Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש ויישום אוטם/וקס בימים חמים שכאלה

שימו לב! השרשור הזה בן 2851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה מראש שאני נכנס לך בפוסט, אבל אני חושב שזה המקום לשאול, אני מתכנן לקנות רכב בחודש הקרוב. מדובר ברכב משומש שיראה הרבה יותר טוב לאחר דיטיילינג. האם כדאי להמתין לחודשים הפחות חמים שיבואו או שניתן לסמוך על בעלי המקצוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לנמצאים,

אני מתגורר באזור החם ביותר בארץ. מהי הדרך הטובה ביותר לבצע את הפעולות הנ"ל בתנאים מדבריים בימים אלה, כאשר כבר בשעות הבוקר המוקדמות הטמפ' עולות על +30 מעלות?

תנאי העבודה שלי הם חניה מוצלת ברמה של 90% (פרגולה צפופה שחשופה לשמש החל מהשעה 9 בערך) ואני מצוייד בכל הכלים/ החומרים הדרושים . אני מעריך את הזמן שיידרש לי להשלים את העבודה במספר שעות, כך שלקראת שעות הצהריים אצטרך להתמודד עם טמפרטורות של 40 מעולות. האם ניתן לעבוד על הרכב בשלבים, במספר ימים בשעות הבוקר המוקדמות? הצעות לביצוע אופטימלי של העבודה יתקבלו בברכה.

תעבוד על אזורים קטנים. אולי אפילו תנסה לעבור עם מטלית לחה וקרירה (מים או IPA) על האזור שאתה רוצה לשים עליו את האוטם.

גם הPL אמור להתסדר עם הטמפ' - השאלה כמה אתה תסתדר, כי העבודה לא קלה

אתה יכול לחלק את העבודה לכמה ימים.

שטיפה + פלסטלינה + אוטם יקח באזור ה-3 שעות

פוליש לבד יכול לקחת לך איזה חצי יום בכיף (תלוי במצב. סיכוי ליותר) ואת זה רצוי מאוד לעשות בטמפ' נמוכות. לרסס מים קרים (קצת, לא ממש להרטיב) באזור העבודה אולי יעזור אבל גם לא בטוח. אם לא דחוף הייתי דוחה לנובמבר.

או קופץ לחבר שגר במקור פחות חם

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה מראש שאני נכנס לך בפוסט, אבל אני חושב שזה המקום לשאול, אני מתכנן לקנות רכב בחודש הקרוב. מדובר ברכב משומש שיראה הרבה יותר טוב לאחר דיטיילינג. האם כדאי להמתין לחודשים הפחות חמים שיבואו או שניתן לסמוך על בעלי המקצוע?

לביצוע פוליש כניראה שצתצתרך ללכת לבעל מקצוע שיש לו מקום שעומד בתנאים טובים

לגבי ישום אוטם/ווקס תוכל לישם בשעות הערב לאחר שטיפה כשאין שמש והפח צונן מעט עם השטיפה(ככה לפחות אני עושה לרכב שלי ושל חבריי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים חמים כאלו אני שוטף את הרכב בהרבה זרם מים, זה עוזר לקרר את הפח ויעזור במיוחד אם המקום מקורה, כמובן שיישום האוטם אמור להיות קרוב לאחר זמן השטיפה כל עוד הפח קר - יהיה לך הרבה יותר נוח.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...