שח שכל האוטו עלה 30000שח

היום המזגן לא מחובר ,בנתיים מסתפק במאורר. אני רוצה להחזיר אותו לחיים אבל אצלי הרוב כבר מוכן אבל עדין מדובר בסכום לא קטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מאוורר חיצוני עדיף כי הוא חזק יותר ואפשר לכוון אותו לפנים. המאוורר של הרכב טוב רק בשביל לפזר את החימום בחורף ולהפשיר אדים, בקיץ הוא חסר תועלת.

חוץ מזה אם אתה משתמש במאוורר חיצוני, חובה עליך להשלים את הסט עם כיסוי הגה עור הנצמד עם חוט וכיסויי חרוזים למושבים.

20130628_153731.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לציין גם את הקוביות על המראה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...