Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית סופר מיני, עד 50K

מוזיקה
שימו לב! השרשור הזה בן 3096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אחרי שנעזרתי בכם בעבר בהצלחה בעבר...

הייתי שמח לעצות לגבי קנית רכב עבור חמותי

היא מחפשת סופר-מיני, אוטומטי (לא להציע ידני!)

שנתון 2012 (פלוס מינוס)

צריך שיהיה מקום להכניס עגלה

מבחינת תכונות הרכב- מהחשוב, ללא חשוב

הכי חשוב זה בטיחות

לאחר מכן אמינות

נוחות נהיגה, לא קריטי (אבזור וכל הדברים לא קריטי)

חיסכון בדלק- הכי לא משמעותי. (מבחינתה שיזלול דלק, היא לא נוסעת הרבה אז זה לא קריטריון משמעותי)

תקציב- עד אזור 50K נראה לי מספיק. אפשר גם קצת מעבר, אבל אין סיבה ללכת ישר על תקציב למקסימום.

גם מחיר הוא פקטור, ואם יש רכבים שמספק את התכונות במחיר יותר נמוך מ-50K אז מעולה

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק את היונדאי i20,פיאסטה לפני מתיחת פנים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן מיקרה יכולה לבוא בחשבון, יש היצע גדול שלה בשוק ומחירים טובים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מוזיקה,

יונדאי i20 היא סופר-מיני שתתאים בצורה מעולה לדרישות שציינת. ראשית כל מדובר במכונית בטיחותית למדי. כל הדגמים של ה-i20 הגיעו כסטנדרט עם 6 כריות אוויר ואף זכו לציון מרבי של 5 כוכבים במבחני הריסוק האירופאיים EuroNCAP. מבחינת אמינות מדובר במכונית שהוכיחה את עצמה כמכונית אמינה ואף זולה יחסית לאחזקה שוטפת (טיפולים וכו').

עוד אפשרות טובה, בטיחותית ואמינה היא שברולט סוניק. הסוניק נחשבת לאחת מהמכוניות הבטיחותיות ביותר בקטגוריה שלה, עם ציון מעולה במבחני הריסוק. למרות תדמיתה מדובר במכונית אמינה למדי ולא יקרה לאחזקה. היא גם מאובזרת למדי וכבונוס מגיעה עם אפשרות לבחירה בין מנוע 1.4 ל-1.6 ליטר.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ראות עיני , ניתן לראות שמבחינה כספית אתה תלך לכיוון הקוראניות\יפניות עכשיו הונדות וטויוטה יכולות להגיע לכיוון סכום המקסימום שלך ואף יותר בעוד שקוראניות נעות בין 40K ומעלה , הכל תלוי היכן תחפש בין אם זה אצל סוכני רכב ובין אם זה ביד 2, מה שאני מציע זה שתבדוק את הקוראניות בעלות 5 דלתות לדוגמא קיה ריו 5 דלתות שיש לה מקום מאחור לעגלה ויציבה ובטוחה, יחד עם זאת כדי לשמור גם על הנוחיות שלה בטיולים שלה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לקחתי לצומת לבי את כל מה שנאמר,

1. בדקתי קצת על מפרט וחוות דעת של גולשים על הדגמים הבאים

יונדאי I-20, פורד פיאסטה, מזדה 2 ושברולט סוניק, בדגמי 2012

יש הסתייגות לאיזה דגם מסוים שפחות מתאים או בעייתי לדעתכם? (דלק פחות משמעותי, בטיחות ומקום לעגלה יותר)

2. אני חושב ללכת למגרשים (לא סוחרי רכב) ולקחת רכב שהיה בעבר בליסינג, עם קילומטרז גבוהה (אפשר גם סביב ה-100K), במחיר כמה שיותר נמוך אחד מהדגמים הנ"ל (רק אם יש ספר טיפולים מלא ויעבור את הבדיקה שלי). כי מי שתנהג ברכב, נוהגת מעט.

לדעתכם אני טועה כאן באסטרטגיה?

נראה שאפשרי להשיג את כל זה בסביבות 40 אלף ש"ח?

אני נוטה קצת ליונדאי I-20, אבל אשמח לחוות הדעת שלכם על שאר הדגמים

תודה על העזרה! (ויוליאן, כבר שרשור שני שאתה עוזר לי אז תודה*2)

עריכה אחרונה על ידי מוזיקה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...