Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שחרורי גרסאות iOS מערכת ההפעלה של אפל. (ליביו תמיד כבר אחרי ההתקנה)

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 2408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 624
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם לא להפסיק להוציא עדכונים זה להרוג את המכשיר מבחינתי.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי גרסה באייפון 4S הסוללה נגמרת מהר מאוד! ובנוסף מורגשת האטה במכשיר.

מקווה שיתקנו את זה בעדכון הקרוב.

אייפון 6 בפתח.. כנראה שאנשים עדיין לא הפנימו שהאטת מכשירים ישנים זה משהו מכוון..

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש תחושה שהאטת המכשירים לא נובעת רק מכך שהתוכנה החדשה בעלת פונקציות מיוחדות אלא

ככלי לעידוד הצרכנים בעלי המכשירים ה"ישנים" לחזור ולקנות חדשים.

תחילה, כשיצא ה IOS 7 הם שחטו את משתמשי האייפון 4 עם איטיות בלתי נסבלת, וכעת הם משאירים

את כל משתמשי האייפון 4 עם המערכת הישנה בלי אפשרות לעדכן.

כעת, הבאים בתור הם בעלי ה 4S, הם יתחילו לחוות איטיות, אפליקציות מתנתקות ובסוף הפסקת עידכונים.

מצחיק, אבל אני אומר זאת דווקא מעמדה של משתמש אייפון 4 מרוצה מאוד (4 וחצי שנים שהוא עובד קשה בלי

בעיות מיוחדות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייפון 6 בפתח.. כנראה שאנשים עדיין לא הפנימו שהאטת מכשירים ישנים זה משהו מכוון..

את זה אני הבנתי וזה פחות האישיו . אבל הסוללה נגמרת באופן מהיר להחריד שאם אני לא משתמש במכשיר הוא חייב להיות בטעינה כי הסוללה מתרוקנת גם בלי שימוש במכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא להפסיק להוציא עדכונים זה להרוג את המכשיר מבחינתי.

התכוונתי כמובן לכן להפסיק להוציא עדכונים.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי אתמול את האייפון 5 שלי למערכת ההפעלה החדשה. ללא ספק מורגשת איטיות בפעולת המכשיר, שלא הייתה קודם. לא מאוד נורא, אבל מורגש.

יש כמה דברים שצריך יהיה להתרגל אליהם, למשל העובדה שאפשר להגיע לאנשי הקשר האחרונים איתם דיברתי בעזרת לחיצה כפולה על כפתור הבית או הפונקציות המהירות החדשות לאפליקציית המייל.

טוב, אין מה לעשות. נתארגן על איזה 3500₪ ונקנה את ה-6 החדש לקראת סוף השנה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי אתמול את האייפון 5 שלי למערכת ההפעלה החדשה. ללא ספק מורגשת איטיות בפעולת המכשיר, שלא הייתה קודם. לא מאוד נורא, אבל מורגש.

יש כמה דברים שצריך יהיה להתרגל אליהם, למשל העובדה שאפשר להגיע לאנשי הקשר האחרונים איתם דיברתי בעזרת לחיצה כפולה על כפתור הבית או הפונקציות המהירות החדשות לאפליקציית המייל.

טוב, אין מה לעשות. נתארגן על איזה 3500₪ ונקנה את ה-6 החדש לקראת סוף השנה.

מה השתנה במייל? לי יש 5s ואני לא מרגיש איטיות . (הוא למכירה ד.א)

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי גרסה באייפון 4S הסוללה נגמרת מהר מאוד! ובנוסף מורגשת האטה במכשיר.

מקווה שיתקנו את זה בעדכון הקרוב.

אז אחרי יומיים של שימוש עם אייפון 5S, אני יכול להגיד שני דברים.

אין שום איטיות, אבל חד משמעית הסוללה נגמרת הרבה יותר מהר!

מבאס.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השתנה במייל? לי יש 5s ואני לא מרגיש איטיות . (הוא למכירה ד.א)

כבר לא צריך להיכנס לתוך המייל כדי למחוק אותו או כדי לסמן אותו כנקרא. אפשר לעשות את זה מרשימת המיילים על ידי swipe ימינה או שמאלה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא צריך להיכנס לתוך המייל כדי למחוק אותו או כדי לסמן אותו כנקרא. אפשר לעשות את זה מרשימת המיילים על ידי swipe ימינה או שמאלה.

יש אפליקציה מעולה שנקראת molto. אני משתמש בה וכבר לא נגעתי המון זמן באפליקציית דואר המובנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבר אחד שמשגע אותי במייל המובנה מאז ומתמיד - כששולחים לי מייל שהוא שרשרת ארוכה של תכתובות, ומצורף אליו קובץ בתגובה האחרונה, אני צריך לגלול את כל ההיסטוריה עד למטה כדי להגיע לקובץ המצורף. למה זה לא נגיש בתחילת המייל ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי יומיים של שימוש עם אייפון 5S, אני יכול להגיד שני דברים.

אין שום איטיות, אבל חד משמעית הסוללה נגמרת הרבה יותר מהר!

מבאס.

עודד.

התור שלך עדיין לא הגיע. עכשיו יגרמו לבעלי ה 4 להפנים סופית שהם מסתובבים עם מכשיר ישן ואיטי בכיס.

בנוסף, גם בעלי ה 4S יתחילו להרגיש את מה שהרגישו מי שבכל זאת נשאר עם ה 4 אחרי העידכון ל IOS 7.

יש לך עוד קצת להנות לפני שמתחילים להאט אותך ;-) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...