Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו נתקל בבעיות בהנעה עם מאזדה cx5 ?

poisen
שימו לב! השרשור הזה בן 3332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

יש לי cx5 בליסינג.

אם הרכב עומד יותר מ 24 שעות הוא לא מניע ויש צורך להניע אותו עם כבלים, מישהו נתקל בתופעה כזו?

נראה שמשהו מסתורי פורק את המצבר...

הרכב הוא דרך avis, כל פעם שהתקלה קורית (כבר קרה 4 פעמים) הם שולחים רכב שירות שמניע את הרכב.

כולם ישר מאשימים את המצבר, השירות החליף מצבר פעמיים, הרכב היה במוסך פעם אחת לבדיקה 10 ימים. התוצאה - הוחלף מצבר כמובן..... התקלה נעלמה? כמובן שלא.

יש לכם הצעות או המלצות? כבר נמאס לחכות כל פעם לשירות ולשמוע סיפורי אלף לילה ולילה....

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בוודאות שיש צרכן זרם פרזיטי שזולל את החשמל (משהו נשאר פתוח/דולק לאחר כיבוי הרכב (אורות/רדיו/מנורה כלשהי).

חשמלאי רכב טוב יעלה על בעיה כזו די בקלות .

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הותקן ברכב ולא הגיע מהיצרן?

בדיקת זליגת זרם היא פשוטה מאוד אני לא מבין למה הם לא בודקים.

דרך המחשב אי אפשר לאבחן זליגה כזו.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה בעיה ידועה המשותפת גם למזדה 6 (החולקת את אותו מנוע/גיר). בחברה בה אני עובד מספר מזדות 6 ולכולם החליפו מצבר לאחר תקופה קצרה מאד (למכונית אחת החליפו מצבר פעמיים). גם לאחר החלפת המצבר, מופיעה הודעת אזהרה על בעיית טעינה כאשר מניעים את המכונית לאחר 24 שעות ללא תזוזה. נסיעה ארוכה מחזירה את המצבר לחיים עד הפעם הבאה שהמכונית נחה ליותר מ-24 שעות. "דלק מוטורס" מגלגלים אישונים ואין להם מושג מה הבעיה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישני רוורס פחות סביר שיגרמו לזליגה.

הדלקן ברכבים האלו מתחברים לשקע דיאגנוסטיקה, יתכן שמהם נובעת התקלה.

בכל מקרה זה לברור חברת הליסינג אין הרבה שתוכל לעשות.

Menir1 על פניו לא נראה שהבעיות שציינת קשורות.

אצלו אחרי 24 שעות הרכב לא מניע כלל, וזה מעיד על זליגת זרם.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה זהה במזדה 6 החדשה שאחי קיבל, רק ששם הרכב היה מניע לסירוגין.

לאחר 3 פעמים במוסך מצאו את הבעיה (אחת ההתקנות המקומיות כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור מהשירות של שגריר שהגיע בפעם האחרונה חוץ להחליף מצבר גם פירק חוט של האפס של המצבר שמחובר לגוף של הרכב, ריסס תרסיס כלשהו (כנראה ניקוי מגעים/קורוזיה) וחיבר את החוט בחזרה עם הבורג לגוף הרכב.

יש קשר בין הפעולה שהוא עשה לתקלה? או שהוא רצה להרשים אותי? :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...