Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(המלצה על) מקום לביצוע דיטיילינג ברמה גבוהה באזור המרכז, תודה לעוזרים!

שימו לב! השרשור הזה בן 3617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

BELLVIT,

קודם כל יפה שציינת במשפט הראשון שלך שכל אדם בוחר בעצמו את הדיטיילר, לכן, כולם פה בגדר המלצה, כולל ness/pdr+/swisswax/alter ודומיהם.

כל פעם אתה מזכיר לגבי מקומות פרטיים של דיטיילרים, בין אם יש להם או לא, זה לא מונע מהם להשכיר מקום ייעודי לזה.

בנוסף לכך,על סמך מה החלטת שמר. תמיר חובבן עם 2-4 מוצרים ואפילו ללא מכונת DA ועם מספר מצומצם של פדים?

אם תוכל לפרט מה בדיוק הניסיון שלך עם תמיר, נשמח לשמוע.

גם מקצוען ברמה הגבוהה ביותר לא ימתח את העבודה מעבר לתשלום שסוכם מראש, אחרת זה לא יהיה רווחי בלי קשר אם המקום בבעלות,שכירות או כל דבר אחר.

מה שבעלי עסק יודעים לעשות זה למכור לך. למכור לך את עבודתם כאילו היא הטובה ביותר שתקבל בסכום כסף שאתה מוכן להשקיע.

אדם פרטי לא תמיד ידע למכור לך, הוא פשוט ידע את העבודה.

אני מכיר מספר בעלי עסק ששיתפו אותי בהמון סודות עסקיים ומקצועיים בנוגע למכירת המוצר והרעיון שעומד מאחורי הזה לכן לא צריך

לצייר את העניין כאילו אין שני לו.

אתה מתרברב כאילו אתה בעל מקום שמכיר אינספור מוצרים אך עדיין מציין שדיטיילרים מקצועים עובדים עם מוצרים שלא שמעת עליהם.

תן לבנאדם לבחור בעצמו ואל תקטול דיטיילרים שהם חובבנים לדעתך ואל תנסה לקדם פה את האג'נדה שלך.

ולדעתי, כל הדיטיילרים הנפוצים במרכז, בין אם ness , אלטר או pdr מספקים תוצאה כמעט זהה לחלוטין.

לקוח עם ידע מינימלי/ממוצע לא יראה שום הבדל אם הוא ישלם 3K-4K על עבודה ברמה גבוהה.

אין באמת שום דבר מיוחד באף אחד מהם לדעתי, כולם יודעים את העבודה ומבצעים אותה ברמה שתספק כל לקוח.

ברגע שמבינים את התורה של המקצוע, מבינים שאין פה ניסים ואף אחד לא מסתובב עם שרביט קסמים.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי דיי קשה להמליץ על מישו ספציפי מהסיבה הפשוטה, אנחנו לא יודעים באיזה רכב מדובר ומה התקציב, יכול להיות שבשבילו 600-700 ש''ח זה עבודה ב"רמה גבוהה מאוד", ואולי הוא מדבר על 2-3 אלף.

מה שבטוח שעלו פה הודעות מוזרות בשרשור, כמו העברת ביקורת על דקדוק שנעשה בשוגג, או סוג של אפילו הייתי אומר הכפשה על יכולות של חבר פורום אחר.

פותח השרשור אולי תוכל לציין על גבי הפורום מה התקציב מה הרכב ואולי אפילו תעלה תמונה שלו שנדע מה מצבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שלא דיברתם פה עלי ,

אבל אני לא מכיר פה מישהו אחר בשם תמיר שהוא דיטיילר.\:

בכל אופן , אני כבר לא נותן שירותי דיטיילינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להשקיע גג 1500 ש"ח על דיטיילינג פנימי וחיצוני ברמה גבוהה,

לחדש באופן כללי את פנים הרכב ואת כל החוץ באופן יסודי + לחדש את תא המנוע ואת כל האגן מתחת לרכב,

עריכה אחרונה על ידי יאיר_עזר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה יש לי חשד סביר שBELLVIT -זה אלטר מיודענו, צורת הכתיבה דומה עד מאוד לכתיבה שלו בפייסבוק.

אין בעיה אם זה באמת אלטר, רק שיזדהה ככזה.

במידה וטעיתי אני מצטער.

בכל מקרה, פותח השרשור - באיזה רכב מדובר? אני מאמין שאתה מבין שדינו של רכב קטן 2 דלתות אינו כדינו של וואן גדול, המחירים ישתנו בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה יש לי חשד סביר שBELLVIT -זה אלטר מיודענו, צורת הכתיבה דומה עד מאוד לכתיבה שלו בפייסבוק.

במידה וטעיתי אני מצטער.

בכל מקרה, פותח השרשור - באיזה רכב מדובר? אני מאמין שאתה מבין שדינו של רכב קטן 2 דלתות אינו כדינו של וואן גדול, המחירים ישתנו בהתאם.

מאזדה 3 האצבק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוששני שמצפה לך אכזבה מבחינת מה תוכל לקבל בעבור התקציב. Full paint correction פלוס ניקוי פנים ומנוע עם איזה ציפוי הגנה עולים בערך כפליים אצל החברה מהשורה הראשונה, בתנאי שאין הרבה שריטות להוציא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוששני שמצפה לך אכזבה מבחינת מה תוכל לקבל בעבור התקציב. Full paint correction פלוס ניקוי פנים ומנוע עם איזה ציפוי הגנה עולים בערך כפליים אצל החברה מהשורה הראשונה, בתנאי שאין הרבה שריטות להוציא.

אין לי בעיה גם לעגל את התקציב ל2000 ש״ח, העיקר שתיצא עבודה יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממי שראיתי (וגם שילמתי בסופו של דבר) דיטיילינג חיצוני אצל דיטיילר עם מכונת פוליש נע באיזור 1500-2000 ש"ח, ניקוי פנימי של הרכב עם שואב רטוב וניקוי הפלסטיקה וכ'ו באיזור 1000 ש"ח, ניקוי מתחת למכסה המנוע 250 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וטעיתי אני מצטער.

זה נכון לגבי המשתמש bellvit זה יעקב אלטר .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הרעיון להציג בסמלון את הרכב שמפרסם את הסדנא שלך, ולהסתתר מאחורי כינוי, שהוא בעצם שם הסוכנות נסיעות שבבעולתך.

אתה המפרסם הסמוי הכי שקוף שנתקלתי בו מעודי.

לדבר על עצמך בגוף שלישי, מילא.

לגרום ללקוחות שלך להרשם לפורום כדי לחוות חוות דעת עאלק אובייקטיבית לגבי העבודה שלך, שברור שזה פרסום נטו, מילא.

רוצה לפרסם? עשה זאת בדרך "כשרה" כשתכבד אותך, ואותנו.

זה הכי מוזר לדבר למישהו, שכולנו יודעים מי הוא, בתור מישהו אחר.

שלא תחשוב, אני מאוד מעריך את התרומה שלך לדיטיילינג ובטוח שמה שאתה יודע היום, אני לא אלמד גם עוד עשור.

עצם העובדה שאתה מזמין אלייך לסדנא כדי להתנסות בחומרים ולקבל הדרכה לפני רכישה וכו', מבחינתי מעיד על העובדה שאתה באמת אוהב ומאמין במה שאתה עושה/מוכר.

אבל דיי לספאם.

לא נמאס/מביך שכל כמה חודשים אתה נחסם ע"י מנהלי הפורום וחוזר לפעילות?

העניין של "לי יש מקום משלי לאחרים אין" - so fucking what?

העבודות שחברי הפורום, שהפכו ממשתמשים שעושים זאת מתוך אהבה לכאלה שכיום מתפרנסים מזה, לא נופלות משום עבודת דיטיילינג סופר איכותית שעולה כפול, ולהם אין מקום משלהם או יכולת לעבוד במשך כמה ימים על רכב.

מה שגם העניין של להשאיר רכב במשך יומיים שלושה ואף שבוע "כי לדיטיילר יש יותר זמן", בחייאת, למי יש זמן להשאיר את הרכב שלו כ"כ הרבה זמן בשביל דיטיילינג (כמובן שמדבר על רכבים יומיומיים, שזה 90% מהרכבים שעובדים עליהם גם ככה).

אתה מספק רכב חלופי? כי פה ממש הרחקת אותי.

בכל מקרה כל מה שנאמר, גם אם בנימה מעט תקיפה, הוא נטו בשבילך.

מקווה שנראה אותך כספונסר פורום, יש לנו המון מה ללמוד ממך, בדרך מכובדת.

עריכה : נחסמת שוב.

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...