Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם לכם כהולכי רגל במעבר חציה יצא להתקל בנהגים שמהבהבים לך כדי שלא תעבור לפניהם?

idannn_996
שימו לב! השרשור הזה בן 4293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיים לא. :shock:

ואני עוד נתנייתי.

90 אחוז מהזמן גם רכב בתנועה יעצור ויתן לי לעבור.

10 האחוז הנותרים הן נשים, לא בקטע שובניסטי, פשוט כל רכב שלא עצר לי היה נהוג על ידי אישה שבכלל לא הסתכלה לכיוון שלי.

באחת הפעמים מישהי ממש כמעט עלתה לי על הרגל בזמן שכבר הייתי באמצע החציה, זה עלה לה בבעיטה לצידו של תא המטען. :roll:

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שישי, שעת עומס. הכביש "מפוצץ" במכוניות. בכיוון אחד ישנו מעבר חצייה שחוצה את הכביש לשני הצדדים. הרמזור הוא קצר מאוד ומחכים די לא מעט זמן בכדי שהרמזור יתחלף לירוק. בדיוק שמגיע הירוק הולכי הרגל מחליטים לחצות את הכביש וכל המכוניות נאלצות להמתין ולהפסיד את הירוק.

תגידו לי אתם, זה לא מעצבן? מה כל כך קשה להולכי הרגל לחכות דקה עד אשר הירוק יתחלף לאדום ואז כל המכוניות עוצרות במילא?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לכם כהולכי רגל במעבר חציה יצא להתקל בנהגים שמהבהבים לך כדי שלא תעבור לפניהם?
בתופעה כזו עוד לא נתקלתי.

יום שישי, שעת עומס. הכביש "מפוצץ" במכוניות. בכיוון אחד ישנו מעבר חצייה שחוצה את הכביש לשני הצדדים. הרמזור הוא קצר מאוד ומחכים די לא מעט זמן בכדי שהרמזור יתחלף לירוק. בדיוק שמגיע הירוק הולכי הרגל מחליטים לחצות את הכביש וכל המכוניות נאלצות להמתין ולהפסיד את הירוק.

תגידו לי אתם, זה לא מעצבן?

ההסבר האפשרי לכך שבתור הולך רגל, נעלמת לך מהתודעה העובדה שכלי רכב תופס מקום והוא חייב לפנות את הצומת כמה שיותר מהר.

אותי יותר מעצבנים אותם הולכי רגל דפ"רים שנתפסים על הקטע שנעצרת מעבר לפס הלבן ואתה כביכול מפריע להם לחצות (מסמנים עם הידיים ואפילו מתחילים איתך בשיח כאילו אתה אחרון העבריינים), רק בגלל שהרמזור התחלף בדיוק כשהגעת לבצע את הפניה ובמקום שתכנס לצומת באדום, או צהוב-אדום, עשית את הדבר הנכון ונעצרת כחצי מטר אחרי הפס הלבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא. :shock:

ואני עוד נתנייתי. :roll:

יום שישי בצהריים, סוף רחוב וייצמן, יש את המעברי חצייה באמצע הכביש, ללא שום רמזור, ויש שני נתיבי נסיעה.

המכונית בימנית עצרה לי, הסתכלתי עליה שנייה, היא הייתה פצצה הנהגת, המשכתי לחצות בזהירות, בנתיב השמאלי טויוטה קורולה שעשתה לי כזה מופע אור-קולי שלא האמנתי. אחרי הטויוטה הגיע צדיק ועצר. הסתכלתי עוד שנייה על זו שעצרה בימני, היא נבהלה, המשכתי בדרכי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל מהבהב עם האורות ותוך כדי עושה להם תנועה עם היד: בבקשה- תעברו את הכביש

ומאט כמובן עד לעצירה מלאה, ואם כבר עברו,ממשיך לנסוע.

יצא לי אפילו לעצור עצירה מלאה, והבחור לא רוצה לעבור את הכביש.סתם עומד בתחילת המעבר חציה ומציק

בירושלים- נווה יעקב במיוחד, מבינים את זה ואפילו אומרים תודה על הקטע של ההיבהוב עם האורות

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צופרים חופשי.

אני מבין מה גורם לתופעה: זה לא ה-5 שניות שהנהג ייאלץ לעצור. זה העובדה ש"למה מי הח*א הקטן הזה שאני אעצור לכבודו" באופן כללי.

נהגים לא רוצים לעצור, בכל מחיר. לא רוצים לעצור כדי להמתין לרכב שיחנה. לא רוצים לעצור כדי לתת לרכב לצאת. לא רוצים לעצור בירוק מהבהב, בצהוב בוהק וגם באדום זרחני לעיתים. לא רוצים לעצור כשמלפניהם נהג מנסה לעשות פרסה חוקית בכביש דו סיטרי רחב ועדיין מצליח לחסום טיפה מהנתיב. שלוחה של זה, שגם לא רוצים לעצור במעבר חצייה. זה מה יש.

פשוט לא רוצים לעצור בשום מקרה, כאילו שהחיים של הנהג תלויים בזה שהוא ימשיך בנסיעה, לא משנה באיזו מהירות הוא, גם אלה שנוסעים על 20 בשמאלי וגם הטייסים בימני (ולהיפך).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צופרים, מהבהבים, מה נסגר?

אני חיי עם עצמי כמעט שלוש עשורים ולכן אני יודע בוודאות שבמקרה כזה אני פשוט אעצור באמצע מעבר החציה ואמתין לראות איך הדברים יתפתחו.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלשום - רוכב אופניים עצר ברמזור אדום שלו. אני הייתי בנתיב לפניה שמאלה, גם לי אדום, אבל לממשיכים ישר לידי היה ירקו. לאחר המתנה די ממושכת סוף סוף התחלף האור לירוק בשבילי (להולך הרגל\רוכב האופניים היה אדום) - ובאותו רגע הוא החליט לחצות. היום סיפור דומה עם הולכי רגל שלא ויתרו על חציה בריצה כאשר היה להם אור אדום.

כהולך רגל אני מצפה מנהגים להתחשב ולעצמור, וכנהג אני משתדל לעשות זאת כאשר הולך הרגל עוצד בצורה שרומזת על ירידה קרובה לכביש. אבל אני מצפה מהולך הרגל לציית לאדום ברמזור שלו, ומשום מה הולכי הרגל לא שמים לב לסביבתןם וחוצים בצורה מסוכנת זו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים הנהגים עוצרים ונותנים זכות קדימה לחצות,

לעיתים אני שומעת את נהמת המנוע ורואה את הרכב מאיץ,

לא מנסה להלחם במכוניות ובנהגים כי רק אני יכולה להפסיד,

לכן אני עוצרת, נותנת לחוליגן הממהר לעבור וחוצה בביטחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמהבהבים זה עוד מצויין. יש כאלה שאפילו לא חושבים על זה.

ליפני כמה זמן נסעתי באוטובוס של קווים בפתח תקווה באזור התחנה המרכזית ויש שם כביש כזה די ארוך עם רמזור להולכי רגל באמצע. האוטובוס נסע על 60+- ופיתאום 2 זקנים התחילו לחצות באדום את הכביש. הנהג כמובן התחיל ליצפור והם חזרו, למזלם.

הדהים אותי שהנהג אפילו לא הוריד את הרגל מהגז כשהוא ראה אותם אלא המשיך ליסוע בביטחון מלא שהזקנים ישימו לב. פשוט זילזול בחיי אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהבהב להולכי רגל שהתבלבלו בין הכביש למדרכה.. הם אף פעם לא מבינים למה אני מהבהב להם ולמה אני מפריע להם :shock:

את התופעה שאתה מתאר עוד לא יצא לי לראות, אבל ראיתי כמה מקרים שנהגים לא עצרו ואפילו הגבירו מהירות במקום לעצור ולתת להולך רגל לעבור

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמהבהבים זה עוד מצויין. יש כאלה שאפילו לא חושבים על זה.

ליפני כמה זמן נסעתי באוטובוס של קווים בפתח תקווה באזור התחנה המרכזית ויש שם כביש כזה די ארוך עם רמזור להולכי רגל באמצע. האוטובוס נסע על 60+- ופיתאום 2 זקנים התחילו לחצות באדום את הכביש. הנהג כמובן התחיל ליצפור והם חזרו, למזלם.

הדהים אותי שהנהג אפילו לא הוריד את הרגל מהגז כשהוא ראה אותם אלא המשיך ליסוע בביטחון מלא שהזקנים ישימו לב. פשוט זילזול בחיי אדם.

מקרה הפוך קרה לי.

נוסע להנאתי בכביש בדרכי לעוד לקוח מרוצה, רואה מרחוק זקן עובר את הכביש. עד כאן הכל בסדר. עוד מרחוק הוא התחיל לעשות לי עם היד "עצור למה מי אתה אני עובר פה לך תתנייק". אם המזד**ן לא היה עושה את זה תוך שנעמד (כן, נעמד. כמו ז*ן.) באמצע הכביש, הוא היה מספיק לעבור, להגיע למדרכה, למצוא אסימון בכיס ולהתקשר לכו@שלהאמאש'לו שתבוא לקחת אותו בחזרה מטלפון ציבורי של פעם עד שהייתי מגיע קרוב אליו. מרוב עצבים, נעצרתי לידו ושאלתי אותו אם הוא תרנגולת.

(מדוע התרנגולת חצתה את הכביש?)

עד עכשיו אני מתעצבן כשאני נזכר בזה, וחבל שהמצלמה שלי (דשבורד קאם) לא מורכבת עקב תושבת שבורה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך לחלק פה לא יצא להם להתקל בזה.

יותר מדי פעמים רציתי לחצות את הכביש או שראיתי אנשים מנסים לחצות ורכב ממשיך באותה מהירות או מאיץ תו"כ צפירת "דיר באלאק".

זה חלק אינטגרלי מהתרבות הבהמית ששוררת פה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...