Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע מוטורי בגרמניה

Guy30
שימו לב! השרשור הזה בן 3028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים תודה על העצות.

יש תוספת קטנה לתוכנית המקורית מאת דני- באחד מהימים בהם אגיע, הרינג עתיד להיות סגור לאופנועים בלבד עקב כמות עצומה של אופנועים במסלול, ובמקום באותו היום נגיע למסלול הפרומולה של ספא בבלגיה.

כל המגאן rs כבר נתפסו לאותו היום, לכן כרגע במקום אקבל שירוקו gts. אבל אני כנראה אבחר ברכב מעניין יותר אם יהיה קיים בידני ;)

יאלה שיגיע!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה במקום היום הראשון שלך בנרבורגרינג (סתם "רינג" - מסלול) או במקום אחד הימים האחרים?

אני בכלל נוטה לסברה שזה רעיון טוב להתחיל במסלול מירוצים רגיל (כמו ספא) לפני הנרבורגרינג.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא לנורבורגרינג, ואני כבר לא זוכר לאיזה יום דני התכוון, אבל בכל מקרה אני מסכים איתך. לכן אני מגיע יום לפני ארבעת ימי הנהיגות, בשביל להתאמן כמה שיותר בסימולטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא יש סימולטור לרינג? אם כן, איפה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים

אני מתקשה למצוא למצוא רכב מצאים, כבר לא חייב להיות ידני אם אין. כי אני פשוט לא מצליח למצוא! הגיל שלי כנראה בעייתי כי ברוב החברות זה מגיל 24.

בינתיים מצאתי סדרה 2, אבל אני מרגיש שהיא לא בדיוק מה שאני מחפש, לכן אני עוד לא סוגר.

אשמח אם מישהו יוכל לעזור ל במציאת הרכב המיוחל-

הוט האצ כלשהי עם עדיפות לידנית קודם כל, לנהג בן 24, מתחנת רכב שטוטגארט ב-12.04.16 עד ל17.04.16 בשדה תעופה מינכן

המון תודה למושיעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית יורופקאר פרסטיג'?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מתאר לעצמך כמה חיפשתי גם ביורופקאר, אבל נכנסתי שוב והצלחתי למצוא אבארת וגולף אר ידניות! תודה חבר!!

לחמישה ימים 285 יורו לאבארת ו-575 לגולף אר.

1750 מייל כלולים.

מצד אחד אבארת היא האהובה שנצחית שלי, אבל מצד שני הגולף חיה מסוג אחר.

אני חושב שנפלה הבחירה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, רק תבדוק את הנושא של ההשתתפות העצמית.

באבראת' אפשר להפחית ל250 יורו, בגולף אני לא יודע אם אפשר להפחית ובכמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע סיימתי להזמין.

המחיר של האבארת ירד ל-233 ושל הגולף ל-537.

מה הזמנתי יכנס לחלק מפוסט ארוך על המסע שלי בגרמניה.

זה כולל 1500 מייל לחמשת הימים וללא כיסוי. את הכיסוי אסגור בזמן התשלום כשאגיע לאסוף את הרכב.

מעבר לזה סגרתי מוזאון ומפעל עם אאודי ופורשה וכרטיס למרצדס. משום מה ב אמ וו לא עונים בשני מיילים שונים של מוקדי הזמנות..

בכל אופן, הדבר האחרון שלא סגרתי הוא הוסטל באינגלשטאדט ומינכן. אם יש לכם המלצות למקומות זולים אשמח לשמוע, כי לא בדיוק הצלחתי למצוא כאלו מקומות פנוים. זול זה 25 יורו ללילה ומטה.

המון תודה לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...