Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלטנו לעשות ליסינג לפרטיים ואני צריך קצת עזרה

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

אני עומד לעשות ליסינג פרטי , כנראה לתקופה של שנתיים ...

רציתי לבדוק מספר דברים :

1) אני צריך רכב אוטומט

2)אני מעדיף מאד דיזל

האם יש את השילוב של שנייהם ברכב קומפקטי ? לדוגמא משהו כמו C3 וכו' ?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית הכי קטנה דיזל אוטומטי = קסרה

יקר רצח בליסינג בגלל ירידת הערך...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א אל תכנס לליסינג מניסיון :!:

ב אם אתה מעוניין בC3 אכן יש 1.4TD 70HP ורק ידני...

אתה מוכן אולי לפרט למה לא?

אני אסכם את זה בקצרה (למרות שזה לא רלוונטי), בליסינג אין לך למי לפנות, הטיפולים בד"כ חפיפניקים (אם מדובר במוסך הסדר), הם מנסים לחסוך בכל דבר (שמעתי על מקרים של גלגלים מחברות שונות וגיל שונה על אותו ציר), כל החלקים תחליפיים (תשמע פעם יונדאי אקסידנט עם בלמים תחליפיים, אפילו המנוע לא עושה כזה רעש!!!) . . .

מצד שני, יש לך רכב לקרוע, לא אכפת לך מדפיקות קטנות פה ושם (כל עוד זה לא ברכב אחר :twisted: !!!), כפי שאמרו חכמים לפני "רכב השטח הכי טוב הוא רכב חברה" (דוגמא טובה זו המזדה לאנטאיכס החומה, אאאאההההממממ, סליחה, המזדה הלבנה של שמר), דלק לא על חשבונך (תלוי בליסינג) . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסכם את זה בקצרה (למרות שזה לא רלוונטי), בליסינג אין לך למי לפנות, הטיפולים בד"כ חפיפניקים (אם מדובר במוסך הסדר), הם מנסים לחסוך בכל דבר (שמעתי על מקרים של גלגלים מחברות שונות וגיל שונה על אותו ציר), כל החלקים תחליפיים (תשמע פעם יונדאי אקסידנט עם בלמים תחליפיים, אפילו המנוע לא עושה כזה רעש!!!) . . .

מצד שני, יש לך רכב לקרוע, לא אכפת לך מדפיקות קטנות פה ושם (כל עוד זה לא ברכב אחר :twisted: !!!), כפי שאמרו חכמים לפני "רכב השטח הכי טוב הוא רכב חברה" (דוגמא טובה זו המזדה לאנטאיכס החומה, אאאאההההממממ, סליחה, המזדה הלבנה של שמר), דלק לא על חשבונך (תלוי בליסינג) . . .

אני לא מבין - מה הכיף בלהרוס רכב ?

מה הכיף בלדפוק לו את הבלמים ולרוץ למוסך/ליסינג ?

מה הכיף בלקרוע אותו כל היום ושוב לרוץ לליסינג/מוסך עם רשימת תקלות ?

מה הכיף בלנסוע עם רכב קרוע ומוזנח ?

מה הכיף בלנסוע ברכב שלא מטופל באהבה ?

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני את גיל 18 כבר עברתי - ואת השטויות שעושים בגיל הזה כולנו מכירים... למרות זאת, כנראה שהערכים של כל אחד מאיתנו שונים. אני למשל מעולם לא נכנסתי עם הרכב של ההורים לשטח או דפקתי פול גז בניוטרל והכנסתי ל D (אפילו לא במכוניות צבאיות !)... גם לא ממש העברתי מ D ל R ללא עצירה מוחלטת - כנראה שיש ערך לדברים שהם שלך ולא של "הדוד העשיר מהליסינג".

מר redzone היקר - קצת בגרות לא תזיק.

אני יודע שאתה נהנה לקרוע את האוטו - אבל אם תפיק מזה תועלת (קח את הרכב למגרש סגור ותתאמן) זה יכול להיות נחמד. אם כל נסיעה שלך מלווה בייללות צמיגים ושריפת בלמים על כביש ציבורי, מצבך (ומצבנו) קשה.

זה שהרכב לא (יהיה) שלכם, עדיין לא אומר שיש סיבה מוצדקת להרוס אותו - ואם תראה קצת בגרות ומחשבה, אני בטוח שגם היחס שתקבל מהגדולים ממך כאן ישתפר פלאים.

שא ברכה

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א אל תכנס לליסינג מניסיון :!:

ב אם אתה מעוניין בC3 אכן יש 1.4TD 70HP ורק ידני...

אתה מוכן אולי לפרט למה לא?

אני מצטרף לאיציק , ואומר בתור אחד שיש לו רכב ליסינג בבית , שזה ממש לא ככה.

חברת הליסינג מטפלת ברכב במוסך המרכזי ואין שום בעיה.

כל דבר מסודר עוד באותו היום (אפילו תאונה חזיתית תוקנה עוד באותו היום).

חוצמזה REDZONE , בשביל אחד שעוד לא קיבל רכב ליסינג אלא רק מתעניין ,אתה

מייעץ בבטחון רב מידי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין - מה הכיף בלהרוס רכב ?

מה הכיף בלדפוק לו את הבלמים ולרוץ למוסך/ליסינג ?

מה הכיף בלקרוע אותו כל היום ושוב לרוץ לליסינג/מוסך עם רשימת תקלות ?

מה הכיף בלנסוע עם רכב קרוע ומוזנח ?

מה הכיף בלנסוע ברכב שלא מטופל באהבה ?

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני את גיל 18 כבר עברתי - ואת השטויות שעושים בגיל הזה כולנו מכירים... למרות זאת, כנראה שהערכים של כל אחד מאיתנו שונים. אני למשל מעולם לא נכנסתי עם הרכב של ההורים לשטח או דפקתי פול גז בניוטרל והכנסתי ל D (אפילו לא במכוניות צבאיות !)... גם לא ממש העברתי מ D ל R ללא עצירה מוחלטת - כנראה שיש ערך לדברים שהם שלך ולא של "הדוד העשיר מהליסינג".

מר redzone היקר - קצת בגרות לא תזיק.

אני יודע שאתה נהנה לקרוע את האוטו - אבל אם תפיק מזה תועלת (קח את הרכב למגרש סגור ותתאמן) זה יכול להיות נחמד. אם כל נסיעה שלך מלווה בייללות צמיגים ושריפת בלמים על כביש ציבורי, מצבך (ומצבנו) קשה.

זה שהרכב לא (יהיה) שלכם, עדיין לא אומר שיש סיבה מוצדקת להרוס אותו - ואם תראה קצת בגרות ומחשבה, אני בטוח שגם היחס שתקבל מהגדולים ממך כאן ישתפר פלאים.

שא ברכה

איציק

איציק, אחרת קצת, את הקטע של המגרש עשיתי ממזמן ואני עדיין עושה הרבה מאוד . . .

איפה נראה לך קרעתי את הלאנסר ??? על הכביש ??? מה פתאום, הלכתי למגרש חניה בקניון איילון (למרות שאני יודע שיש לפעמים באיזור סיורים של המטרע)איפה שהמפגש של החיפושיות, והתחלתי להרים בלם ים, לעשות 360, להתאמן התחמקות ממכשול ע"י ABS דבר שעזר מאוד לפני כמה ימים!!!!! אני נוסע לי לתומי בנתיב הימני ברחוב בן גוריון בר"ג קצת אחרי הצומת עם ז'בוטינסקי אחרי התחנת אוטובוס, פתאום מזדה לאנטאיכס בנתיב השמאלי החליטה שהיא צריכה לפנות ימינה לסמטה צדדית בלאנטאיכס עוצרת למהירות של פחות מ-10 קמ"ש (ואני מזכיר לך שהכול בנתיב השמאלי!!!) ומתחילה לפנות, אני הייתי בהלם עד כמה בנאדם יכול להיות דפוק (הוא פשוט ראה שאני מגיע והמשיך לפנות!!!!!!!!!), אני כמובן עם בלימת חירום, הגה ימינה (נכנס קצת לסימטה הקטנה) וחזרה שמאלה לנתיב הימני, הפעם אפילו לא יצאתי לצעוק על הנהג/ת (כמו שאני רוב הזמן עושה) בגלל תקרית שהייתה לי עם נהג מרצדס לפני שבועיים (בקצרה כי אני בטוח שנמאס לכם ממני, הוא פנה ימינה מנתיב שמותר רק ישר, אני כמובן נוהג לפי החוק ופונה ימינה מהנתיב הימני שמתיר פניה ימינה, כמעט נכנסתי בו, ברמזור אח"ג אני מתחיל לצעוק עליו והוא אומר לי "תעצור בצד אחרי הרמזור ואני אראה לך מי פה דפוק", אני כמובן המשכתי לנסוע, אנשים כאלה עם כ"כ קצת שכל בקודקוד צריך פשוט להוריד מהכביש!!!!) . . .

ובקשר לקריעה של האוטו, לפי איך שאתה מדבר רואים שאתה לא קרעת אף פעם אוטו, אל תדאג איציק, פעם הבאה שאבא שלי יביא את הלאנסר המהוללת מהעבודה (בתקווה שהוא לא יביא דמיו, בבבעעעע, גועל נפש של אוטו) אני אקח אותך לאצטדיו ואז תראה איזה כיף זה לקרוע אוטו . . .

זה לא הקטע של הגיל או של ההתלהבות, אני לא עושה את הדברים האלה סתם, הרוב נובע מאימונים שאני עושה בשביל להגיע לשליטה יותר טובה באוטו, אני לא אעשה את זה עם האומגה כי החלפה של הצמיגים של האומגה עולה כמעט כמו מנוע ללאנסר אז אני עושה את האימונים עם רכבי עבודה . . .

כמו שאומרים בצבא, "קשה באימונים קל בקרב", לפחות עד עכשיו אני יכול להגיד לך בביטחה שכל האימונים שעשיתי השתלמו, ויצאתי הרבה פעמים ממצבי תאונה בטוחה ללא שריטה . . .

חברים שלי לא יודעים אפילו מה זה ABS, אני בטוח שבמצב הקיצון הראשון שהם יכנסו אליו זה יסתיים רע מאוד, אני מעדיף להיות מתורגל מאשר לחיות באשליה ש"לי זה לא יקרה" . . .

ולאייל (לאחר עריכה), אין לי ניסיון עם רכב ליסינג אבל אתה שוכח שאנחנו כבר חודש שוקלים לעבור לליסינג ולא מדובר בשמועות אלא מעדויות של אנשים שיש להם רבי ליסינג . . .

אם שמת לב אני לא רשמתי שבכל המקרים הרכב לא מטופל במוסך מרכזי, אני רשמתי שיש מקומות שיש להם סידור עם מוסך הסדר שמטפל בכל המכוניות שלהם . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים אמרת שלקחת את הלאנסר וקרעת אותה? הרבה נכון? יופי. במסגרת הדברים

שקרעת הזכרת גיר ומנוע. צמיגים ובלמים הולכים באימונים במגרש החלקה לא רטוב (בעיקר צמיגים) אך נניח שבלמת ה-מ-ו-ן הלכו גם הבלמים. למה להרוס את הגיר והמנוע?

אין שום דבר באימון נהיגה שהורס גיר אוטומטי. פשוט כלום. העברת ל D בעמידה

עם סל"ד גבוה - כן גורמת לכך. הכנסה להילוך אחורי תוך כדי נסיעה קדימה, או לחילופין

אם תרצה הילוך קדמי תוך כדי נסיעה אחורה - כן תגרום לנזק. וזה התעללות לשם כלום.

הריסת גיר בלאנסר היא פשוט אכזריות. זה לא בשביל ללמוד, זה לא בשביל הFUN

זה בשביל כלום.

אגב מנוע גם כן לא כל כך קל להרוס. אלא אם שוב אתה חסר לב. לדוגמא מניע אותו בבוקר וישר טס לקו האדום.

בקיצור ההסבר היפה שלך ממקודם על אימונים במגרש חניה לא יכול להסביר את כל המקרים

בהם אמרת בהתלהבות שהרסת את הגיר של הרכב ליסינג שברשותך.

אימון במגרש חניה, נהיגה חזקה\מהירה\נמרצת - יופי! תגמור ברקסים, צמיגים, ויצטרכו

למתוך את הכבל של בלם היד. לא גיר! בטח לא באוטומטית.

ולגבי האם היה או לא היה לי רכב ליסינג, יש לי 2 כאלו שאני נוהג אליהם מדי פעם.

ומעולם לא עשיתי משהו שגורם שם לגיר \ מנוע נזק. כן נסעתי חזק, צמיגים נשחקו,

ברקסים נשחקו (לא למצב של החלפה). אך גם ברכבי אני שחקתי את הצמיגים

וגמרתי את הבלמים. את ה 2 - 3 דברים שאולי כן עשיתי עם רכבי ליסינג לא היו

התעללות לשם התעללות.

אגב הדוגמא של שמר היא לא נכונה, שמר עושה עם מכוניתו דברים שלא היה עושה עם מכונית

פרטית, אך משום מה אני מוכן להיות בטוח כי הוא לא יעיד על עצמו כי הרס גיר!

לגבי הליסניג עצמו אין ספק שהוא נוח מבחינת תאונות קטנות וכו' או דאגה משמירת ערך

ועוד מגוון אלמנטים אחרים. אך יש לקחת בחשבון את העלות הגבוהה של לקיחת רכב

מלסינג. אין ספק כי דלק חינם, תיקונים חינם וכו' פותרים כאבי ראש של בעלי רכב

פרטיים אשר חושבים תמיד על המכירה... ועל מחיר שיפוץ גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים אמרת שלקחת את הלאנסר וקרעת אותה? הרבה נכון? יופי. במסגרת הדברים

שקרעת הזכרת גיר ומנוע. צמיגים ובלמים הולכים באימונים במגרש החלקה לא רטוב (בעיקר צמיגים) אך נניח שבלמת ה-מ-ו-ן הלכו גם הבלמים. למה להרוס את הגיר והמנוע?

אין שום דבר באימון נהיגה שהורס גיר אוטומטי. פשוט כלום. העברת ל D בעמידה

עם סל"ד גבוה - כן גורמת לכך. הכנסה להילוך אחורי תוך כדי נסיעה קדימה, או לחילופין

אם תרצה הילוך קדמי תוך כדי נסיעה אחורה - כן תגרום לנזק. וזה התעללות לשם כלום.

הריסת גיר בלאנסר היא פשוט אכזריות. זה לא בשביל ללמוד, זה לא בשביל הFUN

זה בשביל כלום.

אגב מנוע גם כן לא כל כך קל להרוס. אלא אם שוב אתה חסר לב. לדוגמא מניע אותו בבוקר וישר טס לקו האדום.

בקיצור ההסבר היפה שלך ממקודם על אימונים במגרש חניה לא יכול להסביר את כל המקרים

בהם אמרת בהתלהבות שהרסת את הגיר של הרכב ליסינג שברשותך.

אימון במגרש חניה, נהיגה חזקה\מהירה\נמרצת - יופי! תגמור ברקסים, צמיגים, ויצטרכו

למתוך את הכבל של בלם היד. לא גיר! בטח לא באוטומטית.

ולגבי האם היה או לא היה לי רכב ליסינג, יש לי 2 כאלו שאני נוהג אליהם מדי פעם.

ומעולם לא עשיתי משהו שגורם שם לגיר \ מנוע נזק. כן נסעתי חזק, צמיגים נשחקו,

ברקסים נשחקו (לא למצב של החלפה). אך גם ברכבי אני שחקתי את הצמיגים

וגמרתי את הבלמים. את ה 2 - 3 דברים שאולי כן עשיתי עם רכבי ליסינג לא היו

התעללות לשם התעללות.

אגב הדוגמא של שמר היא לא נכונה, שמר עושה עם מכוניתו דברים שלא היה עושה עם מכונית

פרטית, אך משום מה אני מוכן להיות בטוח כי הוא לא יעיד על עצמו כי הרס גיר!

לגבי הליסניג עצמו אין ספק שהוא נוח מבחינת תאונות קטנות וכו' או דאגה משמירת ערך

ועוד מגוון אלמנטים אחרים. אך יש לקחת בחשבון את העלות הגבוהה של לקיחת רכב

מלסינג. אין ספק כי דלק חינם, תיקונים חינם וכו' פותרים כאבי ראש של בעלי רכב

פרטיים אשר חושבים תמיד על המכירה... ועל מחיר שיפוץ גיר.

אני משתמש רק בהילוכי כח ולרוב אני בסל"ד גבוה (לא קו אדום) . . .

וכן, אני לרוב בקיק דאון (לאו דווקא מעמידות) כי צריכת דלק לא ממש מעניינת אותי . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לרוב עם דוושה לחוצה - SO?

וגם סל"ד גבוהה. זה לא מה שיגרום להרס. בטח לא ברכב מתוחזק. אולי זה לא

הדבר שיאריך את חיי התיבה לעד אבל הריסה וגריסה - זה לא.

אגב מה הכוונה בהילוכי כוח? מדובר בלאנסר לא בריינג' רובר.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקשר לקריעה של האוטו, לפי איך שאתה מדבר רואים שאתה לא קרעת אף פעם אוטו, אל תדאג איציק, פעם הבאה שאבא שלי יביא את הלאנסר המהוללת מהעבודה (בתקווה שהוא לא יביא דמיו, בבבעעעע, גועל נפש של אוטו) אני אקח אותך לאצטדיו ואז תראה איזה כיף זה לקרוע אוטו . . .

זה לא הקטע של הגיל או של ההתלהבות, אני לא עושה את הדברים האלה סתם, הרוב נובע מאימונים שאני עושה בשביל להגיע לשליטה יותר טובה באוטו, אני לא אעשה את זה עם האומגה כי החלפה של הצמיגים של האומגה עולה כמעט כמו מנוע ללאנסר אז אני עושה את האימונים עם רכבי עבודה . . .

או או, "ויקום המלפפון להרביץ לגנן" כמו שאומרים אצלנו.... אתה רוצה כמה שיטות להרוס מכוניות רדרוז ? תאמין לי שיש לי כמה פטנטים בשבילך - אז תחסוך ממני את ה"תענוג" הזה, זה לא עושה לי את זה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...