Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק אלחוטי

Alonyam
שימו לב! השרשור הזה בן 2914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-DC59 וה-DC62 זה אותו מכשיר בדיוק, אחד משווק בארה"ב ואחד באירופה (בגדול).

www.infobarrel.com/Dyson_DC59_Vs_DC62

(אגב, זה אותו מנוע בדיוק כמו של הדגמים החדשים יותר, ה-V6).

ה-DC62 שלי עלה 1600 ש"ח בערך מאמזון גרמניה :

www.amazon.de/dp/B00EP4R1AY/ref=pe_386171_51767411_TE_M3T1_dp_1

אני קיבלתי מברשת חשמלית גדולה לשטיחים, ועוד שני ראשים 'פסיביים' (שטוח ושפיץ), ומוט מאריך.

קניתי בנוסף גם מברשת חשמלית קטנה יותר לרהיטים וכו', שעלתה עוד 40$ (בארה"ב) :

http://www.ebay.com/itm/NEW-DYSON-DC59-DC62-ANIMAL-Motorized-Hand-Mini-Tool-DC58-59AMH-/252184874290?hash=item3ab763cd32:g:18AAAOSwv-NWVQ2X

אצלי ה DC59 שקניתי בארץ כלל בתוכו גם את המברשת הקטנה שקנית בנפרד. בטח כל יבואן בוחר אילו הלבשות לכלול בערכה.

עכשיו הסתכלתי בקבלה, שילמתי 2250 ש"ח דרך הייטק זון כולל משלוח (עכשיו המחיר ירד עוד יותר). בזאפ יש גם חנויות יותר זולות, אבל לא בכל האתרים יש פירוט אילו אביזרים באים בערכה.

הקנייה בחו"ל כדאית רק אם מוצאים מבצע מטורף ומישהו מביא אותו לכם במזוודה וללא מיסים.

עריכה אחרונה על ידי fixxxer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למחירים באמזון (ו10 דולר פחות בקוסטקו על הMotorhead עם עוד מברשת) - אין מבצעים על הדגם הזה.

עקבתי בחודשיים האחרונים באדיקות.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים על הדגמים הקודמים נכון?

החדש הרי הוא הDyson V6 TOTAL CLEAN ..

באמזון גרמניה ב2100 כרגע בארץ 2800 ש"ח

או ה Absolute באמזון גרמניה ב1700 ש"ח נראה לי עדיף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הייתה ההתלבטות שלי, החלטתי שאין צורך ב TOTAL CLEAN וה ABSOULUTE יספיק. ההבדל העיקרי ביניהם (מלבד תוספת המברשת החובטת הקטנה בטוטאל קלין) הוא המברשת לרצפה, ממונעת בטוטאל קלין ומברשת "טיפשה" באבסולוט שלטעמי זה דווקא יתרון בהיבט של חיי הסוללה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא: מברשת רכה בטוטאל וקשה באבסולוט,לפי מה שאני רואה.

aa.jpg

http://www.dyson.co.uk/vacuum-cleaners/cordless/dyson-v6/dyson-v6-total-clean.aspx

http://www.dyson.co.uk/vacuum-cleaners/cordless/dyson-v6/dyson-v6-absolute.aspx

מוזר שהאבסולוט מתומחר יותר באתר הרישמי :shock:

אגב המברשת הזאת (Soft Roller Cleaner Head) עולה 530 ש"ח ,

אז מי שצריך עדיף כבר לרכוש את הטוטאל..

עריכה אחרונה על ידי MaDxXx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ.

דייסון השיקו את ה V8, הדור החדש של השואבים הנטענים.

המראה אומנם דומה ל V6 אבל דייסון הגדילו את עוצמת השאיבה של המנוע, טוענים שהוא שקט יותר ב 50% ביחס ל V6, הגדילו את קיבולת מיכל האיסוף, שמרו על המשקל של הדגם הקודם והחידוש המשמעותי ביותר לדעתי הוא סוללה שמספיקה ל 40 דקות שאיבה במקום 20 דקות בדגם הקודם, מה שלטעמי היה עקב האכילס של ה V6.

הדגם הושק כבר לפני חודש אך טרם מצאתי חנויות און-ליין שמוכרות אותו למעט כמה מוכרי אי-ביי בודדים במחיר גבוה מאוד.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...