Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לג'יפ 7 מקומות - 150K

Aino
שימו לב! השרשור הזה בן 3414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע לגבי המרווח, אני יודע לגבי אופן הכניסה עצמו. בסנטה פה שורת מושבים השניה נעה על מסילה ומשאירה פתח קטן לכניסה לשורה שלישית. בסורנטו אפשר להרים מושב ולאפשר כניסה נורמלית.

פשרה כי אהבתי יותר את סנטה פה מכל הבחינות. קניתי חדש ויכלתי לבחור רמת גימור וצבע. בסורנטו יש רק 3 צבעים עפ פנים בהיר רק בצבע שחור. בנוסף, אם כבר להתפשר, קניתי בנזין שהיה ב60K יותר זול מדיזל. למרות שאני נוסע 35K בשנה, זה עדיין השתלם. כל אלה נותנים לי תחושה של פשרה. האוטו עצמו בסדר גמור.

אז אתה אומר שמיהרתי להספיד את הסורנטו, ושלא בצדק? אני אתן לו הזדמנות נוספת.

מה עם טויוטה ורסו?

אמנם לא דיזל, אבל המחיר הנמוך (ליסינג 0 ק״מ ב-130) ושמירת הערך שלו יקזזו את זה בערך, לא?

הורסו, גם אם כשלעצמו רכב לא רע ובמחיר טוב, לא מתאים לנו מהסיבה הפשוטה.. נו... שהוא מיניוואן :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שמיהרתי להספיד את הסורנטו, ושלא בצדק? אני אתן לו הזדמנות נוספת.

אם כבר מה אני אומר , אז אני אומר שב150 אתה יכול לקנות סורנטו אורבן בן שנה עם כל המערכות בטיחות המודרניות ובאחריות.

יכולות שטח ו4X4 ממילא לא בראש מעייניך.

בשביל לתוך היער הוא יגיעה יותר רחוק מכל מיניואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האורבן לא רלוונטית מבחינתינו - גם הנסועה אצלינו גבוהה מאוד, כך שהדגם הרלוונטי מבחינתינו הוא הדיזל.

מבדיקה זריזה ביד2, דגם הדיזל מתומחר גבוהה יותר מזה של אחיו התאום, הסנטה פה (צורה קודמת). לצורך העניין הסנטה-פה 2012 מתומחר ב 150 +-, והקיה מתומחר בערך ב-170K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנטה פה בדגם הקודם מרגיש קצת זול מבפנים - למרות ריפודי העור עדיין בלוח השעונים ובדאש בורד הפלסטיקה זולה ומשדרת חוסר איכות

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האורבן לא רלוונטית מבחינתינו - גם הנסועה אצלינו גבוהה מאוד, כך שהדגם הרלוונטי מבחינתינו הוא הדיזל.

מבדיקה זריזה ביד2, דגם הדיזל מתומחר גבוהה יותר מזה של אחיו התאום, הסנטה פה (צורה קודמת). לצורך העניין הסנטה-פה 2012 מתומחר ב 150 +-, והקיה מתומחר בערך ב-170K.

עכשיו תעשה חשבון. נגיד אתה נוסע כמוני 35 אלף בשנה. דיזל עושה 1:14 בזמן שבנזין אצלי עושה 1:9. זה אומר 1300 ליטר דלק עודפים בשנה. תכפיל ב 7 שקל שזה מחיר ממוצע לדלק ותקבל בחישוב גס 10 אלף שקל הבדל בעלות אחזקה. למרות שזה פחות כי דיזל יותר יקר מדלק. תוריד מזה הפרש של 1500-2000 בעלויות שוטפות של דיזל מול בנזין קיבלת באיזור 8 אלף שקל. עכשיו לך ותדווה מחיר של בנזין מול דיזל מאותו שנתון ותעשה חישוב מתי אתה מחזיר את ההשקעה העודפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל עושה בפועל 1 ל 12. רק הבנזין החדש 192 כ"ס הוא חסכוני. הדגם הקודם פשוט זללן ברמה של 1 ל 6. ז"א שלדעתי במודל החדש ההפרש הוא אפילו קטן יותר

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מחזיקים בסורנטו אורבן 2013 נקנה חדש,מרווח וגדול (הרכב הקודם היה סנטה פה2007 זללן) נסיעתו שקטה עד 120 ומשם

מצטרף להמולה רעש צמיגים יותר מוחשי.

מיתליו עובדים בכיוון מהודק יותר ולא נוח ורופס,מלא מקום גם לאורחים ובנסיעות ארוכות,לא צמא כמו קודמיו.

זריז מאוד ביחס לאחרים עד 70 קמ''ש ומשם מתנהל יותר לאט ומרגיש יציב ונוח גם במהירויות גבוהות יותר. בתוך העיר מרגיש לא קופצני אבל

גם לא נוח ומחוץ לעיר במהירויות גבוהות יותר60 70 פלוס המצב הרבה יותר נוח ונעים.

הפנים שלו נעים אבל קודר ושחור בצבעיו.רוב הנסיעות היום יומיות של אישתי הן בעיר והממוצע 1/7 בעיר.

בטיולים ארוכים הרכב מאוד כיפי ולא חסר מקום לכלום,לא הייתי פוסל,פשוט טענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאתם לי הרבה חומר למחשבה, הסורנטו בהחלט חזרה למשחק.

הלכתי לראות אחת היום, דיזל, משנת 2012. פהים הרכב אכן הרגיש מעט איכותי יותר מזה של הסנטה פה, אך לא בכזה המצדיק הפרש של כ-20K בין הרכבים. מה גם שהמוכר מבקש עבורה מחיר מחירון משוקלל שזה מעט גבוהה בשבילי (170 + -) נחכה לעדכון המחירון בינואר, אולי יתגמש.

לצערי אין כרגע בלוחות סורנטו (גם אורבן) בתקציב, כך שאאלץ להמשיך לחפש.

האם גם הסנטה פה בנזין החדשה (2013+) שודרגה במנוע-גיר המודרניים, או עדיין משתמשת ב-2400 הישן והזללן?

אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופיעה ביוצאות הליסינג של אוויס סנטה פה דיזל 2012 (צורה קודמת), שבעה מקומות עם 55K ק"מ.

הרכב סה"כ יפה, הטמבון הקדמי סובל משפשופים מרובים.

שילמתי מקדמה וישלחו את הרכב לסניף הקרוב למקום מגורי.

הבעיה היחידה שלי עם הרכב שהוא מאוד "קודר", הצבע שלו אפור עכבר, המושבים שחורים והדאשבורד שלו שחור עם נגיעות "קרבון".

ראיתי רכבים זהים עם פנים בהיר וזה משמעותית יותר נעים לשהייה, מצד שני אין לי ספק שמושב בהיר יתלכלך אצלי מהר מאוד (ראיתי רכבים עם מושבים בהירים שנראים זוועה).

ממש לא יודע מה לעשות, הרכב מתאים לי בהמון פרמטרים: שידוך המנוע והגיר, האיבזור המפואר, הק"מ נמוך אפילו יש וו גרירה (שבכל מקרה הייתי צריך לעשות). ברור לי שצבע וגוון הרכב הינו רכיב שולי בבחירת הרכב - ועדיין.. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ,הפנים שלו קודר רק במעט אבל לא קטסטרופה כמו שאפשר לחשוב מהכתוב(דווקא אהבתי את האפור עכבר שלהם),אבל כל פעם שאני נוסע בו אני ממש נהנה ושמח בחלקי מכל השאר.הנינוחות,השקט,המנוע הלא טובעני בצריכת הדלק. נכון יש נעימים ממנו פנימית ומפוארים...אבל שלם יותר קבל יותר!

בקיצר מוביל נוסעים יעיל ומשכנע ,אותי בכל אופן. ואם אתה גר באזור הרצליה,בוא ועשה סיבוב התרשמות בכיף.

מיקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...