Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאט איביזה או סקודה פאביה יוצאות ליסינג - לא קיים?

SuperBamba
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד שרשור שעוסק בחיפושיי אחר רכב.

לאחר בחינת אי אלו דרכי קניה ורכבים ממגוון שנים מ2006 עד חדש מיבואן המסקנה שאליה הגעתי היא שכנראה רכב משנת 2010 (שנה פחות/שנה יותר) יהיה המתאים ביותר, בנוסף ננעלתי על 2 דגמים, סקודה פביה או סיאט איביזה. כעת משאני יודע מה אני רוצה ניגשתי לסוכנויות הליסינג. בכל סוכנות שהייתי מרגע שאמרתי שאני מחפש ידני הראו לי את הדרך החוצה. אחרי המסקנה שידני הוא כנראה עוף מוזר (ואחרי שאמא ביקשה להצטרף להרפתקה) החלטתי לשנות את השאלה, ״האם יש לכם סקודה פביה או סיאט איביזה?״ הכוונה, אפשר גם אוטומט.

כאן נעניתי בחיוב אצל אוטו סנטר ואצל טרייד מוביל, אך במקרה הזה הן יוצאות השכרה.

מה עושים? יש איזה מקור פלא שאפשר לגשת אליו שהחזיק רכבים כאלו (רצוי ברמות הגימור הגבוהות) ושאפשר למצוא אצלו משהו טוב, טרם אני פונה ללוחות המכירה הפרטית?

שאלה נוספת, אני צריך חוו״ד על איביזה מנוע 1600 מהשנים 2008 ואילך בגיר האוטומטי וכן בגיר הידני. נאמר לי שהידני מסרס את המנועים בגלל מעט הילוכים יחסית. אני אישית חובב ידני ואם לא ידני אז dsg בלבד.

אני צריך חוו״ד על הכוח, חסכון בדלק ואבזור (כרגע ברמ״ג ריפרנס)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שעוזבות את ציי ההשכרה.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה ברכב יוצא השכרה?

אם הוא עובר את כל הבדיקות, ויזואלית\מכנית\פחחות בצורה תקינה, אתה מוריד במחיר כמה שאפשר (20% בד"כ) ונוסע לדרכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאביה סטיישן דיזל לא תהיה בהשכרה/ליסינג בחיים לא משנה כמה פאביות ייכנסו לליסינג, אתה יכול להיות שקט.

אני שואל את עצמי לאן נעלמו כל האיביזות שהסתובבו על הכביש אז בהשכרה/ליסינג.

הרכב הזה הופיע על הכביש בהמוניו ונעלם כלעומת שהופיע, ועכשיו רק אם אני נובר ממש חזק במלאי של חברות הליסינג וההשכרה אני יכול למצוא אחת עם קילומטרז' נמוך.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...